Skocz do zawartości
Gość krzysztof64

nie działają prawidłowo dwie przednie szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof64

Mam mały problem i nie wiem od czego zacząć i gdzie szukać mianowicie przestają mi działać dwie przednie szyby działają tylko przez dwa trzy razy potem się blokują i koniec auto stoi przez noc i znowu jest ok i tak cały czas co może być przyczyną ?:(:(

Edytowane przez krzysztof64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli z zamkiem centralnym tez sa problemy jakies moze byc problem w module komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na moduł komfortu (częsta bolączka Paska)! Niestety, ale trzeba to wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale trzeba to wymienić.

 

Jasne.. może najpierw sprawdzić, często powodem jest wilgoć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wysuszenie pomogło. Ja napewno wymieniłbym ten moduł. Mój kolega miał ten sam problem, suszył moduł, ale po jakims czasie problem wracał, a dodatkowo zaczęły się problemy ze zdalnym zamykaniem auta. Auto odwiedziło kilku elektryków pojazdowych i wszędzie była ta sama odpowiedż: obowiązkowa wymiana modułu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof64

centralny ok tylko szyby raz działają raz nie chwilę postoją i jest ok ale tylko dwa trzy razy i znowu się blokują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof64

Panowie zmieniłem moduł komfortu i szyby dalej nie działają zmieniłem w drzwiach całą elektryke chodzi mi o te przekażniki w drzwiach i dalej nic gdzie szukać przyczyny nie mam już pojęcia co dalej robić

 

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

 

Jeszcze jedno pytanie czy jest jeszcze coś co odpowiada za szyby bo moduł jest ok i sterowniki w drzwiach też ok czy może jest jeszcze jakiś przekażnik o którym nic nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moduł - ok, panel sterowania - ok, a może silnik już się sypie? W końcu to tylko elektryka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof64

silniczki też ok na krótko pracują bez zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zdejmiesz tapicerkę i podnosisz szyby to oprócz silnika nie słychać czegoś jeszcze? Bo jeśli ramię się gdzieś blokuje to po którymś razie silnik jest przesilony i dopóki nie ostygnie może odmówić współpracy. Ma to krótkie nogi, bo w końcu się przepali. Taka sama sytuacja czasem jest z silnikami wycieraczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof64

no i znalazłem problem mianowicie tkwił on w przekażniku przeciążeniowym zawieszał się i nie dawał napięcia na szyby wymieniłem na nowy i teraz jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i znalazłem problem mianowicie tkwił on w przekażniku przeciążeniowym

 

A gdzie ten winowajca się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności