Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku ty może jesteś tym degustatorem ale Zdun nic z tych rzeczy. On jest pijak i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemku ty może jesteś tym degustatorem ale Zdun nic z tych rzeczy. On jest pijak i koniec.

a każdy pijak to złodziej (joke) :) i tak powstają ploty i mity :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Nikoś ja w poniedziałek pije więc jak coś zapraszam, gdzie mnie zakwaterują dam ci znać na esa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów z Warmii i Mazur. Mam nadzieję, że nie wyprosicie mnie z moim pytaniem i że jest to odpowiednie miejsce na takie zapytania :)

 

Otóż planujemy z grupą znajomych tygodniowy wypad do Waszej pięknej krainy - i w związku z tym poszukujemy kwatery głównej ;-).

 

Wymagania :

 

1. Miejscówka zdolna pomieścić 9 osób dorosłych i 6 dzieci ( najstarsze 8 lat ) - w zasadzie 4 rodziny, więc 4 a najlepiej 5 odrębnych pokoi jest optimum. Miejsce do zaparkowania 4 autek pożądane.

2. Blisko wody :) ( a wręcz idealnie z własnym dostępem do tejże, jakiś pomost/mała plaża :D )

3. Jestem dość wygodnicki, więc wszelkie kempingi odpadają. Miejsce powinno być miłe dla oka, porządne i czyste.

4. Wyżywienie niekonieczne, aczkolwiek do rozważenia.

5. Wszelkie atrakcje typu łódka do dyspozycji, miejsce na grilla, itp. mile widziane.

 

Termin to pierwszy tydzień sierpnia - 1-8.08.10

 

Jeśli macie jakieś adresy godne polecenia, lub też sami paracie się taką działalnością ( lub Wasi przyjaciele/rodzina ) to z chęcią przygarnę dane kontaktowe ( telefon, mile widziana jakaś www, coby można było sobie pooglądać zawczasu ). Za wszelki odzew z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tam pracowałem i miejscówka zacna

 

Zacna zapewne - moi koledzy żeglarze mi ją już polecali - ale to chyba nie to czego szukamy.

 

Polecam:

1) dla naprawdę wygodnych

 

Ha! Za takie pieniądze to ja właśnie wtedy wrócę z czterotygodniowych wakacji w USA ;-). Zresztą - wolałbym chyba tutaj : http://ruch.at/ ;-)

 

lub to:

 

A dziękuję :)

 

Sprecyzuję trochę bardziej - najbardziej interesuje mnie jakiś dom który pomieści taką liczbę osób, ewentualnie kilka mniejszych domków, obok siebie. Hotele itp. miejsca zbiorowego pobytu wywołują u mnie gęsią skórkę - mam ich dość na co dzień.

 

Z tym standardem to nie ma co przesadzać - pisząc wygodnicki miałem na myśli nieskrępowany dostęp do łazienki, ubikacji, kuchni - brak wykopków na podwórku i wszelkiego inwentarza żywego ;-)

 

Dziękuję Wam Panowie za trud, i jeśli komuś wpadnie jeszcze coś, to chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Cezary Cezary nawet na zaczepki nie reaguje ;P ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik odebrany więc na 99% pojawię się w poniedziałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi czyżbyś mnie gdzieś namierzył?:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastik odebrany więc na 99% pojawię się w poniedziałek

Gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tego śniegu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko tego śniegu

Po śniegu się fajnie jeździ :) Nauczysz się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nauczę jak mi auta nie chcą dać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nauczę jak mi auta nie chcą dać

Przypominają mi się początki :P Na początku będzie trudno. Później już z górki :P Ja to już kluczyki zabieram i mówię, że jadę :P To oczywiście mowa o clio bo paskiem to rzadkooooooo:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś pojeździć, ale ojciec boi się mnie puścić samego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie masz co płakać ;) Zrozum swojego Ojca :P A warunki są naprawdę bardzo optymalne i wystarczy chwila paniki i zapewniam kończy to się mało ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kończy to się mało ciekawie.

Nom Stuku coś wie na ten temat :P Pamiętaj Kle, że 30 godzin to trochę mało aby się nauczyć pewnych manewrów i wpoić je w krew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale kiedyś nauczyć się trzeba przecież, nie? Siedząc w domu, albo patrząc jak ktoś jeździ to się nie nauczę ;)

 

P.S. I nie 30h a 34 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności