Skocz do zawartości
wac

Chip 2.0 8V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio na forum golfa napisałem do gostka który zmienił chipa w swoim 2.0 agg i podesłał mi linka do gościa z allegro:

http://moto.allegro.pl/item618790120_chiptuning_vw_2_0_gti_115km_2_0_gti_150km.html

narazie napisałem do typa czy ma do agg bo w aukcji jest do 2e i abf i czekam. Koleżka z forum Golfa mówił, że szału nie ma ale różnica jest wyraźnie odczuwalna. Miał ktoś z was z tym do czynienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też byłbym czymś takim zainteresowany. chip + dolot + wydech + sportowy wałek i szlif głowicy i nie trzeba zmieniać na vr6;) jak to zamówisz to daj znać jak się sprawuje. ja na razie wymieniłem zawieche i finansowo nie dam rady z chipem i wydechem w tym miesiącu;/ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleżka z forum Golfa mówił, że szału nie ma ale różnica jest wyraźnie odczuwalna.

 

trzeba bylo jeszcze o spalania zapytac :rotfl: to pewnie dopiero szał

 

chip + dolot + wydech + sportowy wałek i szlif głowicy i nie trzeba zmieniać na vr6

 

ten vr musialby byc trupem

 

czego wy oczekujecie od wolnossacego silnika? te deklarowane przyrosty po 15 koni :rotfl: nieosiagalne i niemozliwe. macie ochote na moc? to trzeba wysuplac kilka kilo srebrnikow i bedzie stado kuni. tylko to rozwiazanie dla kolegi z 2e, agg odpada na starcie z racji konstrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie jestem nastawiony na jakiś tuning i nie mam ochoty pakować kaski bo mój pasek to już się zrobił paskudny(ładowany już 3x, każdy element w innym odcieniu :-]) ale za 200 zł nawet jakby miał mieć tylko 5 kW i kilka nm więcej można poświęcić. Za rok może, dwa jak nie wejdą żadne chore przepisy to chciałbym zakupić z silnikem ABF i w niego ewentualnie przyinwestować. Froncz: czekam na zwrot podatku :-) i zawijam tego chipa więc dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też myśle ze i to nawet sie przyda, tez jestem tym zainteresowany, lepsze to niz jakie stam boxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, ja nadal czekam na zwrot albo kolejną wypłatę :-), nawiązując do spalania to koleżka od golfa napisał, że się nie zmieniło tzn, nie jest mniejsze jak deklaruje w aukcji, ani większe więc można przetestować,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swojego narzekać nie mogę i trochę kasy nie żal mi włożyć. Chip nawet jak nie da tych 10-15 kucy to przesunie moment odcięcia... Ponoć 2e ma fabrycznie zakuty dół, ale nie wiem czy opłaca się pakować w niego turbo (chyba że masz coś innego na myśli souler), a już na pewno nie kompresor. Na razie ciut się z nim po bawię, a za jakiś czas przyjdzie pora na coś większego;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności