Skocz do zawartości
jumbol69

"Rozmowy w Tłoku" o wszystkim bez pytań technicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie ostatniej burzy w naszej grupie (lipiec/sierpień 2011) gdzie postanowiono zmienić Mnie i Zyndrama w roli opiekunów też były

głosy że małe zainteresowanie naszą grupą było spowodowane małą efektywnością działania opiekunów (jak dobrze kojarzę Piter

 

może masz rację Maćku i jak mówiłem już wcześniej wcale się nie upieram przy zostaniu opiekunem, a wręcz chętnie przekażę belkę komuś innemu. Nie pisałem też, że nic nie zależy od opiekuna i oczywiście muszę się z Tobą zgodzić.

 

 

za naszych czasów min. 2-tyg. przed spotem było wiadomo gdzie będzie spot i stworzona była już lista chętnych

z Tym akurat Maciuś również bywało różnie, ale też nie twierdzę, że z Waszej winy

 

 

I nie zgodzę się w 100% z teza że nie zależy to od opiekuna zależy i to bardzo nawet tego nie wiecie bo w sumie nie zorganizowaliście nic co mogło być przynieś satysfakcję wam jako opiekunom ( organizacja opłatka/jajeczka bądź fajnego spotu jednego z pierwszych w Inowłodzu na który przyjeżdżają ludzie z całej polski i nie tylko)

Już o tym pisaliśmy i wydaje mi się, że naprawdę nie ma sensu się powtarzać, poza tym ja naprawdę nie zamierzam się wybielać i nie twierdzę, że byłem super opiekunem, na pewno nie, dlatego też cieszę się z tego, że temat został poruszony tu a nie po kątach za plecami. Warto sobie pewne rzeczy wyjaśnić od początku do końca

 

 

kupić Ci taką myckę ??

 

dobre :)

 

 

Wywalanie kogoś, bo nie jeździ (już) na spoty, chyba nie jest dobrym pomysłem.
Czy dlatego mam być "wywalony"?

 

Niikt Cię absolutnie Wojtku z nikąd nie wyrzuca.

 

 

Problem "słabości" naszej grupy może leżeć głębiej.

Bardzo możliwe, że właśnie w opiekunach więc jak najbardziej jestem za tym, żeby spróbował ktoś inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w grupie łódzkiej znowu zawrzało tylko czy opiekunowie mają aż taki wpływ na to ilu nas pojawi się na spocie? nie wiem ?Ja uważam że jak ktoś ma chęci to przyjedzie jak nie to wołami go nie zaciągną , ale niech może wypowie się większa liczba forumowiczów.Co do organizacji czasami rzeczywiście brak jakichkolwiek informacji typu np:gdzie organizujemy spota czy w ogóle będzie , co kiedyś nie miało miejsca ale sami opiekunowie nie wiele zdziałają jeśli reszcie będzie wszystko jedno lub będą to mieli gdzieś .Pamiętam czasy kiedy na spotach było nas po kilkanaście osób albo i więcej, w tej chwili nasze spoty ograniczają sie do kilku !!!?????? Tak więc może jakaś pobudka dla wszystkich śpiących z grupy, samochodów z wlepami po mieście czmycha wiele szkoda że nie wiele się pojawia na spotkaniach.

A tak z innej beczki to z przykrością informuję że nie dojedziemy z Darkiem na sobotniego spocika opłatkowego niestety siła wyższa:rozpacz :sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przykrością informuję że nie dojedziemy z Darkiem na sobotniego spocika opłatkowego niestety siła wyższa

powiedziałbym, że nawet niższa :P

 

P.S.

Dziś zaliczona obiazdówka: Gucio, Pjotrm, romekz.

A wczoraj 800 metrów przed moim domem upolował mnie Mike-gru :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden zapamiętacie którym był hit urządzić przeprowadzkę w dniu spota i znaleźć J.......... do noszenia (i nie mam tu na myśli przeprowadzki kuczlaw -a)
Jeśli pijesz do naszej przeprowadzki, to wybacz, ale nie będziemy przystosowywać daty przeprowadzki do daty spota. Bo to akurat była nasza sprawa i nie musimy się tłumaczyć dlaczego. Grzecznie poprosiliśmy o pomoc, nikogo nie zmuszaliśmy żeby nam pomagał. Ktoś nie chciał to nie przyjechał, ale bvli tacy którzy chętnie do nas przyjechali i nam pomogli. Masz z tym jakiś problem? Boli Cię to tak bardzo? Przecież i tak od roku na spoty nie jeździsz to nie wiem o co się rzucasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wylujcie :P :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wylujcie
a po polskiemu? :P:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego też nie wiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... domyślam się :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to jak zawsze :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luziczek

:kumple :dance

 

---------- Dodano o 00:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:38 ----------

 

rano wstają a w temacie łódzkim 137 stron spamu :dance :drinks: :dance

 

http://www.youtube.com/watch?v=uzML0XRzpe4&feature=share&list=FLAJ00NW2K1NEDNbrx-s6_0g

 

jade jade OHP ZHP :cwaniak: HU HU wołałem :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz Panowie Białe Tango

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pojechałeś teraz klasykiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I give you love

 

---------- Dodano o 00:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:50 ----------

 

a tera normalnie na glebie wjeżdza czerwone kombi z otwartym bagażnikiem pod okno Talara i daje bicik na dobrym wolumie :dance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że tutaj kresek nie rozdają :spam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo Pjotrm za przypomnienie starych kawałków :):padam: Czas iść spać :):czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłych snów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności