Skocz do zawartości
Markos777

Odszkodowanie - pomoc w odzyskaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli ktoś ma problem z TU, nie wypłacają ile powinni lub wogóle nie chcą wypłacić to jest od niedawna nowa firma, w której pracują doświadczeni ludzie pozyskani z innych firm i mogą wam w tym pomóc.

 

www.incare.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądząc po ubogiej stronie internetowej, to chyba nie za mocna ta f-ma.....

fakt, że pewnie nowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich sporo :)

i nieźle się cenią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za stronę też trzeba zapłacić... więc albo kroi się z klientów i ma się ładną stronę, albo strona to tylko namiary kontaktowe w sieci, bo nie www pracuje, pisze pisma znajdując podstawy prawne itd, i nie www chodzi do sądu, tylko ludzie. Nie zawsze strona świadczy o fachowości, spójrz na warsztaty, ile z nich ma ubogą stronę? - 90%, a i tak tam jeździcie bo liczy się fachura, a nie to co w sieci, a ile warsztatów w ogóle nie ma strony? czyli w takim wypadku nawet nie powinno się tam jeździć, bo nie mają strony w sieci?

Powiem wam tak, ja w weekendy zajmuję się z 2 kolegami (+firmy współpracujące) organizacją imprez dla firm. Nie mamy strony w ogóle, a roboty od cholery.. Jak to możliwe? Przecież nie ma nas w sieci i nie mamy "bogatej" strony we flashu?

Sam wspomniałem, że istnieje od niedawna, jackdob w błyskotliwym komentarzu załapał to w drugim zdaniu. Przecież ja nikogo do niczego nie zmuszam, jedynie dałem info o nowej firmie, która może więcej wyciągnąć z TU niż "Kowalski". Prześlę im info żeby podnieśli swoją gażę za pomoc i zrobili lepszą stronę, bo koledzy mówią, że biedna www więc i firma pewnie ch**owa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_mirek

Ja myślałem, że dowiem się czegoś ciekawego o SPOSOBIE ODZYSKIWANIA ODSZOKODOAŃ, bo miałem styczność z kikoma takimi firmami i po kolizji za grnicą jedynie pomogła mi firma z Austrii, sama się do mnie zgłosiła jako do poszkodowanego i poprowadzila całe postępowanie. A TU DYSKUSJA JAKA MA BYĆ STRONKA INRERNETOWA - ma być skuteczna !!! (ta stronka fufufuf :)))) www )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, a wiesz na czym polegają szkody za granicą?? Tam się walczy o klienta żeby robić obcokrajowca szkodę, bo z zielonej kraty dostają kosmiczne za to pieniądze. Więc poprostu jakiś likwidator w danym TU dał na Ciebie namiar tej firmie i tyle, pewnie jakiś procent z tego ma dla siebie.

Co do dyskusji o stronce... nie o to w tym temacie chodzilo, wystarczy przeczytać pierwszy post, ale inni koledzy poddali ocenie stronę, a nie merytorykę pracowników, ale to już taki typ ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za stronę też trzeba zapłacić... więc albo kroi się z klientów i ma się ładną stronę, albo strona to tylko namiary kontaktowe w sieci, bo nie www pracuje, pisze pisma znajdując podstawy prawne itd, i nie www chodzi do sądu, tylko ludzie. Nie zawsze strona świadczy o fachowości, spójrz na warsztaty, ile z nich ma ubogą stronę? - 90%, a i tak tam jeździcie bo liczy się fachura, a nie to co w sieci, a ile warsztatów w ogóle nie ma strony? czyli w takim wypadku nawet nie powinno się tam jeździć, bo nie mają strony w sieci?

.

Mądrego to i miło posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Markos777 Co do dyskusji o stronce... nie o to w tym temacie chodzilo, wystarczy przeczytać pierwszy post, ale inni koledzy poddali ocenie stronę, a nie merytorykę pracowników, ale to już taki typ ludzi.

 

o jakiej merytoryce napisałeś w pierwszym poście, oprócz zareklamowania i linka do strony f-my, która nic nie ma merytorycznego na swojej stronie www????

 

zaproponowałeś usługi f-my, w której są doświadczeni ludzie....

a gdzie potwierdzenie ich doświadczenia????

 

a co do opłaty za stronę http://www......to chyba nie masz za dużo pojęcia o cenach.....

ale ok..... moze ja sie nie znam......

 

 

w takim razie może podasz przykładowe ceny za napisanie pisma odwoławczego do TU, za kalkulacje naprawy itp.... oraz jaki procent uzyskanego odszkodowania bierze f-ma....

chyba to nie jest tajemnicą.......

 

 

korzystałem z usług pewnej f-my i mam pojęcie o pewnych sprawach....oraz kosztach....

i nie mów mi, że zrobienie strony przyciągającej i zachęcającej klienta do kontaktu to kosmiczne koszty i jechanie klientów cenowo na usługach.....

 

dla kogoś kto potrzebuje fachowej pomocy to na tej stronie oprócz haseł typu: pomożemy, napiszemy itp.....

nie ma żadnych informacji o fachowości, certyfikatach itd......

 

czyli jak ogłoszenie prasowe + nr telefonu....

 

 

ps:

nie zrozum mnie źle, bo jak widzę nie spodobał Ci się mój komentarz do posta....

ale albo chcesz zareklamować coś dobrego, albo dajesz ogłoszenie na kąciku i tyle.....(może się chętni znajdą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w takim razie może podasz przykładowe ceny za napisanie pisma odwoławczego do TU, za kalkulacje naprawy itp.... oraz jaki procent uzyskanego odszkodowania bierze f-ma....

chyba to nie jest tajemnicą.......

a mówi ci coś indywidualne rozpatrzenie sprawy?? skąd wiesz, że cennik musi być stały? jak przyjdzie gość co 10 lat odkładał i kupił golfa 2 to zostanie napewno potraktowany finansowo inaczej niż gość co ma merca slk. Ten rynek kieruje się innymi regułami niż sklep spożywczy.

 

Jeśli chodzi o stronę, Jacek masz rację w 50%, koszt domeny i serwera jest obecnie śmiesznie niski, ale powiedz mi ile kosztuje dobra strona we flashu czy msql z np 10 zakładkami? A może właśnie nie warto marnować pieniędzy na zadowolenie oka stroną tylko na potrzebniejsze rzeczy??

 

Chcesz porównania to proszę, firma CITO znana już z wielu lat praktyki i w każdej ubezpieczalni i w każdej kancelarii i w każym większym mieście ich znają, a zobacz ich stronę.

 

Odnośnie referencji to co mają napisać? wygrywamy sprawy z PZU, Wartą, HDI itd czy może mają podać nazwiska swoich klientów i ich liczbę? Lista sądów w jakich byli wg Ciebie powinna wystarczyć lub liczba wygranych spraw? No jak sobie wyobrażasz takie referencje? Kto daje takim firmom certyfikaty? może kancelarie adwokackie?

 

Nie ważne, ja napisałem post by polecić firmę www.incare.pl tym co mają problem z odszkodowaniem, by mogli na forum odnaleźć taką informację, a nie tym co oceniają książkę po okładce.

 

Jacku, myślę, że nie ma się o co kłócić, racja jest jak doopa i każdy na swoją.

Nikt nikogo do niczego nie zmusza, jeśli nie masz problemu z odszkodowaniem to temat Cię wogóle nie dotyczy przecież :) Poza tym, napewno masz większe pojęcie o tym wszystkim i o odszkodowaniach, więc nie róbmy na forum niepotrzebnych postów nie wnoszących nic do sprawy, ok?

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam bić piany bo nie ma o co :)

Wyraziłem tylko swoją opinię na temat dość ubogo zrobionej strony, na której nie ma właściwie żadnych informacji poza ogólnikami, a na pewno przydałoby się dodać że współpracują np z certyfikowanymi rzeczoznawcami takich stowarzyszeń jak np: Decra, PZMOT, Autoconsulting itd...itp...

że kalkulacje szkód wykonują w systemie Audatex,

oraz wiele innych...i nie chodzi tu o jakąś ogromną stronę www

 

 

ale jak już powiedziałem, to tylko moje odczucie po obejrzeniu stronki...

wcale nie twierdzę że ludzie tam pracujący nie mają przygotowania i fachowości...

i jeśli ktoś będzie zainteresowany to na pewno skorzysta z ich oferty... :)

 

choć w jednym, też Ci przyznam rację...jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to nie musi się reklamować, bo fama sama się niesie po ludziach.....

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności