Skocz do zawartości
draper3

Livebox . Czu mozna podkrecic moc nadajnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam takie pytanko... W domu załozyłem sobie Livebox , wiem ze to najepsza decyzja nie była, ja byłem przeciw ale ktos z domowników miał decydujace zdanie. No i w sumie działa i net i Tv ale czasami na drugim kompie który jest pietro wyzej trace zasieg. spojrzałem w konfiguracje, cos tam znalazłem jakis "power" ale nie mam bladego pojecia czy to cos zmieni i tak do konca od czego to jest . Czy ktos moze ma i próbował jakos to poprawic. W necie tez same informacje co znalazłem to typu " ułozyc go bokiem do kierunku gdzie znajduje sie adapter" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam live boxa ale z orange... i ginie zasieg za grubymi ścianami...

 

 

a co do sygnału to nie da sie go podkrecić no chyba ze byś pobawił sie w elektronika i zamontował wieksza antene... ale to ani mądre ani opłacalne ;)

 

Mozesz wymienic liveboxa na jakis inny router... ktory gwarantuje lepszy sygnał Linksys albo Belkin lub podobne

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale to akurat czytałem... ale widziałem w konfiguracji cos co mi sie skojarzylo z tym ze mozna zwiekszyc moc lub cos podobnaego :P Co do przerobienia to bez sensu.. nie bawie sie elektronika bo sie nie znam to raz a dwa do konca to nie moja sprawa bo ja tego nie chciałem... A ktos sie połakomił na ta telewizje z mojej rodzinki dlatego tez nie moge innego routera załozyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień antenkę kliencką lub całą kartę wifi jeśli masz jakąś beznadziejną na usb. Z liveboxem nie zrobisz nic, to taka właśnie telekompromitacyjna bida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności