Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.Smigam do PL 8 maja.Prom z Dover o 22-giej.Może ktoś się podłączy.

 

pzdr

 

Witam! Ja wyjeżdżam 21.04 i eurotunnel mam o 21.40 a dlaczego eurotunnel bo po prostu mam chorobę morską i strasznie znoszę przeprawę promem a tak to tylko w uszach dudni hehe. Troszkę droższy jest tunel ale w moim przypadku preferuje go. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja wyjeżdżam 21.04 i eurotunnel mam o 21.40 a dlaczego eurotunnel bo po prostu mam chorobę morską i strasznie znoszę przeprawę promem a tak to tylko w uszach dudni hehe. Troszkę droższy jest tunel ale w moim przypadku preferuje go. Pozdrawiam

 

e to ja juz za 9 dni bede sie pakował na norka:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że dojechałeś. A gdzie w Polsce?

Ja mam fuksa A4 do samego Zabrza...

 

Luke jest z kutna i ma a2 która remontuja :)

juz niedlugo bedzie dostepna od granicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke jest z kutna i ma a2 która remontuja :)

juz niedlugo bedzie dostepna od granicy ;)

 

maciek a powiedz kiedy tej a2 nie remontowali bo ja sobie nie przypominam :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Maciek (chociaz nie do konca z kutna ;))

prawde prawisz Kris ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę Luke, że mamy podobną ilość km. Mnie A4 w drodze do PL strasznie nuży, bo już jestem zmęczony, trzymam się limitu bo nie mam zamiaru płacić kamerzystą i wiem, że już nie daleko, więc nie chce postoju robić. No ale gdyby nie ona to było by gorzej-choć pewnie spać by się nie chciało jakbym miał jakąś lokalną czy krajową jechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:drive: no to jak kto w srode nad ranem do dunkierki płynie norkiem przyznac sie bo jak nie to rozjade na drodze :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja we wtorek mam promik do dunkierki o 22:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki zazdroszcze wam ja dopiero we wrzesniu.szerokosci Koledzy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w srode ja mam prom ale o 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dojechałem o 11.35, ale do najlepszych podróży to zaliczyć tej nie mogę. Normalnie robię czasy ok 17.5 godziny, a dziś 20.5 Jeszcze dobrze z domu nie wyjechałem i już na A303 35 minut w korku straciłem, później oczywiście M25 dała się we znaki i na bramki wpadłem o 17.40, a grzałem po 180 na M20, żeby tylko zdąrzyć. Na pierwszych bramkach w porcie kolejka, 5 minut stania, przejechałem a tu mnie do hangaru na kontrolę ściągają No to sobie myślę to by było na tyle co chodzi o prom na 18tą...Ale gościu kazał otworzyć bagażnik (załadowany pod dach), ja z miejsca powiedziałem, że nic nie legalnego nie wiozę, a on tylko zapytał czy mamy tylko swoje osobiste rzeczy-potwierdziłem- i czy nie mamy broni-zaprzeczyłem, a miałem ze sobą wiatrówkę na co2 wierna kopię Heckler&Koch, oczywiście 100% legalne, ale myślę sobie, jak zaczne tłumaczyć to po promie. I całe szczęście uwierzył i kazał jechać i była chyba 17.52 jak do norka pod bramke podjechałem. Potem w Bochum kawał autostrady zamknięty, więc nocą pozwiedzałem sobie miasto, a dotego odstałem swoje w korku-kto mówił, że Niemcy mają równe drogi w miastach?...No a potem Wypadek na A4 i ponoć 20km korek, który dzięki dopiero co założonemu cb udało mi się pięknie ominąćTroche pozwiedzałem wiosek w okolicach Legnicy, ale kosztowało mnie to jakies 30-40 minut, a nie 2 godziny jak jeden mówił na radiu, że odstał tyle

 

Po mału nie jechałem, a paska na odwyk chyba muszę zapisać bo średnia mi wyszła 8.9 litra No ale nie oszczędzałem go to fakt.

 

Ceny paliwa masakra-w Belgii tankowałem po 1.47, w DE 1.50, a na A4 w okolicach Opola rolen verva 5.32...

 

Raportuje też, że Bartek Bedford-passat, który podążał moim śladem tez dojechał szczęśliwie, ale swoje tez odstał pod Dresden gdzie zdarzył się jakiś crash test. Można powiedzieć, że byliśmy w stałym kontakcie ;) Kontakt utrzymany był również z Grzesiem G_B-dzięki chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patrick za info bardzo mi sie to przydalo nie stalem w Bochum ominolem to sobie ladnie ale wlasnie stalem troche czasu w ok Dresden okazalo sie ze komus sie auto popsulo i zablokowal dwa pasy na zwezeniu robót drogowych i chyba ludzie goscia sami zepchneli do rowu.Dzieki dla Jacka za navi spisala sie idealnie pozdrawiam wszystkich z PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co ;) Szczerze mówiąc to skoro ja w środku nocy tam swoje odstałem, to nie wiem co tam się musi w dzień wyprawiać w tym Bochum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dla Jacka za navi spisala sie idealnie
nie ma problemu.cieszę się że się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my powrocilismy dnia dzisiejszego o godzinie 12 w poludnie ;/

trasa ok, bez zbednych korkow itp.

wyjazd o 17 z trzebiatowa, o 4 na promie, i trzeba bylo przyciac komara do 5,30 jak zaczeli ladowac ;) w uk kilka ograniczen predkosci do 50ciu, i troche sie zrobilo mulowato, ale nadal do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że szczęśliwie i bez przygód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a my powrocilismy dnia dzisiejszego o godzinie 12 w poludnie ;/

trasa ok, bez zbednych korkow itp.

wyjazd o 17 z trzebiatowa, o 4 na promie, i trzeba bylo przyciac komara do 5,30 jak zaczeli ladowac ;) w uk kilka ograniczen predkosci do 50ciu, i troche sie zrobilo mulowato, ale nadal do przodu.

 

sorry luke ze nie zadzwoniłem ale miałem troszke na głowie ale na twoja przesyłke czekam , jak przyjdzie to dam znac i wezme do uk ze sobą i ci wysle!:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kris, a powiedz mi do kiedy ty jestes w pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki kris, a powiedz mi do kiedy ty jestes w pl?

 

do srody rano po swietach:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do srody rano po swietach

Jak już tam jesteś to choć jajka poświęć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności