Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś może takiego koguta policyjnego na dach pożyczyć? potrzebny jest do filmu studniówkowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś może takiego koguta policyjnego na dach pożyczyć? potrzebny jest do filmu studniówkowego
heh mój passacik do filmu studniówkowego robił za samochód policyjny lecz miałem koguta pomarańczowego ;p

 

~Panowie teraz musimy uważać policja dostała nowe samochody, skodziny superb ;)

http://moto.onet.pl/250619,8659394,1,zdjecie.html?node=27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh mój passacik do filmu studniówkowego robił za samochód policyjny lecz miałem koguta pomarańczowego ;p

:hyhy jest ten filmik na necie? bo w sumie to nie wiemy co dokładnie będziemy robić...

tsza ogarnąć jakąś rolę dla dziewczyn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest ten filmik na necie? bo w sumie to nie wiemy co dokładnie będziemy robić...

tsza ogarnąć jakąś rolę dla dziewczyn

nie jeszcze nie ma w necie :) nie dawno to kręciliśmy i teraz czekam aż "pan kamerzysta" wszystko zmontuje w całość. U mnie wszyscy mieli taką samą role:) każdy był więźniem :D

Wychodziliśmy z komisariatu w obecności policjanta (przebrany nauczyciel, kamizelka odblaskowa i kominiarka itd) Wszyscy wsiadaliśmy to czarnego passata :D zeby nie było że wszyscy od razu to było nagrywane osobno jak każdy wsiada no i później odjazd spod komisariatu na kogucie :D podczas kręcenia tego kawałka filmu było niesamowicie wiele śmiechu :) najlepsze miny mieli przechodni :D bo myśleli że coś na prawde się dzieje :D i jak ruszyliśmy z tego komisariatu pan policjant czyli przebrany nauczyciel zajechał do sklepu sobie coś kupić a my wtedy każdy po kolei ucieczka :D jak wrócił to już nas nie było. byliśmy schowani za sklepem i paliliśmy fajki. (dla ściemy) zaczął nas szukać i gdy nas zauważył zaczął nas gonić (do szkoły było nie daleko) wiec wszyscy uciekali w kierunku szkoły a pan policjant za nami ;) wtargneliśmy do szkoły a wtedy nasz przemiły policjant nam zamknął drzwi na klucz i już nikt nie mógł się z niej wydostać ;) KONIEC. No i tak jeszcze jakieś urywki w klasie były nagrywanie. oczywiście ja byłem skazany na 4 lata wiezienia za handel kradzionymi samochodami :D (4lata wiezienia każdy miał ponieważ 4 lata męczymy się w tej szkole) ;) jak będzie już wszystko zmontowanie postaram się wstawić to w neta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nikt nie ma, to może wiecie gdzie takiego koguta w olsztynie dostać można? tylko tani żeby był:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nikt nie ma, to może wiecie gdzie takiego koguta w olsztynie dostać można? tylko tani żeby był

 

Dobrze pogadasz to suke załatwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nikt nie ma, to może wiecie gdzie takiego koguta w olsztynie dostać można? tylko tani żeby był

 

poszukaj u chińczyków, albo w bezcłowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Makro napewno były za całe 20 zł plus Vat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, a na kiedy dało by radę załatwić? Stawiam krupnik;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu (qqxczek51) dzisiaj z wujasem tak gadaliśmy i w sumie to on Cię często widzi koło jednego Rastu w Mrągowie. Taki duży sprinter 416(skrzyniak) na GA numerach :P Muszę mu wlepkę przykleić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie lepiej ustal co to za dziadek w naszej kurtce co ostatnio go nastraszyłem w nocy jak byłem w pracy hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie lepiej ustal co to za dziadek w naszej kurtce co ostatnio go nastraszyłem w nocy jak byłem w pracy hehehehe

Będziesz jutro? To pogadamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz jutro? To pogadamy

 

lukasz wezme bosha na jutrzejszy spot.. jak cos to potniemy tego szrota na drobne kawałki ;p nie bede sie znim uzeral! :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukasz wezme bosha na jutrzejszy spot.. jak cos to potniemy tego szrota na drobne kawałki ;p nie bede sie znim uzeral!

Dobra nie ma problemu :) Jak coś to jakieś AK47 lub C4 trzeba załatwić :P Będzie zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiu (qqxczek51) dzisiaj z wujasem tak gadaliśmy i w sumie to on Cię często widzi koło jednego Rastu w Mrągowie. Taki duży sprinter 416(skrzyniak) na GA numerach Muszę mu wlepkę przykleić

Muszę do obczaić, a on z Mrągowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zabawy na lodzie...

 

Rok temu lepiej się bawiłeś i wiosnę witałeś ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku już wydoroślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę:

Witam kolegów ! Mam prośbę. Czy ktoś z Olsztyna mógłby obejrzeć auto? Jest to LT35 1992rok. Ja mam do Was ponad 460km i za nim po nie przyjadę wolę wiedzieć czy warto.Zrewanżuję się przy ew. odbiorze auta lub na ogólnopolskim. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkady zmieniło się dzisiaj autko na nowsze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności