Skocz do zawartości
marecek

Licznik z komputerem - wymiana (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie sie szuka czegoś jak temat ma np. 30 stron :D możecie powiedzieć co to jest ten MFA i co pokazuje oraz jak wygląda licznik z tym MFA ? skoro 1/2 fiz i pelnego nie moge załozyc wiec do samego MFA tylko licznik potrzebny z MFA i nic innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie szuka czegoś jak temat ma np. 30 stron :D możecie powiedzieć co to jest ten MFA i co pokazuje oraz jak wygląda licznik z tym MFA ? skoro 1/2 fiz i pelnego nie moge załozyc wiec do samego MFA tylko licznik potrzebny z MFA i nic innego ?

Czytaj ze zrozumieniem.Popatrz tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=75803&highlight=Licznik+3bg .

Oraz tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=52106&highlight=wymiana+licznika+3BG ,http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=583&highlight=wymiana+licznika+3BG

Jak to przeczytasz,to będziesz wiedział wszystko.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców otóż posiadam passata bez komputera w liczniku chcialbym zamontowac chociaż z 1/2 fis. Moj licznik ma nr 3B0 920 807 A

czy Panowie moga pomoc doradzicz gdzie i jakiego szukac licznika zzeby bylo jaknajmniej problemow.

 

Szukałem na allegro ale na aukcjach podja numry licznika czy musza sie zgadzac z moim'?

Jaki licznik moge kupic. Bede wdzieczny za linki i rade. Chyba ze ktorys z kolegow mieszka blisko Poznania i za oplata jest goptowy podjac sie wymiany

Edytowane przez cbartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy Panowie moga pomoc doradzicz gdzie i jakiego szukac licznika zzeby bylo jaknajmniej problemow.

Myślę ze powinieneś to przeczytać, generalnie cały temat z którego wyciąłem tylko mały cytat. =>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=52106

Kupując licznik duży FIS polecam szukać o numerach 3B0920847 lub 849. Nie polecam 3B0920845 ponieważ te były montowane na początku produkcji 3BG i jest większe prawdopodobieństwo uszkodzonego wyświetlacza, do tego nie posiadają one MENU MFA. Można je rozpoznać po innych wskazówkach, bez czarnej obwódki. Można zobaczyć na zdjęciu mój licznik ma właśnie takie szerokie wskazówki bez obwódki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jestem laikiem w tych sprawach widze nie obedzie sie bez wizyty w zakladzie. Nic mi nie mowi ten tekst. Dzieki za pomoc przxynajmiej widze ze samemu tego nie zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mam licznik pozostaja manetki tak? jakies kable?

a skad masz pewnosc ze liznik bedzie pasowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok mam licznik pozostaja manetki tak? jakies kable?

a skad masz pewnosc ze liznik bedzie pasowal?

Manetka,plus wiązka.Licznik będzie pasował na 100%.Jest od diesla z twojego rocznika,więc nie ma opcji żeby nie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ja mam pasata 3bg 2001 1,9 tdi i chciałbym mieć tylko informacje odnośnie spalania to co muszę kupić??

mój licznik wyświetla tylko ikonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak ja mam pasata 3bg 2001 1,9 tdi i chciałbym mieć tylko informacje odnośnie spalania to co muszę kupić??

mój licznik wyświetla tylko ikonki

Jakie ikonki masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ikonki masz na myśli?

po prostu kontrolki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po prostu kontrolki )

Licznik z 1/2 Fis po lifcie,przełącznik wycieraczek ze sterowaniem komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Licznik z 1/2 Fis po lifcie,przełącznik wycieraczek ze sterowaniem komputera

 

i jak założe taki przełącznik to co mi będzie wyświetlać ??

z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli założysz 1.2 fis to będzie Ci wyświetlał info o spalaniu, przejechanej drodze, średniej prędkości itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temperaturę zewnętrzną też pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Licznik z 1/2 Fis

a czy wszystkie pasaty po lifcie standardowo miały licznik 1/2 FIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy wszystkie pasaty po lifcie standardowo miały licznik 1/2 FIS

nie wszystkie. trafiały się też egzemplarze bez FIS-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie. trafiały się też egzemplarze bez FIS-a.

a jak sprawdzić czy ma się FIS czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sprawdzić czy ma się FIS czy nie ??

Jak masz między zegarami wyświetlacz świecący na czerwono to masz fis,jeśli nie -to nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podlacze sie pod temat z pytaniem. Mam paska z 97 z zielonym podswietleniem licznika bez fisa. Informacje o spalaniu, przejechanych kilometrach itp wyswietla mi na malym wyswietlaczu po prawej stronie pod obrotomierzem, a chcialbym wstawic sobie licznik od poaska po lifcie, a dokladniej chodzi mi o ten

 

[url=http://moto.allegro.pl/item1187501264_licznik_zegary_vw_passat_b5_01_05_benzyna_1_2_fis.html]

 

http://moto.allegro.pl/item1187501264_licznik_zegary_vw_passat_b5_01_05_benzyna_1_2_fis.html

 

Jestem troche laikiem jezeli chodzi o to, i nie wiem czy takiego typu licznik bedzie u mnie dzialal i czy wie ktos moze czy z kielc lub okolic ktos sie tym zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności