Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mnie ta niemiecka technologia na srodku pustyni zawiedzie to zezłomuje odrazu!!

Jak już będziesz tak zdesperowany to powiedz, gdzie go będziesz chciał zezłomować :D Może na coś się załapie ;)

 

A tak na serio podepnij pod komputer autko niech sprawdzą. Powinien znaleźć się w pamięci błąd o klimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio podepnij pod komputer autko niech sprawdzą. Powinien znaleźć się w pamięci błąd o klimie.

No tak u Nas biorą po 60zł pod podpięcie jak zwykle nic nie znajdą dlatego troche sceptycznie do tego podchodzę tak jak było kiedyś w ASTRZE II jak miałem 1.6 16V z recyrkulatorem spalin milion razy podłączany zero błędów niby a ch... się znają tak naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak u Nas biorą po 60zł pod podpięcie jak zwykle nic nie znajdą dlatego troche sceptycznie do tego podchodzę tak jak było kiedyś w ASTRZE II jak miałem 1.6 16V z recyrkulatorem spalin milion razy podłączany zero błędów niby a ch... się znają tak naprawdę.

W przypadku awarii jednostki napędowej i/lub osprzętu zdecydowanie więcej informacji dają logi dynamiczne. Same błędy wiele nie powiedzą o silniku, ale o klimie coś Ci powiedzieć powinni. Być może klimę wyłącza presostat, gdyż w układzie klimy jest za duże ciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Same błędy wiele nie powiedzą o silniku, ale o klimie coś Ci powiedzieć powinni. Być może klimę wyłącza presostat, gdyż w układzie klimy jest za duże ciśnienie.

Strach podłączać bo w kilku set $ znów się nie zmieszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strach podłączać bo w kilku set $ znów się nie zmieszcze

Kolego lepiej podjechać i wymienić sam zawór bezpieczeństwa o ile to on. A nie później sprężarkę lub coś jeszcze innego a wtedy na kilkudziesięciu setka się skończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żeby nie ten wyjazd to nawet bym tego nie ruszał wpiz...u. Bo nie przeszkadza mi to w ogole. Ze dwa razy miałem taki objaw... ale to tylko w srodku lata. W zime wszystko ładnie śmiga szyby odmrażają się szybko jest ok. Pokombinuje coś.

PS. Kolego Łukaszu czy są może takie forumowe podkładki pod tablice rejestracyjne ? :D bo troche wlepki nie chciałbym pakować , a widzę po ostródzie jeźdźi passior z wlepą NOS 87X7 jak sie nie mylę ... To może i ja bym się ujawnił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Kolego Łukaszu czy są może takie forumowe podkładki pod tablice rejestracyjne ? bo troche wlepki nie chciałbym pakować , a widzę po ostródzie jeźdźi passior z wlepą NOS 87X7 jak sie nie mylę ... To może i ja bym się ujawnił

Narazie nie ma ramek. Musisz śledzić dział gadżety forumowe. Zawsze można kupić ramki czarne i obkleić tak jak ja, Arkady, Sławek.

W drugim aucie wygląda to następująco.

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie żeby nie ten wyjazd to nawet bym tego nie ruszał wpiz...u. Bo nie przeszkadza mi to w ogole. Ze dwa razy miałem taki objaw... ale to tylko w srodku lata. W zime wszystko ładnie śmiga szyby odmrażają się szybko jest ok. Pokombinuje coś.

 

ee no to jak Łukasz mówi, komputer i do dzieła:) a może hmm :P b6 tak maja, ze po jakimiś tam czesie potrzebują odpocząć jak klima jest mocno eksploatowana?? hmm ja tam Ci powiem, że jak jechałem passkiem ok 9 h w temperaturze 26-30 stopni, to nic się nie działo.... Pogadam jeszcze z kumplem, też ma b6 i dużo jeździ :)) może miał podobny przypadek :)

 

przyjdzie w poniedziałek na spot, mam przecinak i młotek to coś zrobimy z tą klimą ::P :P :P :P :D:))

 

a co do ramek :)) ja mam na srebrnej adres strony :)) fajnie się prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcem śnieg w poniedziałek !

Wracając do kompa i logów mam nadzieje że Łukasz pamięta o mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do kompa i logów mam nadzieje że Łukasz pamięta o mnie .

Pamiętam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogadam jeszcze z kumplem, też ma b6 i dużo jeździ

Byłoby miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rojasek a jak masz te 30 stopni na dworze, to na ile ustawiasz klime w aucia ? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to na ile ustawiasz klime w aucia ? ;P

Oczywiście na low (16stopni) bo ta klima w B6-tkach to troche nie wydajna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście na low (16stopni) bo ta klima w B6-tkach to troche nie wydajna...

 

jak to napisał kolega "może za intensywnie chłodzić i zamarza" :P

 

i to moze być odpowiedz na Twoje pytanie:))) JEzeli się zatrzymujesz idziesz na kawe, klima ma czas na odmarzniecie :)) później znów ją katujesz na maxa i zamarza :)

 

poza tym.... 15 stopni różnicy w upalne dni ......... :))

 

ja tam zawsze staram utrzymywać się ok 20 stopni jak jade gdzieś dalej i nie ma większych problemów:)) a czyje, że klima w b6 i b5 jest podobnie skonstruowana poza panelem sterowania:)

Edytowane przez roqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym.... 15 stopni różnicy w upalne dni .........

Ta cała klima w B6 jest śmieszna poprostu. Przy 35 stopniach jak ustawiam 22 stopnie np... to normalnie ciepłe leci :D jak w zimę ustawie 22 to zamarzam... Dlatego muszę na 16 stopni ustawiać.

 

Poza tym jadąc nowym LACETTI z klimą manualną przy 40 stopniach jak ustawiłem na najzimniej to zamarzałem dlatego mam porównanie ,że ta w B6-tce to za przeproszeniem gówno :D

 

JEzeli się zatrzymujesz idziesz na kawe, klima ma czas na odmarzniecie

Jak sie tak będę zatrzymywał przy 4000 km trasy co 200km to wkoncu dostane jopla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sie tak będę zatrzymywał przy 4000 km trasy co 200km to wkoncu dostane jopla

zawsze to można okolice pozwiedzać :D:)))) to musisz mieć jakąś wadę fabryczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze to można okolice pozwiedzać )) to musisz mieć jakąś wadę fabryczną.

Ta i jechać przez miesiąc :D nie no będę coś musiał pokombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim... mam prośbę ma ktoś zdjęcia lub wie jak wymontować nawiew z paska bo wentylator mi troche zaczął skrzypieć i bardzo mnie to wku...a. na małych obrotach piszczy na większych już nie i to wtedy jak leci ciepłe powietrze. Trzeba posmarować więc jak macie jakieś wskazówki to wielkie dzięki i czekam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek trzeba zdemontować schowek a tam już zobaczysz co jeszcze przeszukaj forum jak pamiętam był kiedyś taki temat.

 

Ta i jechać przez miesiąc nie no będę coś musiał pokombinować...

 

Przemku jeżeli masz takie objawy jak opisujesz prawdopodobnie osuszacz masz do wymiany. Zapraszam cie do serwisu klimy na Augustowskiej w Olsztynie tam dokładnie zbadają ci autko a i na nasze forum niewielki rabacik dostaniesz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Olsztynie tam dokładnie zbadają ci autko a i na nasze forum niewielki rabacik dostaniesz. Pozdrawiam.

Może któregoś poniedziałku wpadne na spota do Olsztyna to już konkretnie się popytam gdzie co i jak :)

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności