Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam się do założenia mat grzewczych na lusterka, rozebrałem dziś drzwi przednie mojego paska i po zdjęciu boczka ukazały mi się dwa wolne kable z wtyczkami do niczego nie podpięte kabelki.JPG... :rolleyes: dodam że nie mam elektrycznych szyb, lusterek itd.,

Jakoś nie wydaje mi się aby helmut był aż tak hojny i zbroił każde drzwi w pełną instalację... ;)

A może będę mógł wykorzystać ten dłuższy do podłączenia tych mat...?

Dwa kable do jednej wtyczki i dwa do drugiej, kolory to nie pamiętam za bardzo ale w tej krótszej jeden kabel był brązowo-biały...

Edytowane przez dandi78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie jeden to od elektryki szyb a drugi od głośnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to nie są elektryczne szyby ani lusterka z tego co pamiętam, możliwe że jedna kostka jest od głośnika, napisz jakie kolory są kabli i ile ich jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedawno rozbierałem drzwi kierowcy i też znalazłem jeden luźny kabelek biegnący wzdłuż drzwi. Dokładnie to 2 kabelki zakończone wtyczką. Nie pamiętam już kolorów. Dodam, że u mnie jest pełna elektryka w tych drzwiach i głośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B4 TDI tak samo jak u Rafała. Sprawdzałem czy pojawia się tam napięcie po włączeniu ogrzewania tylnej szyby, ale niestety nie :( Pociągnąłem nowy kabel do ogrzewania lusterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie niedawno rozbierałem drzwi kierowcy i też znalazłem jeden luźny kabelek biegnący wzdłuż drzwi. Dokładnie to 2 kabelki zakończone wtyczką. Nie pamiętam już kolorów

Byly to przewody od diody orginalnego alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Kresek może mieć rację. Skrack, lusterka elektryczne są także grzane (razem z szybą tylną po włączeniu jej ogrzewania) czyli w moim przypadku to odpada, ale Kresek dobrze mówi, mogą to być kable z alarmu, tylko pytanie, po kiego ch%^ja są u mnie skoro ja nie mam fabrycznego alarmu? gebelsy tak sobie je dawali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdych drzwiach sa. Na pewno sa od diody alarmu, bo kupilem eraz boczki z vr6 i kostka od diody pasuje idealnie kolorami do tej wtyczki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dzięki Panowie za zainteresowanie tematem :)

jedne kabel już rozpoznany, ale pozostaję jeszcze drugi... ten krótszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest elektryka i grzane lustra, ten kabelek z ciensza wtyczka tez u mnie wisi, raczej watpie zeby to byl do fabrycznego alarmu, bo gebelsy nie maja w swoich glowach takiego czegos, ze mozna sie dopuscic zmianty tapicery na vr6, sa zbyt leniwi. Moze ten kabelek jest od glosniczka ale takiego malego gwizdka, ktore mam w tylnych drzwiach, a w przednich nie bo jest tam manetka od sterowania lusterek, wiec nie ma go do czego podlaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie kolory mają kable? Uważam że Kresek ma rację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności