Skocz do zawartości
Kuczi

Nocne Marki, wjazd po 22-ej

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna literka ale fajnie wyszło :D Pasuje i tak i tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej wypowiedzi to świat się odwraca do góry nogami jak literki zamienisz :D

 

Ta przez dupsko się świata nie obejży. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta przez dupsko się świata nie obejży. :D

Niemam zamiaru nawet próbować... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak profesjonalizmu z jego strony :D

A du....a Jasia :D Mam już taki numer, co powinienem mieć - heh!

 

Aaaa, no tak. Do Dęblina na kurs pojechał. Zapewne już jest w internacie i zaraz odpali neta ale znając życie to się "integruje

Jestem na miejscu. Droga - pierwsze 100 km do Koła - masakra. A potem juz "dwójką" lajtowo się jechało.

No i straciliśmy z kumplem prawie dwie godziny na miejscu :mad: Wpisaliśmy się na listę, baba powiedziala gdzie śpimy, no to 600 metrów z powrotem, wchodzimy do budynku a gośc mówi ze nas na liście nie ma i że takiego kursu tu nie ma :rotfl: No to my nazad 600 metrów do tej samej baby i pytamy co jest? No to ona ze wejście z drugiej strony bydynku i druga klatka. Akurat mialy zmianę wiec ta kobita po drodze przytaknęła, ze to ta klatka. Pojechaliśmy znowu nazad (przypominam 600 metrów), wchodzimy na góre a tu Du....a - ten gośc co przed nami wziął klucz, to go nie było. No to znowu nazad do nowej zmienniczki po klucz zapasowy - bo przecież czekać ie będziemy nie wiadomo ile. I co się okazało? Ze nie druga klatka - tylko pierwsza :mad: PRzyjeżdzamy, wchodzimy - no i gośc jest - hahahah! Ale my juz mieliśmy klucz od drugiego mieszkania, wiec z nim nie siedzimy tyko sami mamy do dyspozycji 3 pokoje. Ale i tak się wkuuuurrrrr...em,bo w sumie to 4 razy jeździliśmy w tą i z powrotem - kuuuurrr..... a mać :kwasny:

Aha! Dostałem aktywacje z kolejnego "zagranicznego" forum :D Zaraz tam muszę ogłoszenie walnać. No i chyba coś w postach pod petycją Opla - na stronie AS walne - bo mnie zmierzili :rotfl:

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MiTo
Cytat:

Napisał Endrju

Ta przez dupsko się świata nie obejży.

 

Niemam zamiaru nawet próbować...

Widze koledzy ze rozmowa zaczyna sie Wam kleic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A du....a Jasia :D Mam już taki numer, co powinienem mieć - heh!

 

 

Jestem na miejscu. Droga - pierwsze 100 km do Koła - masakra. A potem juz "dwójką" lajtowo się jechało.

No i straciliśmy z kumplem prawie dwie godziny na miejscu :mad: Wpisaliśmy się na listę, baba powiedziala gdzie śpimy, no to 600 metrów z powrotem, wchodzimy do budynku a gośc mówi ze nas na liście nie ma i że takiego kursu tu nie ma :rotfl: No to my nazad 600 metrów do tej samej baby i pytamy co jest? No to ona ze wejście z drugiej strony bydynku i druga klatka. Akurat mialy zmianę wiec ta kobita po drodze przytaknęła, ze to ta klatka. Pojechaliśmy znowu nazad (przypominam 600 metrów), wchodzimy na góre a tu Du....a - ten gośc co przed nami wziął klucz, to go nie było. No to znowu nazad do nowej zmienniczki po klucz zapasowy - bo przecież czekać ie będziemy nie wiadomo ile. I co się okazało? Ze nie druga klatka - tylko pierwsza :mad: PRzyjeżdzamy, wchodzimy - no i gośc jest - hahahah! Ale my juz mieliśmy klucz od drugiego mieszkania, wiec z nim nie siedzimy tyko sami mamy do dyspozycji 3 pokoje. Ale i tak się wkuuuurrrrr...em,bo w sumie to 4 razy jeździliśmy w tą i z powrotem - kuuuurrr..... a mać :kwasny:

Aha! Dostałem aktywacje z kolejnego "zagranicznego" forum :D Zaraz tam muszę ogłoszenie walnać. No i chyba coś w postach pod petycją Opla - na stronie AS walne - bo mnie zmierzili :rotfl:

Dobrze że masz wprawę w chodzeniu ;) Co do kolejnego forum-też zza wschodniej granicy?

 

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:57 ----------

 

Widze koledzy ze rozmowa zaczyna sie Wam kleic;)

Dobrze że moja żona tego nie czyta bo by chyba padła ze śmiechu :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze koledzy ze rozmowa zaczyna sie Wam kleic;)

 

A kiedyś się nie kleiła? Jakoś nie pamiętam.

 

Danek ty zawsze boruty narobisz.;) No tylko im tego Smoka nie sprzedaj.:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra ciśniemy dalej 75 zanim wróci

Cicho bo przyszedł :D

Cytat:

Napisał rainman777 Zobacz post

Aaaa, no tak. Do Dęblina na kurs pojechał. Zapewne już jest w internacie i zaraz odpali neta ale znając życie to się "integruje

Danio to nie mój cytat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam wszystkie nocne marki :D, o czym dziś mowa ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że masz wprawę w chodzeniu ;) Co do kolejnego forum-też zza wschodniej granicy?

 

Ohu....aleś??? Samochodem jeździłem w tą i z powrotem. :D No i taaa - dostałem dziś kolejną aktywacje :) Inne forum startuje jutro, bo im ktoś serwer zhackowal wiec stoimy, no i na jeszcze innym - admin ma przeniesc temat w ogłoszenia - nad wykaz tematów - tak jak u nas jest. bo maja chyba taki sam skrypt jak nasz.

 

Cześć Martek :P No i co to za pytanie czy teskniłem? Dniami i nocami tęsknię... śnisz mi się po nocach... :)

 

 

Cicho bo przyszedł :D

 

Danio to nie mój cytat ;)

Już poprawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MiTo
Dniami i nocami tęsknię... śnisz mi się po nocach...

No to pieknie bo ja mam to samo... i nie moge sobie z tym poradzic. Musze z kims o tym porozmawiac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór MiTo.

 

Nie uwierzysz chyba jak ja bardzo się stęskniłem za tobą. Ta twoja Słowacja to mi się dopiero śniła po nocach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaśniesz powiedz mi jeszcze czy kupiłeś te fele co je oglądałem?

kupilem kupilem

 

7. Modyfikacje:

Gotowe

+ zakup felg Road America 16" (allegro przy pomocy kolegi Łysy oraz Tuniek),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MiTo
Nie uwierzysz chyba jak ja bardzo się stęskniłem za tobą

No jak mi miło az sie zaczerwieniłam z wrazenia;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie bo ja mam to samo... i nie moge sobie z tym poradzic. Musze z kims o tym porozmawiac;)

No jak to z kim - jedynie ze mna - kompetentną rzeczowa osobą :hyhy:

 

Zygi - a ty co? Sam w domu jesteś, ze zaczynasz kręcić ? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności