Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, tu nie ma co robic ankiety. Szybka piłka. Zaraz znów sie znajdą osoby co by wolały w grudniu po południu albo w środę wieczorem... Ni i uj. Szybka decyzja i działamy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota :ok jak dla mnie

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma sprzeciwu KONIEC GŁOSOWANIA :D

 

Od dzisiaj spoty grupy Łódzkiej będą odbywać się w drugą sobotę miesiąca :hurra

 

:provw:Najbliższy spot odbędzie się 12 stycznia o godzinie 18 Karczma Złoty Młyn :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zajefajnie niech tylko pogoda dopisze tzn. nie będzie jakichś siarczystych mrozów to wpadam na chwilę z całą familią :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do zmiany opiekuna uważam że powinniśmy się stawić jak najliczniej na spocie opłatkowym

Jeżeli takowy wogóle się odbędzie. Widzisz tłum chętnych? Ostatnie wpisy na ten temat to zapytanie Kuśka.

A jak wygląda sprawa z naszym opłatkiem 15.12.2012 aktualne to jest jeszcze??
Kusio, jeżeli tylko będą chętni to czemu nie, ale nie ustalamy żadnego menu tylko siadamy i jedziemy/jemy z karty.

Proszę, kto oprócz Mizer'ków, Kuśka (Darki - się wycofali) jest chętny spotkać się w sobotę 15 grudnia? Kilka razy siedzieliśmy w "Złotym Młynie" w Kruszowie, więc tym razem proponuję "Złoty Młyn" w Gomulinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Mysiorków opłatek już sie odbył, a skoro była cisza o 15 grudnia idziemy z dzieciakami na zabawę Mikołajkową wiec My odpadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miejsce spotów to też miałbym propozycje a mianowicie, ustalić stałe miejscówki na lato i zimę z jednym zastrzeżeniem, miejsce wypośrodkowane. Tak żeby i z Rawy, i z Bełchatowa jak i Sieradz i Łódź miała blisko.

Dlatego żeby nie było przepychanek na tydzień przed spotem co do miejsca, ewentualnie szybka sonda i wtedy zmiana miejsca ( w lecie wypad nad wodę, w zimie na łyżwy ) :D

 

Wtedy nie muszę nawet wchodzić na forum żeby wiedzieć ze spot jest w knajpie X w zimie czy nad jeziorem Y w lecie o stałej porze i miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi w pełni popieram, jednak warto słuchać emerytów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczi w pełni popieram, jednak warto słuchać emerytów

 

Pierwszego opiekuna grupy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam dlatego napisałem, a to że nie przyjeżdżam nie ma to najmniejszego znaczenia w tej dyskusji

 

wobec tego jest to słuszny problem... ale Twój ;)

Nikt też Maćku za Tobą nie tęsknił jak Cię wtedy nie było i generalnie jakoś daliśmy sobie radę bez Ciebie

Tak więc naprawdę wybacz ale nie zamierzam się Ciebie pytać o zgodę kiedy mogę albo nie mogę się przeprowadzać i to, czy masz coś przeciwko jest dla mnie naprawdę bardzo wszystko jedno.

 

1. Podsumowując, spoty przenieśliśmy na drugą sobotę miesiąca.

2. Zmieniamy opiekuna

 

Pozostaje wybór nowego opiekuna (Pjotrm miał dobry pomysł co do założenia tematu, gdzie będą się zgłaszać tylko kandydaci i tylko oni będą mogli tam pisać. Zakładamy taki temat, czy jest inny pomysł?)

No i wybór miejscówek na spoty, można założyć też osobny temat, albo zrobić ankietę czy coś. Też dajcie znać, co robimy.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Piter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę, kto oprócz Mizer'ków, Kuśka (Darki - się wycofali) jest chętny spotkać się w sobotę 15 grudnia? Kilka razy siedzieliśmy w "Złotym Młynie" w Kruszowie, więc tym razem proponuję "Złoty Młyn" w Gomulinie.

Te bo nam miejsca braknie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pjotrm miał dobry pomysł co do założenia tematu

oooo :nie

to Pędziwiatr podrzucił pomysł ja tam się nic w temacie opiekuna jeszcze nie odzywałem :P

 

Jest w ogóle ochotnik który pisałby w tym temacie :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie kilka dni to nie mogłem wyjść z podziwu jeśli chodzi o ilość postów w tym temacie :D

 

Jeśli chodzi o opiekuna grupy nie mam prawa zabrać głosu gdyż poznałem raptem 2/3 osoby i żadna z nich nie jest opiekunem.

 

Natomiast jeśli mogę się wypowiedzieć co do spotów, to uważam że 2 sobota miesiąca jest dobrym pomysłem.

 

Tyle ode mnie, jak złożę swoje padło to chętnie przyjadę i poznam resztę grupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to Pędziwiatr podrzucił pomysł ja tam się nic w temacie opiekuna jeszcze nie odzywałem

w takim razie mój błąd :P

 

 

Jest w ogóle ochotnik który pisałby w tym temacie

póki co drzwiami i oknami...

ale poczekajmy, może się odnajdzie chętny

 

---------- Dodano o 22:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:33 ----------

 

Tyle ode mnie, jak złożę swoje padło to chętnie przyjadę i poznam resztę grupy

 

Już tam nie obiecuj, nie obiecuj :P

 

Z tego co wiem, to mieszkamy chyba jakoś po sąsiedzku, więc zwyczajnie możesz się zabrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym tylko ze swojej strony powiedzieć,że w sobotę najbardziej mi pasuje zjawiać się na spotach.Jeśli chodzi o Opiekunów to spoko chłopaki.Nic osobiście mi w nich nie przeszkadza,może dlatego ,że sam mam sobie wiele do zarzucenia jeśli chodzi o spoty.Więc mnie wszystko jedno kto będzie Opiekunem aby ogarniał i chciał ogarniać temat,i myślę,że powinien być jeden Opiekun.Poza tym tęskni mi się trochę za cytrynówką.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzień spotów wybrany. Będzie to DRUGA SOBOTA miesiąca.

 

Teraz poproszę chętnych do poprowadzenia grupy o napisanie w tym temacie, przedstawienie programu wyborczego itd... :D a wieczorem się zatwierdzi i da kolorową belkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pijesz do naszej przeprowadzki, to wybacz, ale nie będziemy przystosowywać daty przeprowadzki do daty spota. Bo to akurat była nasza sprawa i nie musimy się tłumaczyć dlaczego. Grzecznie poprosiliśmy o pomoc, nikogo nie zmuszaliśmy żeby nam pomagał. Ktoś nie chciał to nie przyjechał, ale bvli tacy którzy chętnie do nas przyjechali i nam pomogli. Masz z tym jakiś problem? Boli Cię to tak bardzo? Przecież i tak od roku na spoty nie jeździsz to nie wiem o co się rzucasz...

 

Jakoś do końca nie chce mi się wierzyć że data przeprowadzki była przypadkowa ale jest to tylko moje odczucie. A odnośnie mojej nieobecności na spotach to nie muszę się tłumaczyć dlaczego mnie nie ma, mam inne obowiązki na które się zdecydowałem a terminy piątkowe z nimi kolidują.

 

wobec tego jest to słuszny problem... ale Twój

Nikt też Maćku za Tobą nie tęsknił jak Cię wtedy nie było i generalnie jakoś daliśmy sobie radę bez Ciebie

Tak więc naprawdę wybacz ale nie zamierzam się Ciebie pytać o zgodę kiedy mogę albo nie mogę się przeprowadzać i to, czy masz coś przeciwko jest dla mnie naprawdę bardzo wszystko jedno.

 

Tak samo jak innym wasza przeprowadzka a mieli ochotę się spotkać i nie koniecznie uczestniczyć w waszej przeprowadzce pokazaliście że macie w d..... resztę grupy.

 

Boli również fakt że dobiliście gwóźdź do trumny w scaleniu naszej grupy tak prężnie dawniej działającej po waszych burzliwych wypowiedziach z przed roku i rewolucyjnych zmianach nic się nie poprawiło a śmiem twierdzić że nawet pogorszyło.

 

Wynika to z prowadzonych przez was działalności prywatnych i chwała wam za to bo w dzisiejszych czasach nie jest to łatwe i proste dlatego napiszę jeszcze raz że opiekunem powinna zostać osoba która nie prowadzi takiej działalności a w głównej mierze będzie jej zależało na scementowaniu naszej grupy na co jeszcze nie jest za późno i wróci do dawnej swietności

 

Myślę ze należy się słowo przepraszam Zyndram-owi z waszej strony bo on oddał serce naszej grupie a został potraktowany mało dyplomatycznie i bardzo bym się zdziwił gdyby zgodził się ponownie zostać opiekunem.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś do końca nie chce mi się wierzyć że data przeprowadzki była przypadkowa ale jest to tylko moje odczucie.
i warto by było zostawić je dla siebie, skoro nie jesteś pewien czy tak było naprawde.
dobiliście gwóźdź do trumny w scaleniu naszej grupy

gwóźdź niestety był wcześniej

waszych burzliwych wypowiedziach z przed roku i rewolucyjnych zmianach

przypomnij mi te moje burzliwe wypowiedzi i zapowiedzi rewolucji

Wynika to z prowadzonych przez was działalności prywatnych

w moim odczuciu to nie ma nic do tego, zależy jaką działalność się prowadzi

 

Nie mam zamiaru teraz Maciek prowadzić z Tobą, czy z kimkolwiek innym dyskusji o tym, co było dobrze, a co źle. Zaczepki, jakie teraz nagle się pojawiają i prowokują bezsensowne dyskusje, nic nie wprowadzają nowego, a tylko mogą nas poróżnić. Padła propozycja zmiany opiekuna/ów, to zmieniamy. Nie będę się z tego powodu obrażał, a tym bardziej odcinał od grupy.

Tyle ode mnie. Proponuję jak najszybciej wybrać nową osobę na opiekuna i zakończyć przepychanki i wypominanie, co było a czego nie było, a ten to jest taki, a ten to taki. Wyjdźmy z piaskownicy!!!

Pozdrawiam całą grupę i życzę spokojnego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypomnij mi te moje burzliwe wypowiedzi i zapowiedzi rewolucji

 

gdzie tam Marcinku jest napisane ze wy te zmiany będziecie robili ???

 

w moim odczuciu to nie ma nic do tego, zależy jaką działalność się prowadzi

 

myślę że ma i to duże bo zawsze będzie coś ważniejszego od forum - wypowiedź na bazie własnych doświadczeń odkąd zacząłem prowadzić sklep zdecydowanie za mało czasu poświęcam forum

 

Nie mam zamiaru teraz Maciek prowadzić z Tobą, czy z kimkolwiek innym dyskusji o tym, co było dobrze, a co źle. Zaczepki, jakie teraz nagle się pojawiają i prowokują bezsensowne dyskusje, nic nie wprowadzają nowego, a tylko mogą nas poróżnić. Padła propozycja zmiany opiekuna/ów, to zmieniamy. Nie będę się z tego powodu obrażał, a tym bardziej odcinał od grupy.

 

Myślę że lepiej napisać niż obgadywać za plecami a dyskusje jak najbardziej powinno się prowadzić może pozwoli to uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości nowemu opiekunowi a co do odcięcia to się nie odciąłem i z wieloma forumowiczami mam kontakt i śmiem twierdzić że lepszy a jak napisałem wcześniej piątki od ponad 2-ch lat kolidują z moimi obowiązkami.

 

 

Pozdrawiam całą grupę i życzę spokojnego weekendu

 

dziękuję i również życzę

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, z tym, że na innych forach samochodowych troszkę się bywało, ale jak się czyta tego typu przepychanki jak byście mieli po naście lat, to się nie bardzo zachęca nowe osoby do bycia na spotach. Zastanówcie się nad tonem wypowiedzi i czy spotkania są na pewno zależne od opiekunów czy też od czegoś innego. Kilka razy miałem ochotę się wybrać i poznać grupę, ale.......... Pozdrawiam Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności