Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tam jesteś to choć jajka poświęć :P

 

ta a ty ucałuj swoja kobite przy jajkach :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta a ty ucałuj swoja kobite przy jajkach

ok, zaraz po tym jak przedstawisz swego męża :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No i ja dojechałem szczęśliwie do kraju. Generalnie wszystko ok czas jazdy na poziomie osiemnastu dziewiętnastu godzin całkiem nieźle. W Holandii zrobiłem sobie osiem godzin przerwy ale to z tego względu że moi rodzice tam mieszkają i pracują a jako że pierwsze święta od kilku lat urlopu nie dostali to spędzają je tam tak że się nie spieszyłem kilka godzin u nich spędziliśmy. Trasa bez problemu żadnych niespodzianek tylko kilka zwężek ale to tylko roboty drogowe. Wczoraj w Niemczech był zakaz jazdy ciężarówek tak że naprawdę ładnie się jechało.

Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki pytanko leci ktos moze na polske 1czerwca z dover a wraca 15 lub 16 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos na poczatku lipca czyli 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam pytanie czy warto juz rozgladac sie za biletem na prom do Polski koniec lipca czy jeszcze poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska :)

moze ktos wybiera sie do polszy 27 maja, mam tunel na 19:50

powrot 20 czerwca, tunel na 21:50

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ,mam pytanie czy warto juz rozgladac sie za biletem na prom do Polski koniec lipca czy jeszcze poczekac

Warto sprawdzać co jakiś czas i polować na dobrą cenę-nigdy nie wiadomo kiedy trafi się taniej, czasem kilka miesięcy przed, a czasem na ostatnia chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to mnie spotkacie po drodze koło hanoveru bo juz 3 noc nocuje w best western hotel

no i niestety dwumasa poszła sie walic przy 160k/km

połowa tych szwabów w warsztacie nie potrafi nawet słowa po angielsku :zeco

 

a cena rosnie wczoraj do zapłaty miałem juz 1800 euro a dzis jeszcze jakis cylinder okazało sie ze musza wymienić i czesc sciagaja z berlina na jutro ale czy dadza rade to zrobic to sami nie wiedza, dobrze ze hotel i jedzenie płaci insurance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd...nie zazdroszczę. Było brac lawetę z pl i naprawiac w Polsce, na pewno taniej i szybciej by wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj sie tam kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierd...nie zazdroszczę. Było brac lawetę z pl i naprawiac w Polsce, na pewno taniej i szybciej by wyszło.

 

ta miało kosztowac 640 , jak wymienili czesc to pózniej znów 1100 , wczoraj 1800 a teraz jeszcze nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dolamam Kris 1800? :zeco nawet w uk mozna to zrobić taniej

jak Ci na początku powiedzieli 640e to odrazu trzeba bylo sie domyślić że tak nie będzie bo za tyle to nawet samych części chyba nie kupisz a gdzie robocizna +vat ? nie ma co pech jak cholera powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3m sie tam Kris.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim Kris jak bym wiedział ze tam nocujesz to bym cie dzisiaj odwiedził jechałem niedaleko ,wróciłem dzisiaj do UK powiem ze droga spoko bez zadnych problemów i w porcie brakło mi 15 minut zeby sie na wczesniejszy prom zalapac ale za to pospałem na parkingu i na promie duzo bardzo malo ludzi jechalo moze połowa.A teraz smieszna sytuacja stoje w porcie na swojej pasie wyznaczonym na sasiedni pas podjechał passek z polska rodzina facet zgasil silnik i odrazu maska do góry i sprawdzal poziom oleju na bagnecie z tego co wiem to takie sprawdzanie to o kand ..... rozbic nawet moja żona sie smiała z tego.Pozdrawiam wszystkoch

 

Patrick szerokosci jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że objechałes szczęścliwie i dzięki.

Kris i jak tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że objechałes szczęścliwie i dzięki.

Kris i jak tam?

 

no jestem , własnie wszedłem

 

jedno co moge powiedziec to to ze teraz pasek nie smiga tylko lata :haha

 

a i chciałem pochwalic ludzi z norka - zajechałem do portu poszedłem do informacji i mówie kobiecie ze prom miałem zabukowany 3 dni temu i ze miałem awarie samochodu w niemczech, a ta sie pyta czy moge to jakos udowodnic, pokazałem jej rachunek na 1907 euro a ta ,pyk , pyk i mówi ze płyne tym o 22.00 a jak sie pospiesze to moze tym o 20.00 i nie płace nic , no to ja cyk, cyk i wjechałem na prom ostatni :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja lecę do Poznania z Cov 27 maja ale promem do Dunkirk , prom o 22.00 ale może się na wcześniejszy załapie. Może ktoś jeszcze śmiga w tym samym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze wrociles kris, kiepsko ze z taka przygoda i wydatkiem, ale teraz szkoda paska sprzedawac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wrociles kris, kiepsko ze z taka przygoda i wydatkiem, ale teraz szkoda paska sprzedawac ;)

 

 

szkoda nie szkoda ale do zyda idzie:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności