Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wyjazd 17.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dotarłem bez problemu

 

Ja też ale 6 godzin opóźnienia ,straszne korki przez całe niemcy i na koniec remont mostu na odrze 1,5h (kolo Słubic) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też ale 6 godzin opóźnienia ,straszne korki przez całe niemcy i na koniec remont mostu na odrze 1,5h (kolo Słubic) ...

ja nie mialem żadnych opóźnień na drodze leciałem na Berlin, fakt faktem planowałem byc na 21 ale za gorąco wylondowalem o północy a na klimie meczy niestety tylko czekałem na zmierzch i but.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdzam 08.08 prom tym razem o 2am w piatek a powrót na wyspe 26.08 2am w poniedziałkowy bank holiday. Ktos chętny na konwój? pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wyjeżdżamy 13-go wieczorem muszę być o 13-tej w środę w dunkierce prom o 14-tej do dover ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już też z powrotem , powrót już bez problemów . Niemcy przejechane w nocy i w Dunkierce wsiedliśmy na prom 2 godziny wcześniej . UK też bez problemów w Fishqard byliśmy w sumie 5 h przed promem więc można było pospać .Moja żonka najpierw nie chciała za bardzo jechać b-6ką a później nie mogłem jej odciągnąć od kiery :drive:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj wróclem, ponownie pasek stanął na wysokosci bez zadnych problemów w drodze.Jechalem dołem I raz w niemczech tomek pokazal ze droga zamknieta takze zjechałem na jakis objazd stracilem chyba z 30 minut ,podobnie jest w drodze do polski przed zgorzelcem jest tunel zamkniety I tez trzeba objazdem jechac.Pierwszy I ostatni raz zatankowalem paliwo na ostatniej stacji paliw BP przed granicą z niemcami ON drozszy o 30 groszy na litrze to jeszcze kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy I ostatni raz zatankowalem paliwo na ostatniej stacji paliw BP przed granicą z niemcami ON drozszy o 30 groszy na litrze to jeszcze kiepski.

 

Ja też przestrzegam przed tankowaniem na orlenie zaraz za granicą ( A2 koło Świecka ) gówniane paliwo , droższe niż na ostatniej stacji po stronie niemiec ( Shell ) Nawet hot-dogi droższe niż na następnej stacji ( też orlen ) o 2 pln !!!!! Rżną kasę, a obsługa robi łaskę że w ogóle cię obsłuży . Kawa na dwa łyki 5.6 pln i na dodatek lura ... o kursie walut w kantorze nawet już nie wspomnę .

 

Byłem tam tylko po kawę i połowę jej wylałem , nalałem 10 l bo stałem 1,5 h w korku przy granicy (remont mostu na odrze ) i zapłaciłem 60 zł .

 

Ps. bramki na A2 od granicy do Łodzi około 74 zł , najlepiej mieć pln bo przelicznik mają tak złodziejski że szok.

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z doswiadczenia to wole zaplacic wiecej i zalac niemiecka rope niz polskie gowno.

auto na polskiej ropie muli strasznie. jak by polowa koni umarla.

o cenach przy granicy i jakosci obslugi juz nie wspomne bo szkoda klawiatury....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami niemiecko paliwo jest o wiele lepsze niz polskie ja 1wrzesnia jade i jeden baki w UK a drogi w niemczech a co do bramek na A2 to tez wole wydac te 100zl i jechac caly czas ladna droga i nie zakorkowana tym razem bede jechal a2 do wawy i puzniej odbile na Lublin nie chce mi sie juz tluc przez ten radom i pulawy i inne wiochy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym razem bede jechal a2 do wawy i puzniej odbile na Lublin nie chce mi sie juz tluc przez ten radom i pulawy i inne wiochy
Moim zdaniem zły wybór. Do samego Radomia masz ekspresówkę, przejazd przez Radom bezproblemowy, przez Puławy tym bardziej. Odcinek Warszawa-Lublin jest dużo gorszy niż Radom-Lublin...

 

Akurat się rozjedziemy, ja wyjeżdżam 21, a wracam 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami niemiecko paliwo jest o wiele lepsze niz polskie ja 1wrzesnia jade i jeden baki w UK a drogi w niemczech a co do bramek na A2 to tez wole wydac te 100zl i jechac caly czas ladna droga i nie zakorkowana tym razem bede jechal a2 do wawy i puzniej odbile na Lublin nie chce mi sie juz tluc przez ten radom i pulawy i inne wiochy

 

7-go sierpnia jechałem do wa-wy z łodzi i z powrotem , wtedy było jeszcze za darmo ... ale panowie w czerwonych kubraczkach szybciutko odwijali folię z nowych punktów poboru opłat więc szykuj kasiorkę za ten ostatni odcinek :-) .

Uważaj na navi , nie wszystkie zjazdy są oznakowane ale trasa jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz spowrotem powrot przez Paryz bez najmniejszych problemow 5k w dwa tygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie w pazdzierniku "lece" do Pl i pytanko czy byly jakies roboty w Belgii lub holandii?

wyjazd 09.10 powrot 20.10 :) prom Dover- Dunkierka

Edytowane przez gsmlondon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr jak lecisz to w powietrzu nie ma robot ktore by opoznialy lot :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr jak lecisz to w powietrzu nie ma robot ktore by opoznialy lot :lol2

nie za wesolo ci :) promem nie da rady polatac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Panowie w pazdzierniku "lece" do Pl i pytanko czy byly jakies roboty w Belgii lub holandii?

wyjazd 09.10 powrot 20.10 :) prom Dover- Dunkierka

 

piotrek to może na jakiegoś browarka skoczymy bo ja będe w mieście między 3-17.10.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrek to może na jakiegoś browarka skoczymy bo ja będe w mieście między 3-17.10.2013

a nie ma problemu kris :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

Panowie w pazdzierniku "lece" do Pl i pytanko czy byly jakies roboty w Belgii lub holandii?

wyjazd 09.10 powrot 20.10 :) prom Dover- Dunkierka

 

Nie wiem jak teraz ale 15-go sierpnia nie było żadnych robót drogowych w w/w krajach ale w samej Dunkierce przy zjeździe z autostrady do portu na prom 15-go było trochę rozkopane i stracłem około 40 min. Ale jak jest teraz nie wiem - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak teraz ale 15-go sierpnia nie było żadnych robót drogowych w w/w krajach ale w samej Dunkierce przy zjeździe z autostrady do portu na prom 15-go było trochę rozkopane i stracłem około 40 min. Ale jak jest teraz nie wiem - pozdro

podziekowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności