Skocz do zawartości
mpmichu

Relingi Passat B5 3BG - Chrom

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam kotleta

Było warto. :ok

 

Michał, rozglądałeś się za jakimś preparatem do konserwacji surowego alu ? :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było warto.

 

Michał, rozglądałeś się za jakimś preparatem do konserwacji surowego alu ?

Pozdro.

A pewnie że było! Moje były w tragicznym stanie.

Zakonserwowałem je na razie woskiem ale nie wiem czy to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super efekt. Czym malowałes plastikowe nakładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym malowałes plastikowe nakładki?

Niczym. :hyhy

Są ori chromowane. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Wojtek pisze to są ori chromowane nakładki. Próbowałem paru sprayi ale efekt marny.

Edytowane przez michal_tmi
Powtarzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. odgrzewam temat. Czy ktoś sie orientuje ile wynosi koszt renowacji tych relingów czy to zależy od stanu ich zniszczenia? ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego jak bardzo chcesz je mieć odnowione.

A cena.... Trochę pasty, pare piwek i ze 2h roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego jak bardzo chcesz je mieć odnowione.

A cena.... Trochę pasty, pare piwek i ze 2h roboty

 

Ale chodzi mi o chromowane relingi... mam ogromne pęknięcia przy mocowaniach przednich maskownic... i zastanawiam się czy w ogóle jest sens regeneracji czy zmienić na czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi mi o chromowane relingi... mam ogromne pęknięcia przy mocowaniach przednich maskownic... i zastanawiam się czy w ogóle jest sens regeneracji czy zmienić na czarne.

Nie do uratowania. Jedynie wymiana na chromy lub czarne lub czarne wypolerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do uratowania. Jedynie wymiana na chromy lub czarne lub czarne wypolerowane.

 

Tak myślałem. No cóż trzeba bedzie zmienic na czarne. Dzięki za pomoc. Moze jak znajde troche czasu to czarne wypoleruje ale to i tak trzeba bedzie co pół roku odnawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej bedzie wypolerować czarne.

Ale rozważyłbym tez zakup chromów- czasem da radę trafić ładne w dobrej cenie. Mnie sie udało za 200 za komplet idealnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś coś konkretnego do ewentualnego zabezpieczenia polerowanych relingow? Jak narazie nie widziałem nic konkretnego z chromowanych na necie... a na szrotach mało tego a jak juz jest to niestety ceny są bardzp wysokie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodliwy towar- bo nie tylko tobie wychodzą brzydkie purchle. Myśle ze jak trafisz 300-350 za ładne to trzeba bedzie wziac.

A na necie to ze dzisiaj nie ma nie znaczy ze nie bedzie za tydzień lub za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem za 100 zł z przesyłką relingi chrom wraz z zaślepkami jak dla mnie w świetnym stanie jedynie są ślady od bagażnika dachowego ale mi to nie przeszkadza :) szukałem w rozbitkach na olx'ie i się trafiły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodliwy towar- bo nie tylko tobie wychodzą brzydkie purchle. Myśle ze jak trafisz 300-350 za ładne to trzeba bedzie wziac.

A na necie to ze dzisiaj nie ma nie znaczy ze nie bedzie za tydzień lub za miesiąc.

 

Wiem, że czasami trzeba czekać. Oby tylko sie nie naciac bo na zdjęciach wszystko wygląda idealnie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję kotleta :D wie ktoś jak zrobić z czarnych relingów chromowane ? Wyżej cos piszecie ale link nie aktywny, lub gdzie poza Olx i allegro można szukać relingów ? Jak juz znajdę to z purchlami, a szukam idealnych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś jak zrobić z czarnych relingów chromowane ?

http://forum.vw-passat.pl/threads/111203-TDI-Bia%C5%82y-Variat-by-vipereeek-Wakacje-P?p=2172420&viewfull=1#post2172420

http://forum.vw-passat.pl/threads/111203-TDI-Bia%C5%82y-Variat-by-vipereeek-Wakacje-P?p=2172738&viewfull=1#post2172738

Widziałem je na żywo i powiem szczerze robią robotę. :ok

Napisz do michal_tmi to ci opisze jak doszedł do takiego stanu. :)

 

szukam idealnych

Praktycznie takie nie istnieją. :hyhy

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nt. relingów. W jakich miejscach powinno się montować belki poprzeczne i w jakim odstępie? Czy jest jakieś wskazanie od VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbliżej miejsc mocowania relingu z dachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori poprzeczki Vw i przedni zara za zaslepkami plastikowymi

A tylni zaraz przy środkowym mocowaniu bliżej przedniej szyby

Tak jest w instrukcji i na fotkach na relingach

ale zalerzy kto co wiezie

Np ja jak wiozę jakas rure czy jakiegoś kołka osikowego czyli długie a nie ciężkie to montuje na skraju przod tył ;)

Nie wiem jak zamienniki ale ori nawet spoko wygladaja sa napewno porządne przy wietrze wiadomo troszkę huczy

Ale najważniejsze mega czuc różnice jak jest spięty czyli jakby usztywnial całe auto a moje nie miało dzwona wiec spawane nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności