Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

jedzie ktos do polandji w ta sobote?

 

kumpel szuka transportu - najlepiej wrocław ale inne kierunki tez ok, oczywiscie dorzuci sie do wachy w/g wskazan kierownika passalota lub innego wehikułu czasoprzestrzeni :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade w czwartek ale na polnoc polandii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jade w czwartek ale na polnoc polandii

 

w czwartek to za wczesnie dla niego ale dzieki za odzew :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wróciłem 15-go , cała podróż bez problemów ,trochę rozkopany ring wokół Londynu ( trasa w stronę Milton Keys) ale miałem zapas i fotoradarów jak w PL ale dobra navi pokazała co i jak :fajny . Z Dover do Łodzi 140 na budziku i średnie spalanie 6,8 /100km (box na dachu) .Uwaga skrzyżowanie autostrad koło Diseldorfu rozkopane i są objazdy na północ i powrót z powrotem na południe. Pomijam milczeniem kawałek od Niemiec do Nowego Tomyśla ,tam się chyba nic nie zmieni juz nigdy. Autostrada A2 zdrożała 13zł za odcinek 3 odcinki i 4 -ty 16 zł:zeco koło Łodzi , diesel 5,16 za litr / mniej więcej. Pozdrawiam

 

Ps. W drodze powrotnej Stena zmieniła mi prom z Fishqard na Holyhead ale dali mi 20% off więc im daruję :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wróciłem 15-go , cała podróż bez problemów ,trochę rozkopany ring wokół Londynu ( trasa w stronę Milton Keys) ale miałem zapas i fotoradarów jak w PL ale dobra navi pokazała co i jak :fajny . Z Dover do Łodzi 140 na budziku i średnie spalanie 6,8 /100km (box na dachu) .Uwaga skrzyżowanie autostrad koło Diseldorfu rozkopane i są objazdy na północ i powrót z powrotem na południe. Pomijam milczeniem kawałek od Niemiec do Nowego Tomyśla ,tam się chyba nic nie zmieni juz nigdy. Autostrada A2 zdrożała 13zł za odcinek 3 odcinki i 4 -ty 16 zł:zeco koło Łodzi , diesel 5,16 za litr / mniej więcej. Pozdrawiam

 

Ps. W drodze powrotnej Stena zmieniła mi prom z Fishqard na Holyhead ale dali mi 20% off więc im daruję :mlask

 

 

Krzysiek miałes do mnie na spota wapsc albo ja do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek miałes do mnie na spota wapsc albo ja do siebie
Krzysiek miałes do mnie na spota wapsc albo ja do siebie

 

Sorki chłopie ale byłem w Milton wieczorem i stół już był zastawiony. Następny dzień cały w Londynie (zajebiste miasto) a rano około 11-tej następnego dnia już wyjazd dalej. Nie chciałem ich tak zostawić bo nie widzieliśmy się ładnych parę lat. Ale w październiku będzie okazja więc do następnego.

Ps. Pytałem Adama (kumpla u którego byłem, ale nie zna nikogo kto ma paska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma sprawy nastepnym razem cos zmodzimy a ja jestem z Bedford nie daleko od Milton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie leci ktos z pl do uk 13 okolo 18 prom z dunkierki do dover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z 10 na 11ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie dam rady bo mam wlasny slub w ten weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłem ;)

 

droga ok, jedna poważniejsza zwężka kolo berlina, gdzie straciłem 25-30min. poza tym ruch mały wiec można było poszaleć ;)

prom - :zeco godzina trzydzieści spóźniania, tak wiało, ze żołądek wędrował od gardła do piiii.... ;) dobrze ze przespałem większość przeprawy. najgorszemu wrogowi nie życzę takich fal na morzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do PL w niedzielę 2 października. Zastanawiam się pomiędzy promem a tunelem. Z tunelu nigdy jeszcze nie korzystałem, tak więc może ktoś wie czy da radę mocno obniżonym samochodem wjechać na pociąg bez uderzenia podwoziem o cokolwiek?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę do PL w niedzielę 2 października. Zastanawiam się pomiędzy promem a tunelem. Z tunelu nigdy jeszcze nie korzystałem, tak więc może ktoś wie czy da radę mocno obniżonym samochodem wjechać na pociąg bez uderzenia podwoziem o cokolwiek?

Pozdr

dasz rade. nie ma jakis wielkich skokow. skieruja Cie na dol na pewno a jak by chcieli na gore to mow ze chcesz na dol zeby niczego nie urwac.

ja jechalem niecaly tydz temu w sobote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie zmiescisz sie bez problemu ja jak jechalem do polski zaladowany na maksa siedzial o jakies trzy centymetry nizej i jeszcze obnirzony bez problemu wjechalem na prom na gorny poklad oczywiscie powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie zmiescisz sie bez problemu ja jak jechalem do polski zaladowany na maksa siedzial o jakies trzy centymetry nizej i jeszcze obnirzony bez problemu wjechalem na prom na gorny poklad oczywiscie powoli

 

Ja na górny pokład na promie jak musiałem wjeżdżać to skończyło się konkretnym przywaleniem podwoziem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na górny pokład na promie jak musiałem wjeżdżać to skończyło się konkretnym przywaleniem podwoziem

to o ile twoj nizej siedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jechał kto ostatnio A2 przez Niemcy? Jak tam, dużo remontów? Bo dzis polecę sobie tamtędy, bo mi się te górki na dole już znudziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jechał kto ostatnio A2 przez Niemcy? Jak tam, dużo remontów? Bo dzis polecę sobie tamtędy, bo mi się te górki na dole już znudziły.
:D sorki.mogłeś zadzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D sorki.mogłeś zadzwonić

Bo ja wiedziałem którędy jechałeś:taksobie Zresztą pytanie i tak było retoryczne, bo i tak bym dwójką pojechał i tak ;)

Już w poprzednią stronę miałem ochotę tamtędy lecieć, ale to mnie skutecznie odstrasza:

[ame]

[/ame]

 

60 km męki...a żeby było śmiesznie to z drugiej strony nóweczka autostrada...

 

---------- Post added at 10:03 ---------- Previous post was at 09:59 ----------

 

Za nim A4 zbudowali od Gliwic do Wrocławia to cała droga tak wyglądała-jeszcze zbudowana przez Hitlera przed wojną do transportu czołgów. Za dziecka pamiętam jak w Kadecie rodzice mieli radio z kieszenią to co kawałek trzeba było je wciskać z powrotem bo wyskakiwało...Na szczęście to już historia, jednak od Olszyny odcinek pozostał do dziś i wystawia Polsce wizytówkę już na wstępie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mów nie mów. przed kołbaskowem po stronie ddr;) masz to samo. dlatego ja właśnie jeżdżę przez kostrzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności