Skocz do zawartości
Beful

Rozpruty fotel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam skórzane fotele i ten od strony kierowcy rozpruwa mi się na szwie - tam gdzie jest poduszka. Nie wiem jak mogę to rozprucie naprawić. Jeśli chodzi o zszycie to pewnie jakoś bym tego dokonał ale nie wiem jak to zrobić żeby poduszka mogła w razie czego swobodnie zadziałać. Czy ktoś już miał taki przypadek i sobie z tym poradził ?

Dzięki z góry i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze juz kiedys była wystrzelona i dlatego sie tam rozpróła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiłem tego passka fotel był prawie w idealnym stanie . W czasie mojego użytkowania szew rozchodził się coraz bardziej. Być może mam jakiś szczególny sposób wsiadania do samochodu - pewnie zawadzam codziennie tyłkiem o ten boczek i dlatego tak się dzieje. W golfie miałem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj zakładu co sie zajumuje tapicerka samochodowa i oni ci to zrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odkopałem kotlecika:jupi. W moim pasku skórzany fotel kierowcy powycierałem doopą przy wsiadaniu/wysiadaniu aż się wreszcie rozdarł i czas go oddać do tapicera i tu mam zapytanie do szanownych forumowiczów : od jakiego modelu/modeli pasuje fotel kierowcy coby ten podarty wyjąć i na czas naprawy u tapicera zastąpić innym ?

Gdzieś chyba nawet na naszym forum czytałem, że od golfa IV pasuje, ale pewności nie mam.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale odkopałem kotlecika:jupi. W moim pasku skórzany fotel kierowcy powycierałem doopą przy wsiadaniu/wysiadaniu aż się wreszcie rozdarł i czas go oddać do tapicera i tu mam zapytanie do szanownych forumowiczów : od jakiego modelu/modeli pasuje fotel kierowcy coby ten podarty wyjąć i na czas naprawy u tapicera zastąpić innym ?

Gdzieś chyba nawet na naszym forum czytałem, że od golfa IV pasuje, ale pewności nie mam.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry.

 

Na pewno od każdego innego Passata, czy to od 3B czy 3BG no i jeszcze pasują od Audi A6C5 także masz szerowi wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie zwykłego welura na czas na prawy i będziesz miał czy od strony kierowcy lub od pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności