Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Rok produkcji: 2001, 140 000 km - przebieg podejrzanie niski ;/

Ja tam w tym ogłoszeniu nie widzę nic dziwnego. Zapomnieliście jaki to ma silniczek :P 1.6 w benzynie. Przebieg moim zdaniem bardzo realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiaj się. Ja mam 2002 i 143 tys przebiegu.
Ja tam w tym ogłoszeniu nie widzę nic dziwnego. Zapomnieliście jaki to ma silniczek :P 1.6 w benzynie. Przebieg moim zdaniem bardzo realny.

 

no i co, że benzyna??:P to znaczy,że jeżdzić nie może ?:) o ile pamiętam stuku też ma merca w benzynie :)))

Pozatym zdjęcia z wnętrza.... kierownica wygląda na wytarta i jeszcze jedno ale... kierunki w lusterkach w roku 2001 ??? mi to wygląda, że jest po jakimś dzwonie.....:)) może się mylę, może ktoś był tak zdesperowany i zmienił lusterka na te po lifcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwon 100 % raczej rzadko kto bawił by się w wymianę dwóch błotników na nowsze po lifcie bez otworów na kierunki plus malowanie ewentualnie zaspawanie dziur od tak sobie dla bajeru - choć znając zapaleńców nie mówię o sobie wszystko zrobią żeby upiększyć swojego passacika. Co do fajery to ma grubo ponad 200 tyś . Ja w jednym ze swoich pasków wcześniejszych przy przebiegu 280 tyś miałem mniej wytartą niż ta. Chyba że z braku poduchy wymienił na całą kompletną ale zdartą - choć wystarczy wymiana samego air baga bez fajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można kiedyś obejrzeć go dokładniej. Ale i tak oferta mimo wszystko moim zdaniem śmierdzi. Najbardziej same zdjęcia - popularna metoda na myjke która usuwa wszystkie bolączki lakieru itp - samochód wygląda jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok produkcji: 2001, 140 000 km - przebieg podejrzanie niski ;/

 

Ja jak kupowałem swojego Passka w marcu ubieglego roku, to mial 142tys km a rocznik 2001 i byl w 1000000% pewny. Ksiazka+faktury i do tego w ECU silnika ten sam kilometraż.. z tym ze Passat stal rok niejezdzony w Niemczech. Takze realne wszysyko jest realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku fakt przekładki z anglika i wiele innych bzdur na portalach aukcyjnych wystawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładki przekładkami. Ostanio czytałem w Auto Świecie artykuł dotyczący kupna używanego samochodu. Wynik mówił sam za siebie - na 150 samochodów 140 miało krecone liczniki, lepsze lub gorsze naprawy blacharskie, przekładki itp. Fakt jest niestety taki że polska od zawsze była jest i będzie jednym wielkim auto złomem. Wystarczy poprzeglądać bezwypadkowe.net i nawet allegro żeby zobaczyć ile samochodów w wątpliwym stanie trafia na rynek wtórny z US czy DE. Prosta kalkulacja - kupujemy z DE uszkodzony samochód. Naprawy blacharskie robione są metodą na giełde. Nie koniecznie dokładnie. Całych ćwiartek, błotników i świateł nie trzeba długo szukać bo szroty pękają od ilości dostępnych częsci. Potem wystarczy tylko samochód na szybkiego wypolerować, plastiki potratować plakiem itp. Skręcenie licznika i lewa książka też nie jest problemem :

 

http://allegro.pl/item765289540_ksiazka_serwisowa_obslugowa_samochodu_opel.html

http://allegro.pl/item791441376_ksiazka_serwisowa_przegladow_vw_touareg_pl.html

 

http://allegro.pl/item794812973_korekta_cofanie_programowanie_licznikow_liczniki.html

 

Dokładna instrukcja :

 

http://www.webpark.ru/comment/47626

http://bezwypadkowe.net/f746/ostrzegam-peugeot-206-rc-slupca-4432/

 

Komentarz jest zbędny. Wątpie żeby jakiś handlarz sprzedawał naprawde atrakcyjne auta za śmieszne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki mały przykład jak trudno jest znaleść w PL passka godnego zainteresowania ...

 

Moj byl godny i cena extra promocyjna jak na stan tez:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić ostatnio mój pasek poleciał 210 i w ostatniej chwili przy spadku prędkości zdążyłem uchwycić foto ;) droga się kończyła. Ale to chyba i tak nieżle co ?

PA280215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiu ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem się pochwalić ostatnio mój pasek poleciał 210 i w ostatniej chwili przy spadku prędkości zdążyłem uchwycić foto droga się kończyła. Ale to chyba i tak nieżle co ?

 

szkoda że nie widać spalania na komputerze :rolleyes::rolleyes::rolleyes::)) Kozak!!! :))) Krzysiu jutro się widzimy ;P w monster garage ;P :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wczoraj wspominana łajba:

 

 

pzdr

krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,7214145,Przepuscil_ich_na_pasach__ci_w_rewanzu____skopali.html

ktoś z naszych?:D

 

Chciałem się pochwalić ostatnio mój pasek poleciał 210 i w ostatniej chwili przy spadku prędkości zdążyłem uchwycić foto droga się kończyła. Ale to chyba i tak nieżle co ?

A jaki masz rozmiar kolek?Pewnie jak standardowe wiec pewnie te 210km/h to jets realne okolo 200km/h a to co na licnziku na zdj to pewnie cos kolo 193-196km/h. Strasznie wysoko kreci Ci się silnik.. Ja przy moich oponach 215/50/17 (sa ciut wyzsze wiec predkosc mniej wiecej pokrywa sie z realna(GPS) uzyskalem cos takiego i to przy obrotach dużo nizszych przez te limitery na ostatnim biegu;/ i GPS wyplul ze predksc maksymalna byla 220km/h. Strach pomyslec jakby moj pasek dokrecal do takich obrotów jak Twoj pewnie z 230 by pękło:D

200908281852.th.jpg

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali - B3 ma dość nisko umieszczoną chłodnice i większość powietrza łapie z wlotów w przednim zderzaku. Widać wyobraźnia naszych tunerów nie zna granic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak często widzę taki wynik na prędkościomierzu że przestał mnie zadziwiać i nie zwracam na niego uwagi . Przecież to zwykła miejska prędkość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności