Skocz do zawartości
VWTEDE

Rozstaw śrub 5x112 jakie inne auta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

koledzy podpowiedzcie jakie modele samochodów z grupy VW posiadają ten sam rozstaw śrub co Passat 3bg (5x112).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie audi serii A z wyjątkiem pierwszych A3, skody, seaty, vw o ilości szpilek 5.

Lepiej zapytaj które z grupy VAG o pięciu szpilkach nie mają 5x112...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mercedes c klasa ;-)

 

ale to tak na marginesie - pytanie było o vag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zgadza sie ale np golf 4 ma rozstaw 5x100 chyba że się mylę ale,

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=190302742928

generalnie chodziło mi o to jakie modele maja ten rozmiar

a tak przy okazji może będziesz wiedział czy ten mały centralny dekielek jest taki sam w vw i audi ( mocowanie i średnica) http://allegro.pl/item622672095_100_orginalne_dekielki_volkswagen_vw_za_59_zl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie ale np golf 4 ma rozstaw 5x100 chyba że się mylę ale,

 

Dlatego napisałem że mało które tylko nie maja 5x112 :) MK IV, A3,passat B3/4 ma na pewno 5x100, a pozostałe z grupy VAG 5x112. O tych samochodach wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharan, Ford Galaxy, Thouran, Golf V, Phaeton, Mercedes, Skoda Octavia II, Superb, Seat Alhambra, Altea, Toledo III, Leon II, Audi A4, A6,A8, S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam jeśli pisze w złym wątku.... Mam pytanie do posiadacza ETKI jaki numer części ma rurka olejowa (górna) zasilająca turbo w passat 1.9 tdi 2003r. silnik AVB 101KM. Kolega z forum odesłał mnie do pytań o części ale temat jest już zamknięty.... :(

Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności