Skocz do zawartości
Gość 2amaru

18T 225kh z TT da sie zalatwic do passka?!

Rekomendowane odpowiedzi

w gwoli ścisłości, program zrób u kogoś kto ten program pisze a nie sciaga z niemiec i wgrywa.

Zrob sobie IC i wydech (a i tak byle Leon 1.8T Cię wciągnie :) ). Dolotu w ogole nie ruszaj bo nie ma sensu. Najmocniejsze 1.8T w na swiecie jezdza na seryjnych dolotach tylko wkladke wymieniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 2amaru

mowia ze napisza program pod auto bo o to odrazu spytalem!Ja sie nie chce scigac bo passat sie do tego nie nadaje jak dla mnie.Chce miec komfort wyprzedzania no i zeby sie lepiej na tych felach jezdzilo bo teraz lekko sie meczy;/A jak ze wzrostem spalania po takim chipie??

malo ze leon mnie wyprzedzi to teraz nawet ibiza TDI:)(jezdzi taka po lublinie)oczywiscie nie seryjna.Narazie mnie niestac ale kiedys kupie auto ktore jest kwintesencja wszystkiego( jak dla mnie) czyli RS6:)nic nie trzeba dlubac przerabiac tylko poszzzzedl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 2amaru

a tak z ciekawosci pytam ropil ktos kiedys jakies SWAPy do 3b czy tez 3bg.Jesli tak to jakie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalanie przy spokojnej jezdzie u mnie spadło.

Przy pisaniu programu mialem na mysli ze oni na miejscu pisza a nie zgrywaja ori i wysyalaja do niemiec(ktorzy przesylaja do polski do napisania :) )

Generalnie temat swapa w tym pieknym pojezdzie mija sie z celem. Nie slyszalem o takim wyczynie w polsce. Z reszta po co i na co swapowac skoro masz takie spectrum silników. 1.8T (jeden z lepszych silników na siwiecie) VR6 (silnik legenda) TDI (najlepsze dizle) i W8.... po prostu nie ma na co zmieniac :)

 

ps. seryjne rs6 powoli przestaje robic na ludkach wrazenie.... kolega ma nowe RS4 i dostaje od Civica 1,5L 95 rok :) wiec pytanie szybkosci samochodu jest wzgledne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robimy z turbina:robimy hybryde, mocniejszy wałek wieksza czesc zimna ,przeróbka goracej, nie trzeba zmieniac kolektora.Spisuje sie na medal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile łopatek? ctv czyli kleicie k03s z k03?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 2amaru

O o wlasnie u niego chce robic.Bardzo mily czlowiek z pierwszego kontaktu!!!:)i wlasnie to proponowal co pisze czyli .....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile łopatek? ctv czyli kleicie k03s z k03?

co do łopatek to nie wiem,na zimna idzie cos wiekszego niz k03s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie k04-001. Mozesz mi na priva przeslac jaki koszt i czego moge sie spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 2amaru

czego na priva piszcie tutaj chcetnie poczytam i sie czegos dowiem albo raczej lizne temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 1700zl plus stara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

1700? proszę napisz coś więcej, jestem zainteresowany ,tak jak pewnie wielu innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

mam turbinkę do roboty a przy okazji można dodać parę kucy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można jak najbardziej, starcza na ponad 200km i szybko sie wkreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

ile kosztuje kompletny zabieg? Interesuje mnie tylko zmiana turbo i chipowanie

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie wtracam, ale ile masz aktualnie kuni pod maska? sprawdzales? jaki masz przebieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

koni jest napewno za mało, jeździ lepiej niż zwykłe 1.8 ale to nie to co sprawne 1.8t

przebieg to 310tys km turbinkę mam do regeneracji i przy okazji chcę zmienić na coś troszkę lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz o tym ctv. zobaczysz jak zareaguje :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

sugerujesz że przebieg jest za duży? na pewno jest autentyczny nie taki jak w polsce

między 140 a 180 tys. Po za tym widziałem i robierałem silniki po 500tys prawidłowo ekploatowane i uważam że 300tys to nie mało ale nie ma powodów do paniki

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności