Skocz do zawartości
Gość bullth

uchwyt do nokii 6230

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bullth

no to ja mam kolejne n00b-pytanie:

mam w pasku oryginalny (by cullman) uchwyt do nokii 6100 podłączony kablem gdzieś-tam. oczywiście nie pasuje do tego moja 6230. jak bozia przykazała zapytałem producenta gdzie w PL kupić uchwyt do 6230 a oni zeznali: dzwoń do VW. no to zadzwoniłem. zebrałem koparę z ziemi jak krzyknął mi pan 720 PLN :szok: i zacząłem szukać innych rozwiązań.

jak na razie najlepszym wydaje się defaultowy nokiowy uchwyt MBC-15S który na allegro kosztuje śmieszne pieniądze (nawet poniżej 50 PLN).

ale najpierw zapytam: może forumowicze opatentowali jakiś pomysł w temacie oryginalengo uchwytu? ktoś może sprzedaje toto poza VW? na allegro jak na razie nie ma takich.

nie chciałbym się rozstawać z tą oryginalna konsolką pod uchwyt ale jak trzeba będzie to trudno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullth, jedyne rozwiązanie podałeś(adapterów z 6100 na 6230 raczej nie ma). Ty chcesz mieć tylko uchwyt czy pełen zestaw głośnomówiący??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bullth
Ty chcesz mieć tylko uchwyt czy pełen zestaw głośnomówiący??

 

o f..k. nie zastanowiłem się przy demontażu MCD :mur: rozumiem, że oddałem MCD=oddałem zestaw?

qrna, to raczej logiczne... ciul jestem... :rotfl:

 

chciałbym mieć oczywiście pełen zestaw no ale teraz to już pełna dowolność chyba, nie? bo nie zakładam, żeby pasek miał zestaw poza navi... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred

Jesli możesz załacz zdjęcie uchwytu, są takie spryte wkładki do zestawów ze starymi modelami aparatów które rozwiązują problem jeśli zobacze to powiem Ci czy do Twojego zestawu da się coś takiego zastosować ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek7441

Gdzie się podpina w pasku ten kabel od zestawu głośnowmówiącego, bo mam zestaw tylko nie podłączony? :kwasny:

Prosze o odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullth też mam taki zestaw by cullmann - próbowałem adapter podłączyć (taki z allegro) i niestety z tym zestawem nie działa, nie mówiąc o tym że nie wchodzi w uchwyt. Sam szukam opcji na to, bo szkoda żeby się rozstawać z zestawem który mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bullth
[..]

Sam szukam opcji na to, bo szkoda żeby się rozstawać z zestawem który mam.

 

 

imho no way - trzeba wbić się w uchwyt by nokia i tyle. plus zestaw oczywiście.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cubezak

na niemiecki ebay sa uchwyty tej firmy do roznych modeli - pytanie czy bedzie dzialac z centralka - trzebaby wyslac zapytanie - ja niemieckiego nie znam wiec odpadam :/

 

co do adaptera - potwierdzam nie dziala :(

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie za 100pkt.Po kiego grzyba chcecie te uchwyty i jakieś tam przejściówki.Handluje telefonami i tego typu rozwiązania były fajne w epoce noki 3310.W tej chwili jest coś takiego jak zestaw głośnomówiący Bluetooth.Podpia się go do radia i nawet nie wyciągasz telefonu z kieszeni!Koszt poniżej 300zł(podpięcie pod kostki ISO).To szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam K

pitrmag1

A jaki ty zewstaw Bluetooth w tej cenie proponujesz , pomijająć że co łącze kablowe to kablowe.Niestety Bluetooth czasem się zawiesz ,rzęzi , trzeszczy.

 

 

Ja też mam CULLMANN'a i też chętnie bym coś wykombinował na inny uchwyt.

W grę wchodzi do nokii 6230i ,9300i, lub E50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i też już nic nie wiem

 

ale cóz może zadam te pytanie

 

mam paska 2004 kombi

 

i jest oryginalny uchwyt pod nokie 6310i :) ale oczywiście chciałbym nie wiem czy cos takiego istnieje ale pod 6300

 

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam i szukam i też już nic nie wiem

 

ale cóz może zadam te pytanie

 

mam paska 2004 kombi

 

i jest oryginalny uchwyt pod nokie 6310i :) ale oczywiście chciałbym nie wiem czy cos takiego istnieje ale pod 6300

 

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

To co pisaliśmy w tym wątku odnosi się prawie do każdego modelu Nokii :670:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam i szukam i też już nic nie wiem

 

ale cóz może zadam te pytanie

 

mam paska 2004 kombi

 

i jest oryginalny uchwyt pod nokie 6310i :) ale oczywiście chciałbym nie wiem czy cos takiego istnieje ale pod 6300

 

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

 

Posiadam uchwyt Cullmanna pod 6230 i chetnie bym sie zamienil na cullmann 6310i!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekt69

http://www.brodit.com/

 

Mają przedstawiciela w Polsce. Nawet dwóch jeden z nich to ggmedia.pl

 

Kupowałem uchwyt do Nokii E65 mam zastaw CK 7 W wszystko sensownie działa podejrzewam że można jakoś użyć elementów oryginalnych zestawów vw. Ktoś o tym pisał juz na forum. Uchwyty są solidne i niezbyt drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemmekk81

hej, mam niedawno kupionego passata a w nim zamotowany zestaw glosnowmiwacy (uchywt) do noki 6230i . Niesety nie jest on podpięty nigdzie i niewiem gdzie go sie podpina. Na zdjeciach w necie widze ze ten kabel idzie w okolice pod schowkiem. Ale za cholere neiwiem gdzie go tam mozna wpiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam taki zestaw jak na zdjęciu cullmann.th.jpg

 

chciałbym przystosować go do mojego samsunga na bluetooth. Wystarczy kupić sam uchwyt? Możecie polecić jaki będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności