Skocz do zawartości
kserkses

17748 P1340 Czujniki pozycji wału rozrządczego / korbowego (B2) – poza sekwencją A

Rekomendowane odpowiedzi

ponowie pytanie - może pojawiły się jakieś dodatkowe doświadczenia

 

błąd 17748 - czy rozwiązaniem problemu była u kogoś wymiana łańcucha - napinaczy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj u mnie pojawił się błąd 17748 i nierówna praca silnika na wolnych, może ktoś z forumowiczów rozwiązał ten problem i podzieli sie rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do użytkowników którzy mieli taki właśnie problem w swoich samochodach żeby opisali co było przyczyną i w jaki sposób udało się naprawić usterkę

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotad nie udało mi sie usunąć tej usterki ale wszystko wskazuje na rozrząd - został wymieniony górny napinacz do którego jest dostęp bez wyciągania skrzyni , ale nic to nie pomogło - napisze czy coś się zmieniło po wymianie rozrządu , bo wszystko na to wskazuje . łańcuch raz jest napięty a raz z lekkim luzem wiec coś jest nie tak dodam ze górny napinacz nie pracował prawidłowo wiec może jest tak i z tym dolnym zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie powodem błedu i całego problemu był rozciągnięty łańcuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u kolegi w a4 1.8t walczyliśmy z tym samym błędem wymieniony napinacz łańcucha, pompa oleju, podmienione czujniki i nic w końcu zapadła decyzja ze rozbieramy. Okazało sie problemem koło zozrzadu na wale scią sie klin o jakieś 1-1.5 mm i to było problemem nowe koło i wszystko działa prawidłowo błędu niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam u kolegi w a4 1.8t walczyliśmy z tym samym błędem wymieniony napinacz łańcucha, pompa oleju, podmienione czujniki i nic w końcu zapadła decyzja ze rozbieramy. Okazało sie problemem koło zozrzadu na wale scią sie klin o jakieś 1-1.5 mm i to było problemem nowe koło i wszystko działa prawidłowo błędu niema.

 

Hi I have the same problem but can not understand described solution. Can someone please translate quoted text to English or Serbian. Google translate does not help. Thank you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności