Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich forumowiczów. Od wielu wielu miesięcy zastanawiam się nad dziwnym zapachem w moim PASIU. Czy to bagażnik czy kabina jest tak samo.ŚMIERDZIIIIIIIII. Taki zapach jakby wykładziny były mokre i teraz parują, zaglądałem w progu jest sucho. Nie ma śladu, że mógł być po potopie. Mogła być przyczyna nawalonej nagrzewnicy , nie było od dłuższego czasu ciepła tylko cały czas wiało lodem(już to zrobiłem). Możecie mi podsunąć pomysł jak skasować ten zapach, choinki i zapachy nie bardzo pomagają ten zapach to przebija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może klima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysuszyć auto a wcześniej zlokalizować zamoczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wyciągnąc wykładzinę z bagażnika, mi kiedyś znaczy się jak kupiłem waliło z lewej kieszeni, coś się musiało wylać śmierdziało jakby kot się zlał, wyprałem tapicerkę w bagażniku i nic to nie dało, przestało śmierdzieć jak wyciąłem kawałem tapicerki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wysuszyć auto a wcześniej zlokalizować zamoczenie

 

Jak wyżej, jednak poszukałbym też przyczyny w klimatyzacji, sam muszę swoją odgrzybić i gdy ją uruchamiam to momentalnie w całym aucie śmierdzi stęchlizną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojeździć bez klimy ze dwa dni i zobaczyć ;) choć:

 

Od wielu wielu miesięcy zastanawiam się nad dziwnym zapachem

 

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

 

a w zimie klima raczej się nie załączy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klima była odgrzybiana w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobny problem a mianowicie gdy zimny silnik jest no to w środku ok ale gdy silnik sie nagrzeje to wali strasznie olejem badz ropa w środku jest tak gdy włacze dmuchawe na ciepło. A sprawdzałem nic prawie nie cieknie.miał ktoś podobny problem albo wie jak to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałem nic prawie nie cieknie
prawie robi wielką róznice :lol bo jak kapie z egr-u to leci na kolektor wydechowy i wtedy wali ci w aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem z pękniętym wężem odmy, to strasznie zasysało spaliny do środka. Czegoś takiego bym szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności