Skocz do zawartości
killerek

wymiana klamki przedniej

Rekomendowane odpowiedzi

czytałem wątek i z tego co widzę klamkę da się zmienić bez rozbierania tapicerki tylko jak?;p bo mi się te gumy wykruszyły musze je wymienić;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytałem wątek i z tego co widzę klamkę da się zmienić bez rozbierania tapicerki tylko jak?;p bo mi się te gumy wykruszyły musze je wymienić;p

Otwierasz drzwi nad zamkiem jest śrubka odkręcasz, pchasz klamkę do przodu i już jak masz centralny to musisz zdjąć tapicerkę - chyba że przetniesz kable a potem polutujesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak oceniacie warto zainwestować i kupić używana klamkę ale oryginalną czy tania made in china a wiecie gdzie mogę kopić klamki oprócz allegro?

 

Zdecydowanie używka. Zamienniki nie są zbyt dobrze spasowane. Kiedyś kupiłem zamiennik, a później używkę. Wpakowałem się tylko niepotrzebnie w dodatkowe koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie używka. Zamienniki nie są zbyt dobrze spasowane. Kiedyś kupiłem zamiennik, a później używkę. Wpakowałem się tylko niepotrzebnie w dodatkowe koszty.

 

Używke bierz ja mam tychmade in china z 10 chyba już.... a wreszcie kupiłem używkę i już ponad rok się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otwierasz drzwi nad zamkiem jest śrubka odkręcasz, pchasz klamkę do przodu i już jak masz centralny to musisz zdjąć tapicerkę - chyba że przetniesz kable a potem polutujesz:)

 

gdzie ta śruba?;p masz jakieś foto?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta śruba:)

sruba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko;D czyli będę mógł powymieniać podkładki wez ingerencji w ściąganie tapicerki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz centrala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz centralny to albo zdejmij tapicerkę albo wersja HARD tnij kable:lol

Ja polecam opcje pierwsza bo centrala masz na pewno.

 

A jak ci się te gumy miedzy klamka a blacha wykruszyły to bez ściągania to zrobisz trzeba wyjąc aby trochę klamkę resztę założysz przez ową klamkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale już obszukałem wszystkie owe strony :) i nic ciekawego nie znalazłem aaa możne się orientujecie czy jest jakiś inny patent aby założyć klamkę z innego auta aby pasowała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale już obszukałem wszystkie owe strony i nic ciekawego nie znalazłem aaa możne się orientujecie czy jest jakiś inny patent aby założyć klamkę z innego auta aby pasowała ?

 

Czy osoba napisała aby w dobrym temacie niech osoba oświeci userów o co osobie chodzi a klamke z malucha chcesz czy tarpana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam centralkę, nie chce wymieniać całych klamek tylko te gumy bo mi się wykruszyły i woda się tam dostaje, zakleiłem silikonem narazie ale to efekt chwilowy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale już obszukałem wszystkie owe strony

Człowieku ogarnij się, czego Ty konkretnie szukasz, bo patrząc na twój opis auta pod nickiem to widzę że masz problemy z rozpoznaniem swego auta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz problemy z rozpoznaniem swego auta....

 

Włodek on ma B4 z 93 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da radę kupić same te uszczelki pod klamki?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da radę kupić same te uszczelki pod klamki?

 

Pewnie da ale podejrzewam ze ciężko będzie jak chcesz to ci wyśle mam tego z 10 szt. na zbyciu za free oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włodek on ma B4 z 93

prototyp ;)

 

10 szt. na zbyciu za free oczywiście

przesyłkę też sponsorujesz?? ;) to co tam jeszcze masz ciekawego na zbyciu?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przesyłkę też sponsorujesz?? to co tam jeszcze masz ciekawego na zbyciu??

 

A ile przesyłka 2 zł daj spokój chyba że jest w Biłgoraju to podrzucę mu jutro się wybieram tam. A mam jeszcze licznik bez obrotna, i kilka rzeczy ale to nie giełda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie giełda

ja wiem. pośmiać się, pożartować zawsze można. kończmy OT bo śmiecimy w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włodek on ma B4 z 93 :lol3

 

No, od sierpnia owego roku były, dalej jest śmiesznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności