Skocz do zawartości
eVWcia

Jaki odtwarzacz DVD na prezent ślubny?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady odnośnie odtwarzacza DVD, chce kupić jakiś na prezent ślubny, ale kompletnie nie wiem jaki. Na pewno jakiś dobry, czytajacy różne rozszeżenia i w przystępnej cenie do 200-300zł. Dodam tylko, że ma być podłączony do tv a nie do auta.:) Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał dostać te 200 - 300 zł niż cos co może mi się nie podobać. przemyśl temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dvd + koperta dla wyjaśnienia i wiem że chcieliby coś takiego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale za 200 zeta nie kupisz dobrego sprzetu !!

Moze coś takiego http://www.allegro.pl/item691818690_samsung_sh853m_160gb_pilot_gratis_kabel_hdmi.html

Ja mam takie i jestem bardzo zadowolony ale cena inna http://www.allegro.pl/item686887418_nagrywarka_sony_rdr_hx950_czarna_gwar_24_mies.html

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam taki.

http://www.komputronik.pl/index.php/product/69233/Audio-Video/Kino-domowe/Odtwarzacz_DVD_Ferguson_DVP_868_HD.html

Mam taki u używam od paru miesiecy... poprawia jakos divixow ma obsluge odtwarzania divix-hd chociaz jeszcze nietestowalem... odtwarza poprostu wszystko (bez rmvb) polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo często kiepskie manty czy jakies takie te wivy są lepsze od super wypasionych firmowych playerow.

Mam marantza jakis nawet dobry model, nie wiem, byl razem z amplitunerem gratis. Ani to polskich znaków nie czyta, niektórych dvixów...:/ A co włożysz w wiwe to odczyta ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie i jestem bardzo zadowolony ale cena inna
taka kase to wolałabym im dać na ręke:p mam jeszcze troche czasu żeby się zorientować kto wie, może faktycznie zrezygnuje z tego pomysłu i dorzuce do koperty:crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka kase to wolałabym im dać na ręke mam jeszcze troche czasu żeby się zorientować kto wie, może faktycznie zrezygnuje z tego pomysłu i dorzuce do koperty

I to najlepsze rozwiązanie, bo jak kupisz DVD to skazujesz młodego na czeste oglądanie płyty z własnego ślubu :D:D:D. U mnie gdzieś zginął kabel euro.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jak Twoja małżonka przeczyta :) Będzie się musiał szybko znaleźć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to najlepsze rozwiązanie, bo jak kupisz DVD to skazujesz młodego na czeste oglądanie płyty z własnego ślubu
he he raczej dałabym wolna droge do trawiana:p nie musiałby ruszać się z komputera:lamer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o czymś takim icon_question.gif

 

http://archi.inosak.org/db/item975521201_1.html

 

Firmę znam miałem juz sprzet Manty kilka lat lecz umarł niestety icon_cry.gif

Pytam konkretnie o ten model.

Ktoś może użytkuje icon_biggrin.gif lub jest w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat. Otóż przymierzam się do kupna odtwarzacza DVD i chciałbym usłyszeć Wasze opinie i podpowiedzi. Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj DVD tylko odrazu Blu-Ray :) Dvd już kończy swój żywot powoli :(

Edytowane przez rad0330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię stać na BR to sprawa jasna a jak nie... to proponuje odtwarzacz firmy Manta.

Wyszedł teraz model, który obsługuje pliki RMVB i posiada hdmi, usb+karty. Sam użytkuje już od trzech lat ich dvd i nie miałem dotąd problemów, także polecam.

http://allegro.pl/hit-rmvb-hdmi-dvd-manta-068-txt-pl-w-wa-i1392055223.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefistofelix

Teraz to dorzucisz 100zł i już odtwarzacz Blu-ray kupisz – elektronika tanieje, ojoj, tanieje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności