Skocz do zawartości
pawekk9

Co to za czas na wyświetlaczu ????

Rekomendowane odpowiedzi

W moim pasku 2003r 1.9 TDI 130KM w czasie tych deszczy zalał mi się moduł komfortu i wszystko powariowało (jak to podczas zalanego modułu) wyła mi także syrena i musiałem odłączyć akumulator. Starego mudułu nie udało się zreanimować i kupiłem nowy (oczywiście używany) o identycznych symbolach. Elektryk poinstalował mi wszystko i teraz jest OK. Wszystko działa jak kiedyś tylko na wyświetlaczu komputera pojawiło się jakieś dziwne odliczanie czasu:

http://img507.imageshack.us/i/25062009058.jpg/

http://img526.imageshack.us/i/25062009063.jpg/

Nie wiem co odlicza ten czas dodam tylko że jak wyłączę zapłon to czas liczy od nowa, raz doczekałem z włączonym zapłonem do 120minut i nic nadal odlicza. Mogę ten czas zresetować tym przyciskiem którym resetuje się spalanie, kilometry i wszystkie funkcje na wyświetlaczu. Bardzo proszę o pomoc w rozgryzieniu tej zagadki. :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to czas otwartch drziw albo czasu uruchmienia zapłonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas jaki przebiegł od uruchomienia silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz MFA w trybie nr 1 więc to czas jazdy od chwili właczenia silnika. Przeciez mozesz na manetce zmienic sobie i może ci wyświetlać co innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega napisał że jak wyłączy zapłon to liczy od nowa a nie powinno bo dopiero chyba po godzinie się resetuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie stalo podobnie po dolaniu paliwa do baku z tym ze czasem jak przesunę manetke z lewej strony kierownicy do góry to jeszcze miga taka zielona strzaleczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności