Skocz do zawartości
Pablo_24

Jak sprawdzic czy antena jest do navi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam nadzieję że w dobrym dziale umieściłem swoje pytanie otóż od 4 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem mojego wymarzonego Passata 1,9 tdi z 1999r kombi mianowicie posiadam radio gamma lecz antenę na dachu mam w kształcie płetwy rekina co wydaje mi się anteną do nawigacji oraz coś było przerabiane w wiązce do radia czyli wynika mi że nie zawsze tam była gamma jak mogę sprawdzic czy mój pasek nie miał nawigacji lub nie był przygotowywany do jej montażu aha po zdjęciu osłony mieszka drążka zmiany biegów znalazłem czarny kabelek cienki z koncówką skręcaną i też nie bardzo wiem do czego i po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj zdjecia, ile przewodow wychodzi z anteny, nr anteny.... itp

 

wrozki strajkuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego auta antena powinna być taka:

dacar_20090319150358757.jpg

 

Rekin, którego teraz masz, to prawdopodobnie jakaś podróbka anteny FM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze na allegro są anteny do gps które wyglądają identycznie jak moja to co jest na foto to jest orginalna antena i wiem jak wygląda orginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś płetwe co ktoś pewnie zamontował. Jest sporo pracy zeby wymienic antene i zdjąc podsufitke, wiec jak chcesz zamontowac navi, to lepiej kup jaką kolwiek antene i zainstaluj ja w środku w sesce, lub gdzies pod przednią szyba. Zdejmij swoją i zobaczysz czy sa tam jakies nr-y VAG i bedziesz wiedział co to jest, o ile to nie sama obudowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobotę spróbuję ją wymontowac i zobacze co to za ustrojstwo bo mam z nia same problemy vag mi ciągle pokazuje błąd przerwa na antenie i tak w koło i jeszcze maty lusterek mi wywaliło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności