Skocz do zawartości
Pietrow

Mokra plama przy lewym kole.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie z innej beczki - leci mi benzyna z prawej strony przy drzwiach pasażera z przodu. Pod podłogą jest jakiś przewód, wyglądający na oryginalne rozwiązanie (coś zapewne od odpowietrzania zbiornika, tylko dlaczego to jest z przodu auta) i od paru dni jest tak, że jak do pełna zatankuję to przez jakiś czas leci stamtąd benzyna. O co tu chodzi? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no nie nauczyli kolegi że jak ciepło to rozpręża.

P.S Czy przy obciętym budżecie MON o 70% (przynajmniej u mnie),nie macie w planach montować LPG do śmiglaków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no nie nauczyli kolegi że jak ciepło to rozpręża.

A uczyli, uczyli. A kolega wie, ze paliwo mi cieknie zaraz po zatankowaniu? Zaleje bak, podjade do sklepu np: 2 km dalej, postawię i już zaczyna się robić plama - KPW? :hyhy:

 

P.S Czy przy obciętym budżecie MON o 70% (przynajmniej u mnie),nie macie w planach montować LPG do śmiglaków?

Nie - bo to DIESLE są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzeję trochę ten wątek, szukałem na forum ale nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi. U mnie podobnie jak u autora pojawia się mokra plama w okolicy prawego koła (po stronie kierowcy). Czy możliwe, że skapuje tam też woda z klimatyzacji? Sprawdzałem ten płyn i w zapachu i konsystencji wydaje mi się być właśnie wodą. Sprawdziłem poziom płynów, chłodzący ok, hamulcowy również, mam niski poziom płynu do wspomagania (troszkę poniżej minimum, wiem, że trzeba dolać ale chce kupić oryginał a ostatnio mam niewiele czasu a aso daleko).

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - to z klimy :fajny Jeśli plama jest mniej więcej za kołem - pod spodem auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem ten płyn i w zapachu i konsystencji wydaje mi się być właśnie wodą.
Trzeba w plamę włożyć palucha i potem go obwąchać i polizać. Jak słodki, to borygo (lub pochodne). Jak tłusty - to oliwa. Jak się da zapalić zapalniczką to ... wiadomo. :umm

A woda ze skroplin klimy smakuje jak woda :mlask

Edytowane przez Stalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności