Skocz do zawartości
mateusz_op

swap w Passacie B5 1.9 AFN 98r na AWX 130 km ELEKTRYKA??

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o opinie osob ktore robiły taka operacje a nie o odpowiedzi typu "daj sobie spokuj nie oplaca sie"

 

Prosze o pomoc osoby ktore robiły cos podobnego poniewaz mam pewien problem z instalacja elektryczna i ukladem podcisnien. Ze strony mechanicznej mysle ze wszystko juz zrobione jest ok.

 

W ktorym miejscu zamontowac chlodniczke paliwa???

 

Wiazka silnika wraz z kompem (ta w komorze silnika) jest od awx, czy wie ktos jakie zmiany trzeba dokonac w instalacji elektrycznej pod kokpitem??

 

Z gory dziękuje za pomoc, jestem z woj opolskiego, jest ktos w mojej okolicy oblatany w tym temacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ktorym miejscu zamontowac chlodniczke paliwa???

Od strony pasażera, ale to nie jest chłodnicza paliwa :D:D:D:D jeśli mamy na myśli to samo :)

 

P.S. na Forum A4 jest osoba która zrobiła taki przeszczep!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlodniczka płynu chlodzącego paliwo ;P maslo maslane więc napisałem w skrocie. Z prawej strony jest osuszacz do klimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz do worthersee, on zrobił z 1,6 AHL na 1,9TDI 115KM AJM później na 130 AWX automat i na koniec AWX 6biegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt więcej nie ma pojęcia na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba swapa ze starego 3b na silnik od 3bg nie jest codziennością, więc co sie dziwisz.

Pisz do niego, a jak sie nie bedzie odzywać dam Ci jego gg lub tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta potrzebuje opis całej operacji swapu afn na awx lub avf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksus40%

Specjalnie zalogowałem się na tym forum aby Ci odpowiedzieć wszystko czego potrzebujesz jest w Autodacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta.

Noszę się od dłuższego czasu ze swapem silnika z AFN na AWX. Będę posiadał kompletny silnik z wiązką, skrzynią biegów (6 biegów), sprzęgłem, praktycznie kompletny swap prócz zegarów i baku paliwa. Czy będę musiał też dokupić te graty? Mówię o zegarach i baku paliwa?

Ponoć sam swap silnika z AFN na AWX to p&p, w elektryce coś trzeba grzebać z przekaźnikami od pompy paliwa.

 

Przerabiał ktoś może z forum temat takiego swapu? Byłbym wdzięczny za każde wskazówki/ rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Darona, robił swap z VP na PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niego!

 

Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności