Pjotrm Zgłoś #17141 Napisano 24 Marca 2012 BSP RUUULLLEEEZZZ Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
The_Saint Zgłoś #17142 Napisano 24 Marca 2012 Darz Bór Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mej Zgłoś #17143 Napisano 24 Marca 2012 zegarki w dłoń Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
The_Saint Zgłoś #17144 Napisano 25 Marca 2012 Obejrzałem Adamka, dopijam piwo i można iść spać Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #17145 Napisano 25 Marca 2012 :bry2 BSP Ruulleezzz Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #17146 Napisano 26 Marca 2012 Witanko. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jacenty64 Zgłoś #17147 Napisano 26 Marca 2012 Dobry Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #17148 Napisano 27 Marca 2012 Siemanko, zwiedzanko. :bry Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Famul Zgłoś #17149 Napisano 27 Marca 2012 Haj :bry Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
The_Saint Zgłoś #17150 Napisano 29 Marca 2012 Darz Bór Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #17151 Napisano 30 Marca 2012 Siemano. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mej Zgłoś #17152 Napisano 30 Marca 2012 witka i dobranoc :papa Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #17153 Napisano 30 Marca 2012 witka i dobranoc :papa Kolorowych Mej. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mej Zgłoś #17154 Napisano 31 Marca 2012 no to pierwszy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mizer Zgłoś #17155 Napisano 31 Marca 2012 Witam wszystkich po dłuższej nie obecności, nadal żyję Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kamils Zgłoś #17156 Napisano 31 Marca 2012 ale śniegu naje.... siemano Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mizer Zgłoś #17157 Napisano 31 Marca 2012 (edytowane) W Łodzi już stopniał choć na niektórych autach jeszcze leży cienka warstewka tego białego paskudztwa. Edytujemy pada jak szalony wszystko białe jak tak dalej pójdzie to jutro zmieniam na zimówki bo moje letnie są powiedzmy krótko przystrzyżone. Edytowane 31 Marca 2012 przez Mizer Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kamils Zgłoś #17158 Napisano 31 Marca 2012 Ja dziś wracałem do domu to momentami widoczność zerowa pomijam kwestie że dużo osób ma już założone letnie i w niektórych momentach zawrotna prędkość ~20km/h gdzie na zimówkach bezpiecznie szło jechać szybciej Obecnie biało za oknem, i ciągle sypie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #17159 Napisano 31 Marca 2012 Siemanko. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mej Zgłoś #17160 Napisano 1 Kwietnia 2012 prima aprilis Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach