Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - ale w 124 tego nie było. Na forum Mercedesa na którym jestem zarejestrowany ktoś był chętny zrobić coś takiego. Niestety realnie koszty czegoś takiego jak i kombinowania zniechęcają ... Mi chodzi o Mazde matki, ponieważ tam jest taka możliwość...

 

 

stuku w Mercedesie tez jest to do zrobienia, najszybciej chyba to gdybyś znalazł zamek z elektryka do 124... albo podpasować coś podchodzącego pod oryginał :)

 

ch**** wersja :P w audi to juz w ogole wciskasz guzik i sama sie otwiera wciskasz guzik i sama sie zamyka ;P taka opcje tez trzeba bylo wziac w sprinterach a nie ciecie kosztow, odbijajace sie na funkcjonalnosci aut oraz wygody kierowcow:P

 

hahahaa :D a wszysstko po to by wziąć kolejnego sprintera bez drzwi otwieranych na guzik :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, niestety w każdej instytucji publicznej musi trafić się jakiś debil.

Podziele się z Wami przygodą jaka mi się przydarzyła gdy wracałem z giełdy z Pruszcza Gd.

Wjeżdżam w teren zabudowany, prędkość ok 60 km/h, lekko hamuje do 50 i widze, że Policjant strzelił z suszarki do Golfa 3, który jechał sporo przede mną i go zatrzymuje. W samochodzie oprócz mnie 3 osoby. No i wiadomo jak to powrót z giełdy. Wszyscy piją a kierowca prowadzi, w aucie wesoło jak w cyrku. Zbliżając do stojącej Policji pokazuje kumplowi gest z programu "Top Gear", który często pokazuje Jeremy Clarkson, czyli literę L zrobioną z kciuka i palca wskazującego tzw. loser :D Gest ten był skierowany do kolegi, nie do Policjanta :!: Oczywiście mijany Policjant zauważył to, wsiadł do samochodu i za jakieś 200 metr dogonił mnie, zatrzymał i...

... podszedł do auta, nie przedstawił się, nie podał celu kontroli tylko powiedział, żebym wysiadł. Nie powiedział nic o dokumentach, które mam przygotować. Podszedłem do radiowozu to mnie zje*ał, że nie mam dokumentów. Poszedłem po nie, jak przyniosłem to spytałem się jaki jest powód kontroli. Odpowiedź była przednia:

- zamknij Pan ku**a ryj i słuchaj :!::D

Ogólnie co trzecie jego słowo było przekleństwem.

Chodziło mu o ten gest, który wykonałem. Zaznaczam, w stronę kolegi siedzącego koło mnie - nie do Policjanta.

Padły m.in teksty o tym, ze mógłby mnie w tej chwili wywieźć do lasu i spuścić niezły wpierd*l, że jak chcę to może mi teraz kilka liści sprzedać, że jestem jeba**m gówniarzem, który nie ma szacunku do munduru itp.

Ja do niego grzecznie - "Panie władzo", a on "Zamknij się kur*a, władza to w sejmie".

Generalnie to nie dał mi nawet dojść do słowa. W końcu podniosłem głos i powiedziałem mu co oznacza ten gest i że nie był skierowany do niego, powiedziałem, gdzie pracuje - co wiąże się z tym, ze mam szacunek do Policji i do munduru. Trochę wtedy spuścił z tonu, ale nadal przeklinał :D Pogadał jeszcze trochę, spisał moje dane do mini notesika i puścił.

To, że mnie zatrzymał - ok

To, że mógł przypuszczać, że ten gest był próba obrażenia go - ok

Ale chyba też mam jakieś prawo do wyjaśnienia sytuacji, do minimalnej, ale słusznej obrony.

Poza tym Policjant powinien chyba przedstawić się i podać cel kontroli :?:

No i najważniejsze i co chyba najbardziej mnie zdenerwowało - nie powinien tak się wyrażać, wg. mnie były to groźby skierowane w stosunku do mojej osoby.

Wiele już razy zatrzymywała mnie Policja i zawsze jestem miły, nie kłócę się - nawet jak dostawałem mandat na 300 zł i 14 pkt karnych :D W tej sytuacji również byłem spokojny i kulturalnie się odzywałem. No szkoda, ze niestety tylko Ja.

Piszę Wam o tym, bo po raz pierwszy przytrafiła mi się taka sytuacja no i po prostu musiałem się wyżalić :)

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun co mam ci powiedzieć nie wszyscy służący w tej formacji nie zasługują na zakładanie munduru. Ja mam swój sposób na pieniaczy tzn informuję go że kontrolę nagrywam jeżeli mu się to podoba czy nie, powiem ci działa natychmiastowo. Pozdrawiam i współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na imprezie mobil1 kilku nas było :D Arakady375,Agnieszka z Krzyśkiem i Antkiem, Maciek, Sławek, Karol i ja :P

 

Ciekawe czy o nas coś napiszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun :D Trzeba było mu powiedzieć to co zawsze mówisz :D Ssij słonego :D

Taka prawda jest z tą naszą policją. Zależy na kogo trafisz. Ja często mam do czynienia z policją ze względu na swoją pracę i o dziwo wtedy zawsze są bardzo w porządku :D Cześć cześć chociaż często widzimy się pierwszy raz itd. Ale jak się jest już po drugiej stronie "barykady" to myślą, że czapka (której często nie mają na głowie) pozwala im na wszystko :( I to jest przykre, bo każdy z nas chciałby być traktowany jak człowiek, a na takiego $%@&*^@%^ nie ma skutecznej metody, bo czasem jak się odezwiesz to może być jeszcze gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun przykro się czyta takie rzeczy... Arek podsumował cała sytuacje dobitnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa choć co 30 przechodzi psychotesty to zawsze się trafi taki co ogląda za dużo filmów bywa i to się zdarza w każdej formacji mundurowej ale pomysł arka jest super chodź czasem możesz w ramach promocji dostać górną wartość taryfikatora przewidzianego za dane wykroczenie,ale powodzenia i pamiętaj nie wszyscy są tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pomysł z nagrywaniem dobry. Już mi to kilka osób powiedziało dzisiaj :D

TYlko, że Ja to nie lubie się kłócić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał robić przegląd to na Krysgumie 99zł przegląd + gratis myjnia tunelowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehhh, niestety w każdej instytucji publicznej musi trafić się jakiś debil.

 

Mnie też osttanio udało sie natknąć na dwóch takich..

Sytuacja dalej tak jak opisujesz poodbna tylko ze początek inny ..

Co niektórzy wiedza o co chodzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce oliwkę z Niemiec? Bo zamawiam ELFa Evolution SXR 5W40

Oto link do aukcji i gościa: http://allegro.pl/item754805646_elf_evolution_sxr_5w40_5x1l_renault_rn0700_rn0710.html

 

Jan to Jan :P Pasek zostawiony o 9 i do odbioru po koło 16. Do wymiany było 2 wahacze, 2 końcówki drążka oraz odboje i osłony tylnych amortyzatorów.

 

Aha i mała niespodzianka dla odwiedzających pana Jana :D Po prawej stronie w garażu widnieje nasza wlepka :D

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne rozwiazanie choc moze tez narobic problemow przy wypadku w postaci mandatu;P

Mialem takie cos w 7emce i jak był dzwon patrze na ekran a tam "emergency call 112" i slyszalem sygnal w glosnikach. Takze czasem sie przyda czasem nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikt kupić lewej tylnej lampy orginalnej do paska? Paska sprzedałem wczoraj także mi się juz nie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przygarnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol a ile za nią jak dla nas z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nikt kupić lewej tylnej lampy orginalnej do paska? Paska sprzedałem wczoraj także mi się juz nie przyda.

Hmm weź na spota jutro jak możesz a jakoś się dogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no i jeszcze mama filtr powietrza mann nowke jakby ktos reflektował, niestety lampe zostawilem w brodnicy, wiec za tydz moge przywiezcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukisio lepiej mi wlepkę wyślij :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam w liście i jutro wyjdzie z Olsztyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności