Skocz do zawartości
waldi

pedał gazu afn, brak reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukałem ale nie moge znalesc,mam problem z pedalem gazu,gdy jae jest ok ale jak dojezdzam do krzyzowki to sam wchodzi na1500 obrotów i nie reaguje na gaz ,depcze i nic ,chodzi sobie na tych 1500 obrotów,jak wyłącze silnik i włącze spowrotem to jest ok,niewiem co to moze być ,prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda,przeczysc odpływy wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie przeglądałem przeglądarke i znalazłem ,wszystko susze suszarką ,byla woda na dywaniku ,zobacze jutro czy pomogło,woda dostała się przez obudowe od komputera,dzieki za pomoc ,mysle ze bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam od wczoraj ten sam problem z pedałem gazu i kontrolką od świec.

napisz czy suszenie pomogło. i co zrobiłeś z tym fantem.:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć podszybie, odkręcić dekiel osłony komputera i uszczelnić silikonem (łączenie plastikowej obudowy komputera i karoserii).

Najlepiej byłoby całkiem zdemontować tą obudowę komputera i dać nową uszczelkę, ale ja bałem się demontować te wszystkie kable.

Uszczelniłem to od środka i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek1988

Wczoraj myłem samochod i pozniej chcialem wjechac do garazu wszystko wporzadku az do momentu dodania gazu doszlo do 1100 obrotow i zonk zaczela swiecic kontrolka ESP i kontrolka świec zarowych zaczela migac no i tak jak wczesniaj koledzy pisali niby nie bylo wody w tej puszce komputera ale po przedmuchaniu sprerzonym powietrzem i wszystko wrocilo do normy no to wziolem odkrecilem ja i cala na silikonie osadzilem i wszystko gra i buczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam szukałem ale nie moge znalesc,mam problem z pedalem gazu,gdy jae jest ok ale jak dojezdzam do krzyzowki to sam wchodzi na1500 obrotów i nie reaguje na gaz ,depcze i nic ,chodzi sobie na tych 1500 obrotów,jak wyłącze silnik i włącze spowrotem to jest ok,niewiem co to moze być ,prosze o pomoc

a moze czujnik w pedale gazu poprostu co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego weż suszarkę odkręć plastik taki trójkątny co jest koło pedału sprzęgła po lewej stronie ,tam będą kostki,kable ,dobrze to wysusz,też tak miałem ,pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

działanie pedału gazu można sprawdzić pod VAG-COM – 01 Engine

 

 

sojkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje i podepne się pod temat. Na innym forum wyczytalem ze w VAG COMIE wartość pedału gazu powinna wynosić od 0 do 255 przy maksymalnym wciśnięciu. U mnie przy pedale w podłodze jest max 213-216, przez to wydaje mi się że nie rozwija pełnej mocy. Auto Passat 1.9 tdi AFN 110km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij wycieraczke z pod pedału :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjmij wycieraczke z pod pedału :-D

 

Hehe, wyjęta jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekrec potencjometr reka i sprawdz,moze go tak cisniesz ze ta lineczka sie uciagnela hehehe.byly dwie wersje na lineczke i bez .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przekrec potencjometr reka i sprawdz,moze go tak cisniesz ze ta lineczka sie uciagnela hehehe.byly dwie wersje na lineczke i bez .

 

Musze go demontować do tego? Jak się za to zabrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności