Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak przelaczy sie na benzyne to mruga gaz i po chwili przelaczy sie na gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brakuje mu gazu.

Za niskie ciśnienie, za małe dysze, lub źle ustawiona instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tez tak wydawało ze za mala dawka gazu, bylem dzisiaj u znajomego elektryka samochodowego, vag nie pokazał żadnych błędów patrzył na wykresy i powiedział ze nie wygląda mu to na cewkę. Może wystarczy zwiększyć dawkę gazu, bo wiem że na początku wydawało mi się że dużo pali i byłem u gazowników na regulacji i chyba zmniejszał mi dawkę gazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrzuca Ci na benzynę z powodu zapchanego filtra gazu? Ja miałem taką przypadłość niedawno ze swoją sekwencją. Zrzucał z gazu na PB przy depnięciu ostrzej w pedał. Coś tam mruczał gaziarz o podciśnieniu, ale sprawdził tez filtr. Okazał się zasyfiały i po podmianie na nowy dolegliwość ustąpiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny objaw - kombinowałem i kombinowałem okazało się że upalił się kabelek przy parowniku ( nie wiem masa czy coś) po podłączeniu jak ręką odjął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam taki problem, że zawsze gdy zostaje ok 10l w butli z 38l, włącza się rezerwa i samochód jedzie na benzynie. Gdy znowu zatankuję do pełna po zużyciu ok 30l problem powraca. Co może być przyczyną?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielozawór. Ewentualnie podjedź do serwisu LPG i gość ci "dotankuje" powietrza z butli ze sprężonym "wozduchem", bo zapewne przy pozostałości 10 litrów jest za niskie ciśnienie w butli i dlatego przełącza na benzynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest za niskie ciśnienie w butli i dlatego przełącza na benzynę.
Skąd takie kretyńskie informacje, nie wprowadzaj w bład chłopaka bo uwierzy i będzie dalej głupoty rozpowiadał, zapewne jest butla założona do jazdy na wstecznym i stąd problem albo za krótka rurka w wielozaworze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd takie kretyńskie informacje, nie wprowadzaj w bład chłopaka bo uwierzy i będzie dalej głupoty rozpowiadał

Stąd, że u mnie w pewnym momencie było podobnie i po prostu podniesiono ciśnienie w butli, poprzez wpompowanie sprężonego powietrza :fajny

 

zapewne jest butla założona do jazdy na wstecznym i stąd problem albo za krótka rurka w wielozaworze

 

To też może być, ale... nigdy nie jest tak, że w danym przypadku jest klarowna przyczyna usterki, więc wstrzymaj lejce, zanim zaczniesz kogoś obrażać :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli moge się wtrącić. Przypuszczam że to zatarta iglica elektrozaworu czyli słychać cykanie ale nie otwiera sie dysza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stąd, że u mnie w pewnym momencie było podobnie i po prostu podniesiono ciśnienie w butli, poprzez wpompowanie sprężonego powietrza
I to ciśnienie ci zostało, powiem szczerze większych bredni nie słyszałem skończ się ośmieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze - ty wiesz lepiej , co u mnie w aucie było nie tak i co zrobiono :wmorde Więc nie będę się juz ośmieszał, ale.... podaj mi jeszcze numery LOTTO na sobotę - wróżbito wszechwiedzący :bry2

Koniec OT ... Jak nie masz nic więcej mądrego do dodania, to zamilcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Mam taki problem, że zawsze gdy zostaje ok 10l w butli z 38l, włącza się rezerwa i samochód jedzie na benzynie. Gdy znowu zatankuję do pełna po zużyciu ok 30l problem powraca. Co może być przyczyną?

 

Pozdrawiam

A ja myśle że trzeba wyregulować,może coś z elektroniką sie rozregulowało.Też miałem taki problem,po przejechaniu 320 km przełaczał sie na pb.właczyłem znowu gaz i po 15 km znowu na pb.dotankowałem i weszło 38l czyli były jeszcze 4l gazu (zbiornik 42l) Rezerwa w ogóle nie działała.Mówiłem fachmanowi i nic nie dmuchał ani nic innego nie robił tylko na komputerze.Zobacze co bedzie i napisze.

 

---------- Dodano o 18:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:37 ----------

 

I to ciśnienie ci zostało, powiem szczerze większych bredni nie słyszałem skończ się ośmieszać

 

A Twoje zachowanie jest b.nieładne. Nie po to tu jestesmy żeby kogoś obrażać tylko pomagać i wymieniać doświadczenia.Nikt tu nie jest najmądrzejszy i to wez sobie do serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbigniewz01@Widzisz ja chce pomóc ale jak ktoś brednie szerzy to należy go powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności