Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

do 3,5tony jest

czyli śmiało mogę jechać i się nie bać... ???

 

dzięki za odpowiedź,pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema nie wiecie kto szuka paska po Fl do kupienia? lub kto sprzedaje paska przed liftem do 13-14tys - kolega szuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek :) Znajomy handlarz ma passka B5 przed FL. 10000 zł chce za niego - więcej info na priv jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolek Znajomy handlarz ma passka B5 przed FL. 10000 zł chce za niego - więcej info na priv jak coś

 

stuku zapomniał dodać z angol ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie nie ;) Dojcz z oryginalnym przebiegiem w bardzo dobrym stanie technicznym. Wizualnie jest nieco gorzej (małe obtarcia itp). Aczkolwiek auto warte swoich pieniędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH jestem tu NOWY , kiedy jakiś spocik jest planowany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy poniedziałek - godzina 20, Parking Reala, obok stacji Neste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH jestem tu NOWY , kiedy jakiś spocik jest planowany??
Witam serdecznie kolegę zza miedzy;) :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest :D Srebrny Passat 3b6 WZU 87CV z małą wlepką po lewej stronie :D Pozrowienia dla kierowniki :D Widziana koło Żuromina około dziś około 20 :P Jakby coś w czerwonej pandzie ALARMEX jechałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukisio, to ALARMEX aż tam zakłada systemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukisio, to ALARMEX aż tam zakłada systemy?

Niestety tak. Jako iż jestem tam instalatorem a Alarmex serwisuje część Orlenów, musiałem podjechać zgrać nagranie z napadu, przedstawić na komendzie, odtworzyć porobić stopklatki. A najlepsze jest to, że jak o 16 wróciliśmy do OLS. Kazali nam jeszcze raz jechać zawieść komputer sterujący. No to my raz jeszcze do Żuromina. Ale udało się i happy :D Po 12,5 godzinnej pracy wkońcu w domu :D

 

A wszystko przez ćpuna co buchną 1300zł i to jeszcze o fajnej porze, 8.12 rano.

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srebrny Passat 3b6 WZU 87CV
jak kombi to auto waza1978 :) Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak. Jako iż jestem tam instalatorem a Alarmex serwisuje część Orlenów, musiałem podjechać zgrać nagranie z napadu, przedstawić na komendzie, odtworzyć porobić stopklatki. A najlepsze jest to, że jak o 16 wróciliśmy do OLS. Kazali nam jeszcze raz jechać zawieść komputer sterujący. No to my raz jeszcze do Żuromina. Ale udało się i happy :D Po 12,5 godzinnej pracy wkońcu w domu :D

 

A wszystko przez ćpuna co buchną 1300zł i to jeszcze o fajnej porze, 8.12 rano.

Wiem coś o tym, byłem instalatorem w Solid Security ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym, byłem instalatorem w Solid Security ;p

o :D Wpadnij na spota w pon z pewnością zamienię kilka słów :P Ja to w Alarmexie od lipca dopiero robię :D (Solid i Alarmex to już prawie jedna firma, jak na razie tylko inni instalatorzy)

Co do wlepek to na pewno się znajdą.

 

jak kombi to auto waza1978

Asiu kombi :D To pozdrowienia :D Po za tym Orlen w Żurominie macie 1 klasy :D

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o :D Wpadnij na spota w pon z pewnością zamienię kilka słów :P Ja to w Alarmexie od lipca dopiero robię :D (Solid i Alarmex to już prawie jedna firma, jak na razie tylko inni instalatorzy)

lukisio, spoko, wpadnę na pewno :)

Pisałem w sprawie wlepki forumowej do Ciebie w innym temacie, napisze jeszcze raz, masz MW na stanie?

 

Tak, wiem, że Solid i Alarmex to jedna firma, już od ponad roku. Tylko w umowie mają zapisane, że Alarmex przez bodajże 3 lata działa pod swoim szyldem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem w sprawie wlepki forumowej do Ciebie w innym temacie, napisze jeszcze raz, masz MW na stanie?

Znajdzie się :D

 

Tak, wiem, że Solid i Alarmex to jedna firma, już od ponad roku. Tylko w umowie mają zapisane, że Alarmex przez bodajże 3 lata działa pod swoim szyldem
Wiedziałem, że POF to wykupił solid po śmierci Tomka i dalej podpisujemy umowy na monitoring jako Alarmex z tym, że partole solidu śmiagą i monitoring dzwoniąc do klienta przedstawia się jako Alarmex bo to są umowy na spółkę jeszcze. Bo sklep i instalatorzy zostają z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po za tym Orlen w Żurominie macie 1 klasy
tylko przewodnika i bilety sprzedawać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko przewodnika i bilety sprzedawać

No dokładnie :D Dziś byłem tam 2 razy i za pierwszym razem to nie wiedziałem czy się kumpel nie pomylił bo to nie ta epoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajdzie się :D

 

Wiedziałem, że POF to wykupił solid po śmierci Tomka i dalej podpisujemy umowy na monitoring jako Alarmex z tym, że partole solidu śmiagą i monitoring dzwoniąc do klienta przedstawia się jako Alarmex bo to są umowy na spółkę jeszcze. Bo sklep i instalatorzy zostają z tego co mi wiadomo.

lukisio, aż tak w to się nie zagłębiałem, pogadamy na spociku na ten temat bo niektórych informacji lepiej nie ujawniać na łamach ogólnodostępnego forum ;p

 

Jak się znajdzie to miło :D i może jakaś smyczka od razu? :) Podaj mi tylko cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukisio, aż tak w to się nie zagłębiałem, pogadamy na spociku na ten temat bo niektórych informacji lepiej nie ujawniać na łamach ogólnodostępnego forum ;p

OK :D

 

Jak się znajdzie to miło i może jakaś smyczka od razu? Podaj mi tylko cenę.

Pogadamy na spocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności