Skocz do zawartości
Gość gryzoon

bezwypadkowy.net

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gryzoon

Zrobiłem stronkę o autach pozornie bezwypadkowych - jest tam baza gdzie śmiało po zdiagnozowaniu czy obejrzeniu samochodu można go wpisać i tym samy poinformować innych o faktycznym stanie auta. Można wpisać VIN i wyszukiwać po nim oraz zamieszczać galerię zdjęć takiego auta - np. przed jego zrobieniem i próbą późniejszej sprzedaży jako bezwypadkowy.

 

Ok - adres to http://www.bezwypadkowy.net

 

Uwagi i pytania mile widziane :) liczę, że pomysł na stworzenie takiej bazy Wam się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzoon

Wiem o istnieniu tego forum, ale jak by nie było mój serwis jest drugi w kolejce i jest bazą aut, a nie samym forum - myślę, że oba serwisy mają przyszłość - bezwypadkowe.net jako forum i baza wiedzy ogólnej - miejsce dyskusji, wymiany poglądów, itd. i bezwypadkowy.net jako baza aut skatalogowana i z wyszukiwarką i komentarzami.

 

Swoją drogą nie przyjrzałem się dokładnie konkurencji bo na moim łączu to forum nie działa - widziałem je raz jak byłem u brata. Co jakiś czas był komunikat "serwer przeciążony, spróbuj później"

 

Reasumując - oba serwisy nie wchodzą sobie w drogę i są bazą informacji dla ludzi (mój może dopiero się taką bazą stanie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie stronki są przydatne.Sam szukając auta korzystałem z bezwypadkowe.net i wiele razy oszczędziło i to straconych kilometrów,nerwów i pieniędzy.Jestem ZA takimi stronkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jaki będzie odsetek rzeczywistych opisów na tej stronie. Co w przypadku złośliwych lub nieprawdziwych wpisów? Z tego co widzę, nie ma możliwości jakiegokolwiek odniesienia się do takiego ogłoszenia, w rejestracji nawet nie jest wymagane podanie imienia i nazwiska, nie mówiąc już o weryfikacji tych danych, więc ciężko mówić o obiektywności takiego serwisu moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem jaki będzie odsetek rzeczywistych opisów na tej stronie. Co w przypadku złośliwych lub nieprawdziwych wpisów? Z tego co widzę, nie ma możliwości jakiegokolwiek odniesienia się do takiego ogłoszenia, w rejestracji nawet nie jest wymagane podanie imienia i nazwiska, nie mówiąc już o weryfikacji tych danych, więc ciężko mówić o obiektywności takiego serwisu moim zdaniem

 

Tomek, takich właśnie informacji jak piszesz potrzebuja pomysłodawcy owych serwisów by je udoskonalic :) Jestem ZA. Przynajmniej w jakims stopniu zmniejszy sie "cwaniactwo" przy sprzedazy auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzoon

Do każdego wpisu można dodać swój komentarz i ocenić taki wpis (system gwiazdek) jeśli ktoś uważa, że jest inaczej niż osoba, która dokonała wpisu - może się wypowiedzieć i podważyć taki wpis - choćby swoim komentarzem i oceną rzetelności wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się stronie bezwypadkowe.net, która chyba i z tym pomyslem jest szybsza, bo od sierpnia startuje ''Baza aut''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności