Skocz do zawartości
Ziewal

Element pod chłodnicą klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma pytanie, mój ojciec miał bliskie spotkanie z sarenką (sarence sie nie udało) która narobiła troszkę szkód ojciec już ma wszystkie części oprócz jakiegoś elementu palisikowo gumowego pod chłodnicą klimy między hokejami czy jakoś tak, jak ktos wie jak to sie dokładnie nazywa albo jaki ma numer w ETCE to był bym wdzięczny a moż enawet ma ktos takie cudo na zbyciu to chętnie kupię auto to B4 1.9 TDI 90 KM 1994 rok.

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szrocie najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w małym mieście ciężko o szrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe miasta są zawsze koło dużych,a jeszcze szybciej na allegro,zwłaszcza jak ktoś pisze że ma cały na części a jeszcze lepiej:) anglika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O który element Ci chodzi?

schowek02n.th.jpg

Edytowane przez Amanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec mieszka 150 km odemnie więc wszystko mi powiedział teloefonicznie i dlatego pytam was czyli uzytkowników B4 którzy czasem maja troche części a teksty typu allegro mnie nie satysfakcjonuja dlatego jak ktoś nie ma nic ciekawego do dodania to niech sie lepiej nie odzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, po pierwsze nie napisałeś konkretnie o jaki element Ci chodzi.

Po drugie zwroty typu

a teksty typu allegro mnie nie satysfakcjonuja dlatego jak ktoś nie ma nic ciekawego do dodania to niech sie lepiej nie odzywa

raczej nie spowodują wzrostu zainteresowania i ew. pomocy w Twoim problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ta zgadywanka-Co wisi na ścianie i piszczy? ŚLEDŻ! A dlaczego piszczy? Żeby było trudniej zgadnąć he he:D To ja teraz spróbuje-to jest plastikowy element o szerokości chłodnicy co ma ukierunkować napływ powietrza na chłodnice montowany pomiędzy zderzakiem a belką wzmacniającą-taki dosyć giętki element.Nie dopuszcza aby pęd powietrza uciekał na boki chłodnicy.Zgadłem? jeśli nie to może ktoś inny,bo to zgadywanka a nie temat postu:D aha i jest czarny he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zgadłeś - element o którym mówisz znajduje się PRZED chłodnicą(cami) :D - na poniższej fotce element nr 13. (choć faktycznie jest plastikowo-gumowy), a kol. ziewal napisał

palisikowo gumowego pod chłodnicą klimy między hokejami czy jakoś tak

 

schowek03i.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zgadłeś

Ale jedyny element plastikowo-gumowy to właśnie nr 13 z powyższego zdjęcia, tam nic więcej nie ma :rotfl:

 

Ciekawy temat :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki panowie Amand jeszcze jak bys miał numer katalogowy to by był komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3a0 121 283 g (kurka wodna, nie wiem czemu zamienia mi duże litery na małe)

Edytowane przez Amanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3a0 121 283 g (kurka wodna, nie wiem czemu zamienia mi duże litery na małe)

 

Ciekawa sprawa jak cały temet :P

Może Caps Lock :D

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie CapsLock - wpisywałem duże, a po zapisie były małe.

Może było za mało tekstu - wpisywałem tylko nr katalogowy, "komentarz" dopisałem później nie sprawdzając czy ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oto mi chodziło,ten element,muszę się przyznać wciągnął mnie ten post jak mało który wręcz zaintrygował:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności