Skocz do zawartości
Gość bodek

dywaniki welurowe czy gumowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bodek

wygląd - funkcjonalnosc ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zimę guma, na lato welur :)

 

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:18 ----------

 

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z oponami ;) - tylko mniej roboty z przekładką :]

Co Ci szkodzi wymienić na wiosnę ? a zyskujesz i wygląd i funkcjonalność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę welurowe i latem i zimą.

W zimie buty otrzepać to nie problem, a resztę wchłonie dywanik, który można wysuszyć w nocy w domu. Nie robi się przynajmniej bajorko pod nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latem guma sie nagrzewa i smierdzi w aucie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
latem guma sie nagrzewa i smierdzi w aucie

 

Większej bzdury dawno na forum nie czytałem. Ja mam gumowe cały rok i nic nie śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większej bzdury dawno na forum nie czytałem. Ja mam gumowe cały rok i nic nie śmierdzi.

 

lysy, dobrze mówi, też mam na cały rok gumowe, łatwiej wytrzepać, wymyć, wysuszyć i z głowy, mam też komplet welurowych dywaników, które jeżdżą w bagażniku juz dwa lata, nigdy ich nie założyłem

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam w lato - welurowe a w zimę - gumowe ( i nic mi tam nie śmierdzi hehe... :P ). Moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gumowe i są super ale warto wydać parę groszy więcej i kupić jakiejś lepszej firmy.

W b4 miałem gumowe schonek teraz mam petex oczywiście ze stoperami i jestem bardzo zadowolony z jednych i drugich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za gumowymi (łatwiej dbać o czystość) tak jak w przypadku łysego zwilżona gąbka i glaca czysta:D

PS Latem nic nie śmierdzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gumy caly rok, welury mialem w poprzednim aucie, jesli chcesz wytrzepac z nich piach calkowicie, zapomnij, gumy dobre (mam oryginaly) maja ladne rynienki i woda nie wylewa sie na boki i na wykladzine, praktyczniejsze o wiele, weluryladnie utrzymane - ladnie wygladaja :) proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja róznież mam gumę, w b3 miałem welur i nie spodobalo mis ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większej bzdury dawno na forum nie czytałem

Wypraszam sobie takie słowa w dodatku z ust moderatora. Jakim prawem śmiesz twierdzić że to co powiedziałem jest farmazonem? Rzeczywiście włożyłem gumowe dywany i przy sporej temperaturze jaka wytworzyła się w aucie w pierwszych tygodniach ich bytowania w samochodzie śmierdziało tą gumą więc się pozbyłem tego szmelcu. Nie były to jakieś drogie dywany bo typowe z giełdy za 80zł.

 

Nie jestem urażony derlysy twoją wypowiedzią w której zasugerowałeś mi farmazoniarstwo ale czasem niektórzy tu na forum naprawdę przesadzają z dydaktyzmem i zwyczajnie krytykują opinie innych bez powodu.

 

Tym wątkiem kończę wszystkie swoje wypowiedzi w tym wątku, basta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od kilku dni zauważyłem, że paruje mi po nocy szyba od środka (szczególnie gdy od zewnątrz szyba jest zmarznięta). Czy powodem mogą być dywaniki welurowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może na zbyciu dywaniki gumowe do B6 oczywiscie oryginał???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa komplety ori gumowych teraz na zimę i jesień, które znakomicie się sprawdzają i fajnie odciągają wodę i są skuteczne, a drugi komplet to welurowe na sezon wiosna-lato, oddychające. Co do parującej szyby to sprawdź na początek filtr kabinowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie funkcjonalność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności