Skocz do zawartości
paput

Spocik w Sandomierzu [21 czerwca, godzina 14:00, nad Wisłą]

Rekomendowane odpowiedzi

do lublinka troche

 

no ja Cię proszę... masz 110 km według automapy a my z CK 100 i ty się martwisz :P ja dziś w pracy strzeliłem 450 i jakoś daje rade :)

 

 

Teraz zdało by się ustalić gdzie nasza grupa się może spotkać by razem pomykać na spocik?? No i oczywiście na którą godzinę w danym miejscu

 

no właśnie ... ja podałem już propozycję spotkania, dokładnie tu :

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=556453&postcount=64

 

i cisza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to zależy od kolegów ze skarżyska bo im najbliżej przez Ostrowiec jechać, no chyba że pojechaliby przez Suchedniów, Bodzentyn i wtedy wyskoczyli by w na 74 w Górnie i to miałoby jako taki sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w łatwym miejscu do trafienia prosze ustalać!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał sebek88 Zobacz post

do lublinka troche

no ja Cię proszę... masz 110 km według automapy a my z CK 100 i ty się martwisz ja dziś w pracy strzeliłem 450 i jakoś daje rade

 

No ja na spot do Was jadę 505km i nie marudzę. :rotfl::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
450 i jakoś daje rade

 

 

Ja codziennie tyle robie a ty raz i już się chwalisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypił bym se piwko a tak nienapije sie a wiem czym grozi spot w lublinie ostatni zakoczył sie o 5 rano:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Damian, lepsza droga i krótsza to przez Ostrowiec, a tak żeby nam pasowało wszystkim to moja propozycja OPATÓW w okolicy gdzie się schodzą drogi z Kielc (74) , Skarżyska (9) , Buska-Zdroju (73/757), parking przy Ul. Kilińskiego http://mapa.targeo.pl/dojazd,Parking%20%20Kili%C5%84skiego%20Jana%20%20%20Opat%C3%B3w,21.42299,50.80273;p%5B758%5D, współrzędne: 50.80273°N, 21.42299°E

godz 13.15-13.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka zarezerwowana płatność w dniu imprezy tak że problemu nie ma.

Plan juz ciut modyfikuję

- odpadaja pieprzówki mały parking

- rozważam zmianę miejsca zjazdu początkowego wolalbym duzy parking bo nad wisłą znając życie buraków mnogo będzie i miejsce na autka w takiej ilości znalesc łatwo nie będzie

 

proponuję parking przy ulicy browarnej zjazd ze ślimaka z ulicy kwiatkowskiego

 

tam w spokoju sie spotkamy poczekamy na reszte zostawimy autka i schodkami pojdziemy na starówke

 

c85ae3b5db22121e.jpg

 

wyjdziemy sobie tutaj

b144e0ca43d4ad5b.jpg

 

a jedną z atrakci bedzie wejscie i wspaniały widok z bramy opatowskiej

a919f4672611a80b.jpg

 

zwiedzanie uliczek które naprawde wyglądają tak jak na filmie robienie pamiątkowych fotek myśle że ze 2 h wystarczą spokojnie

 

ok 16 kolumną ruszamy na ognisko

 

Teraz wyjaśnię dlaczego tak zmieniłem

Sandomierz od czasu serialu OM jest oblegany przez turystów i to nie żadna reklama po prostu tak jest. Chciałbym abyśmy w spokoju się spotkali poczekali na spóźnialskich nie błądzili po parkingach. Dla tych którzy myślą że sandomierz mały jest i nie ma sie jak zgubić pewna uwaga - zgubić się można wszędzie :)

To oczywiście moja propozycja

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakorkujemy ulice:) hehehehhee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhehe oki ja jestem za propzycioł kolegi jacka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jedną z atrakci bedzie wejscie i wspaniały widok z bramy opatowskiej

na tej wieży byliśmy rok temu :D

a może miejscówka ta co rok temu reklama zajazdu widoczna na fotce [saseta i łysina kucziego] :rotfl:(duży parking) z sandomingo na Kielce czy jakoś tak :):?:

zajazd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypił bym se piwko a tak nienapije sie a wiem czym grozi spot w lublinie ostatni zakoczył sie o 5 rano

 

Ale u nas w Świętokrzyskiem nie mamy Adamsa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wywołujcie wilka z lasu :P bo jeszcze przyjadę i wam pokaże jak się bawi ekipa lubelska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Czarku może byśmy się umówili na jakąś godzinę w skarżysku (pod carfurem albo na BP) i byśmy razem 3ma autkami pojechali:) co Ty na to??? Jak wam pasuje z Pawłem to zaproponuj miejsce i godzine:)

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek bardzo dobry pomysł. Daj tylko mapkę z zumi, gdzie jest dokładnie ten parking, bo nie kojarzę. A tak ogólnie, do której mniej więcej będzie spocik trwał, bo muszę sobie czasu zarezerwować ile trzeba. :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo muszę sobie czasu zarezerwować ile trzeba

Ja Ci podpowiem ile czasu rezerwować... DUŻO!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Troche mi sie pozmienialy plany mialem byc w Sandomierzu o 3 rano ale nie jade do Katowic bo panna mi wymyslila ze pujdziemy na wesele do brata jej ojca (przyszlego mojego tescia) no i to wypada 20 czerwca ale postaram sie duzo nie pic(bo nie lubie) a w sumie do Sandomierza godzinka lekkiej jazdy:) to moze przyjade w sumie dobrze ze to godzina 14:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zbiórkę kolego JACU6X6 na parkingu Galerii Sandomierz nie sztuka tego przeoczyć parking jest duży zmieściło by się tam ze 150 aut i jest zaraz przy głównej drodze czy to jadąc od strony Tarnobrzega czy Kielc Opatowa itd. Ja osobiście nie wiem gdzie jest to miejsce ustalone przez ciebie choć jestem z Tarnobrzega. Na parkingu Galerii jest full miejsca tam wtedy będziemy mogli ustalić co dalej itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale galerai w niedziele jest oblegana moze tam być sporo aut...a moze parking koło spichleża...??? przy drodze na KRK...????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności