Skocz do zawartości
Gość 2amaru

18T 225kh z TT da sie zalatwic do passka?!

Rekomendowane odpowiedzi

tak sugeruje ze przebieg jest za duzy.

nie mowie ze ten silnik nie wytrzyma 400tkm, ale przy przebiegu 310tkm chcesz dorzucic najmniej 100NM i 60-70KM (w zaleznosci ile masz teraz) i miec nadzieje ze nic nie klęknie? ja bym się bał... z reszta niech to zweryfikuje osoba ktora bedzie modowala samochod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zrobilem 1.8 t po przebiegu 220 tys,wszystko z głowa i bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ctv no jasne ze mozna zmienic sprezarke na wieksza i przy przebiegu 400tkm,

ale wydaje mi sie ze troche mija sie to z celem bez remontu. A co zrobiles z tym 1.8T? jakie efekty?

I powiedz dajesz jakas gwarancje ze nic nie pierd#$$@ jak dokreci do 7000obr przy 1mbar??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

jak się rozleci to się zrobi remont na razie mam do roboty turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu od razu remontowac, trzeba wszystko sprawdzic i tyle,jak ktos dba to dlugo pojezdzi.gwarancji nie daje żadnej nikomu! a 1.1 do 7000 ;) ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ctv, 1,1 do 7000. Bardzo jestem ciekawy co Wy tam montujecie za hybryde bo to po psortu rewelacja...(w passacie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze to mozna paska do 7tys dopchnac???a ja myslalem ze jakis pijak mi licznik tak skalibrowal hehehe.a tak na serio to z checia popatrze jak :fuckyou2: taki pasek przy 7tys ciagnie(mam na mysli ciagniew a nie dogorywa!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domel, ja bardzo czesto ciagne paska do 7000obr szczegolnie na 2... fakt ze nei jedzie juz ale wiecej zyskuje przeciagajac niz zmieniajac bieg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja moja padline tak przegonie zobaczymy czy mi korbowody bokiem nie wyjda :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz serie pod maska to przy 6800 masz odciecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności