Odkopuje i podepne się pod temat. Na innym forum wyczytalem ze w VAG COMIE wartość pedału gazu powinna wynosić od 0 do 255 przy maksymalnym wciśnięciu. U mnie przy pedale w podłodze jest max 213-216, przez to wydaje mi się że nie rozwija pełnej mocy. Auto Passat 1.9 tdi AFN 110km.