Skocz do zawartości
dziimii

Prośba o pomoc w wyborze kina domowego

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie o to chodzi ze ne wazne co widzialem bo to i tak nic nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta

Szukam dobrego systemu 2.1 w kwocie +- 5tyś . Nie znam sie na home audio więc liczę na pomoc, może ktoś ma lub zna dobre systemy 2.1 w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to dziwne na forum motoryzacyjnym pytać o sprzęt RTV...

ktoś już wyżej radził żeby szukać na stronach związanych z konkretną dziedziną...

np. zobacz http://hdtvpolska.com/page/index.html

w zakładce testy są też kina domowego...

lub szukaj gdzie indziej, tutaj raczej możesz usłyszeć kto co posiada (jak wiadomo każda ... swój ogonek chwali ;) ) niż konkretne podpowiedzi co wybrać...

ja np. mam ampli YAMAHY, głośniki kombinowane TELEFUNKEN (przód), nie pamiętam tyłu i KODA (sub), odtwarzacze 2 (no cóż oryginał YAMAHY ma takie bebechy, że DiVX-ów nie odtwarza to z boku stoi Toshiba z niższej półki czyli z napędem rodem z kompa czyli odtwarza wszystko itd.. najlepiej przejedź się gdzieś - są chyba jeszcze salony specjalizujące się w zestawach audio, albo poczytaj na stronach poświęconych temu tematowi i zobacz na co cię stać, rozpiętość cenowa jest niebotyczna.

Być może wystarczy ci coś w stylu Denona, Harmana itp. być może wybierzesz coś innego, a najlepiej znajdź miejsce gdzie można te sprzęty odsłuchać, nic nie będzie lepsze niż niż własne odsłuchanie.... no i oczywiście dobieraj sprzęt do pomieszczenia gdzie ma grać, na ten temat doboru sprzętu do pomieszczenia też jest od groma stron z poradami.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rysiek fajna ta stronka tylko aby to ogarnąć potrzeba masy czasu, więc chyba pozostanie jakiś salon ze sprzętem home audio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty spokojnie kupisz coś z Denona, Yamahy, Onkyo, a nawet Marantza ja mam Denona plus głośniki Wharfedale gra to bardzo dobrze tylko ja mam zestaw 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności