Skocz do zawartości
Axello

Czujniki parkowania w czarnej dolnej listwie

Rekomendowane odpowiedzi

Czujniki parkowania Stig 318, warte jest cos takie cudo
ja miałem zakupioną centralkę na zdalne sterowanie do Golfa 3 i byłem bardzo z niej zadowolony a po za tym Stig to ma dość dużo pozytywnych opinii tak więc poszukaj na necie tych właśnie czujników i opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierciłem nie zdejmując listwy i nic mi nie odstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po za tym Stig to ma dość dużo pozytywnych opinii tak więc poszukaj na necie tych właśnie czujników i opinii

 

Ja montowałem ich zestaw z 4 czujnikami ze 3 miesiące temu i do tej pory jestem bardzo zadowolony. Szybki i bezproblemowy montaż, nie wymagający jakiejkolwiek kalibracji, czujniki nie wyglądają na aucie jakoś krzykliwie. Też raczej też nie oszukują (wykrywają jakąś tam siatkę ogrodzeniową, krzaki, czasami pionowy pręt na parkingu strzeżonym ;) ) Efekt można zobaczyć w wątku o moim aucie.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zdejmowałeś zderzak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, chciałbym zamontować czujniki tez z przodu ale mam listwe japan i szkoda mi ją dziurawić, tak że stąd moje pytanie czy robił ktoś taki zabieg u siebie? I czy powiedzmy zamontowanie ich np w kratkach w zderzaku nie będzie przeszkadzało a ich funkcjonowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale wydaje mi się że w kratkach co najmniej dziwnie będą wyglądać... ;) Jeśli je sobie pomalujesz pod kolor to niemalże ich nie będzie widać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była tylko sugestia bo innego pomysłu nie miałem;d Ale w sumie wydaje mi sie że widać by ich nie było hmm.. Najwyżej pozbędę się problemu i zamontuje tylko te z tyłu;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, a jeszcze pytanie, czy hak nie będzie psocił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!! pozwólcie, że odgrzeję kotleta:jasne z zapytaniem, czy ktoś tu montował nie oryginalne czujniki cofania do ori dokładki z kombi 3B9 807 434 z dziurami pod pdc VW żeby było bez rzeźby i jakoś to wyglądało? jeśli tak to jak się to sprawdza, cena +- i jak jakie czujniki wybrać z samym buzzerem? pozdrawiam pasaciarze :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności