Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

az na rok - dwa rozstawiam maszynę na tydzień i katuję po nocach.

hahaha pozazdrościć :)

też zaczynałem od commodore 64 :) pamiętam gra się wczytywała jakies 20-42 obtroty na liczniku w kaseciaku, kolaga miał atari to coś koló 140 obrotów :)

Drugi miał Amige to był kozak w szkole :)

Ja z gier pamiętam Boulder Dash, wiele godzin spędzonych przy w Commadno River Raid

Mega gra to Flashbeer

tu jest dobry filmik na wspomnienia :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam jeszcze gdzies w piwnicy "czytnik" kaset od Comodora C64

po jakims czasie kupiłem sobie Amige 500 to był szał w soboty były "zloty" kumpli u mnie i grywaliśmy w piłkarzyki a ja lubiałem taka statkiem podwodnym i zestrzeliwałem te co pływały u góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się maniacy amigi czy kojarzycie gierkę, wydaje mi się, że była to gra 5in1, w której jedna polegała na jeździe po pagórkach delfinem albo pingwinem na jednokołowym rowerku. Niby proste i nudne ale liczyła się technika podskakiwania żeby w danym momenci osiągnąć najlepszą predkość i przejechać plansze w jak najkrótszym czasie. Po za tym czasy amigi wspominam z łezką w oku. Noce nieprzespane w menagera Sensible Soccer, Lotus, North & South, MortalKombat, i wiele wiele innych. Na comodorka (dostałem na komunie był szpan) też było pare fajnych tytułów.

 

PS

Znalazłem teraz odpowienik Deluxe Galaga na mac'a i dziennie sobie dla relaxu ciupne to dla mnie powrót do dzieciństwa i przechodzenie etapów. Pewnie na PC też znajdzie sie jakiś dobry emulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie gre BUZZ z 4 buzzerami Świetna zabawa ze znajomymi Ale czy istnieją jakies inne gry pod buzery ??

buzz-brain-of-oz-ps3-video-games-quiz-trivia-buzzer.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem sobie gre BUZZ z 4 buzzerami

Oo, to ustawimy się na któryś wieczór ;)

A z innymi grami pod buzzery się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIANA SISTERS, montezuma, boulder dash.... i wiele wiele innych, ostatnio nawet emulator odpaliłem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GIANA SISTERS, montezuma, boulder dash.... i wiele wiele innych, ostatnio nawet emulator odpaliłem:D

Ale ze co że to na Buzery sa czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zakupiłem Dirt 3 własnie probe zrobiłem,po pierwszej trasie mozna wszystko ocenić, jest miodzio prowadzi sie jak w colinie dwojce :) lece grac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zakupiłem Dirt 3 własnie probe zrobiłem,po pierwszej trasie mozna wszystko ocenić, jest miodzio prowadzi sie jak w colinie dwojce lece grac dalej
no ja kupiłem po premierze i na razie nie gram ale mam coś 60% gry, dla mnie też super można polatać jak ken block :D w 2 tego nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najabrdziej mnie denerwuje że wszystko sie wczytuje z.a.j.ebiscie długo, nie moge znalezc maunala w skrzyni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najabrdziej mnie denerwuje że wszystko sie wczytuje z.a.j.ebiscie długo, nie moge znalezc maunala w skrzyni ?
jest jest bedziesz mial w opcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po naprawie znowu ps3 padło.Znowu ylod. :dolamam

Na szczęście firma która to robiła dała gwarancję.

 

I tym sposobem ponownie trafiła do mnie pod dach ps2 :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi po naprawie znowu ps3 padło.Znowu ylod.

Uuu, lipton. A w co ciąłeś, BC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dead nation mnie zjadł ale i Infamous ciekawy.Dostałem też Orange box z Half life 2 ale nawet nie wypróbowałem. Nie wiem czy ktoś kojarzy taką grę jak shadow of colossus (ps2 polecam!!!!)- ma wyjść w wesji Hd :wojak:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dead nation mnie zjadł

Ja wziąłem Little Big Planet , bo Dead nation jokoś po recenzji na YouTube mi nie przypadł .

Infamous
Potwierdzam :ok: ciupie w niego już dłuższą chwile i wciąga . A najważniejsze że dość długa ta gra w porównaniu do obecnych :] .

 

Ściągnąłem sobie też Infamous 2 Demo i grafika o matko .

 

P.S Widziałem że mi jakieś zaproszenie wysłałeś , wyglądało to ala do Bad Company w które nie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gracie w coś na kompach ? czy tylko xboxy i plejaki ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę pociorac czasami w Bad Company 2 i pościgac się w NFS Unleashed 2 na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można polatać jak ken block

dzisiaj pół dnia spędziłem żeby platyne na wszystkich wyzwaniach Gymkhany zrobić ,masakra :) Wciąga na maksa gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pół dnia spędziłem żeby platyne na wszystkich wyzwaniach Gymkhany zrobić ,masakra Wciąga na maksa gra
na padzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności