Skocz do zawartości
Hrabja Miły III

Prośba o sprawdzenie auta. Radlin.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponieważ nadchodzi czas zakupu swojego własnego pojazdu, trafiłem na ten egzemplarz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9136878

 

Samochód stoi W Radlinie na Rybnickiej 229. Na stronie z ogłoszeniem rzekomo jest to Komis LIDER.

 

Czy byłby ktoś uprzejmy i mógł obejrzeć dla mnie ten samochód? Ja mam ponad 150km mniej więcej a na darmo bić 300 tam i z powrotem na darmo bym nie chciał.

 

dzięki z góry za zainteresowanie sie tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami bywam w tych okolicach (chyba w czwartek byłem :D)

Bede miał na uwadze, ale ciekawe czemu tylko 2 koła ma kosztować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, żaden problem, dzisiaj nie dam rady (piwko wypite i zaraz idę spać, bo nocna zmiana), ale żaden problem, może jutro podjadę rzucić okiem, ale... co mi się nie podoba:

1. rejestracja-nie miejscowa, więc raczej ktoś kombinował i wywiózł auto w cholerę na zamianę w komisie

albo

2. gościu w komisie to jakiś kombinator

odnośnie samego komisu, wujek szwagra chciał tam kupić b5 2,5tdi i sam powiedział (a się nie zna zupełnie na autach), że takiej padliny dawno nie widział, ale spoko, jutro postaram się podjechać i rzucić okiem... z tego co widać na zdjęciach

1. drzwi kierowcy malowane

2. klapa tylna bardzo nie spasowana

3. komora silnika-sterylna, nawet moja bryka po naprawie upg i myciu silniczka nie wygląda tak czysto

4. przebieg... no comment

5. ten silnik jest dość delikatny, a jak się coś sp... to lipa (części i koszta)

6. cena... osobiście nigdy, przenigdy nie polecam okazji cenowych!! siostra szukała dla siebie astry i zajechałem nawet do komisu w cz-chowie i tragedia, kupiła od prywatnego gościa, cena powyżej rynkowej, ale wierzcie mi, jak bym miał taką kasę to bez pardonu bym brał-igiełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do typa. Auto wzięte w rozliczeniu. Od jutra będzie w komisie. Aktualnie stoi pod jego domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że tam jednak nie dojechałem-sprawy prywatne wzięły górę, poza tym, po zdjęciach widać, że to nie ten komis

 

ps. za tym passkiem widać autko na zagrabanicznych blachach czyli jakiś handlarz-bierze auto do siebie, leczy na szybko i do żyda;) osobiście bez oglądania autka odradzam z góry ten wóz. Druga sprawa-po co ktoś daje ogłoszenie auta, którego nie ma w komisie? Proste-potrzebuje czas na prowizoryczne naprawy, bo prawodpodobnie auto nie jeździ i stąd niska cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności