Skocz do zawartości
Michal.Enter

Problem Nokia E66, aparat.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam mały problem z Nokią E66 mamuski. Mianowicie nie działa w niej aparat. Był aktualizowany sofcik w serwisie dosc niedawno (1mc temu). Wysykakuje komunikat "Kamery uzywa juz inna aplikacja".

 

Co to moze byc ?

 

Pomozecie ?

 

Pzdr

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij od formatu telefonu

 

wyłączasz go,

 

trzymasz przyciski * 3 oraz zielona słuchawka a następnie włącznik, trzymasz wszystkie cztery aż do żądania kodu pin. Telefon przywróci wszystkie ustawienia i pliki systemowe, usunie wszystkie dane użytkownika z pamięci telefonu.

 

jeśli to nie pomoże to stawiam na elastomer modułu aparatu, ale tego sam nie naprawisz, tylko reklamacja gwarancyjna, najlepiej na podstawie ustawy a nie karty gwarancyjnej producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadne numery z karty sim nie znikną i karta pamieci nie zostanie sformatowana ?

 

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:30 ----------

 

Dziaaała :) Hard reset pomógł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał wracając do tematu Nokii czy Twoja Mama nie ma innych problemów z tym telefonem. Czy np nie zniekształca głosu podczas rozmowy tak jakby tracił zasięg albo ma zasięg a telefon nie odpowiada jakby był poza zasięgiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz telefon jest w miare spoko. Nie ma problemów z rozmowami, ale bateria trzyma 12-14h :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria faktycznie nie jest rewelacyjna ale nie jest źle, chyba trafiłem na jakiś felerny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał wracając do tematu Nokii czy Twoja Mama nie ma innych problemów z tym telefonem. Czy np nie zniekształca głosu podczas rozmowy tak jakby tracił zasięg albo ma zasięg a telefon nie odpowiada jakby był poza zasięgiem?

 

Z tym zniekształcaniem to standard.Chyba jakis defekt seryjny.Jeżeli chodzi o zasięg i brak dostepności to tez norma.To minusy tych aparatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym zniekształcaniem to standard.Chyba jakiś defekt seryjny.Jeżeli chodzi o zasięg i brak dostepności to tez norma.To minusy tych aparatów.

 

A miał być taki amerykański a tu nie jest. Nic polecę na reklamację jak sobie nie poradzą to poproszę o nowy aparat (jak się uda).

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaaktualzuj sobie softa. Moze mu przejdzie. Dzwoniłem z ten E66 i było ok. Zadnych zniekształcen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaaktualzuj sobie softa

 

Może faktycznie wgranie softa pomoże, ja go dostałem jak tylko się pojawił od tego czasu może już coś tam poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety te nowe aparaty i wodotryski w nich zaistalowane czesto nawalają,wieszają sie,szwankują!są tak zmontowane że przy dużej częstotliwości uzytkowania po roku dają znak "ej chłopie! czas kupic nowy!"

Polecam kultowy,niezniszczalny 6310!Niestety bez zdjęć,mp3,navi,maila itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już o E66 gadamy - macie luźną część z wyświetlaczem po jej wysunięciu, czy wszystko sztywno. U mnie jest mały luz ~0,5 mm. Miałem 3 inne takie telefony w łapie i we wszystkich żadnych luzów.

Michał, sam poszedłeś do serwisu zaktualizować soft, czy Cię ktoś namawiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie luzów nie ma normalnie wszystko stabilne, miałem kiedyś E65 i tam byłem wgrać softa a doczytałem gdzieś na forum żeby zrobić taki zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy mama zaniosła do serwisu tel bo bateria ją dobijała. Stwierdzili ze tel i bateria jest ok i zaktualizowali oprogramowanie. Ja w swojej N95-2 aktualizuje sam. Jest program NSU (Nokia Software Updater czy jakos tak). Macie go albo na stronie nokii albo na płytce w pudełku. Jesli ktos ma telefon kupiony w kraju to spokojnie moze aktualizowac, jesli nie to trzeba zmienic product code zeby nie stracic polskiego menu.

 

W nokii mamy luzów nie zauwazyłem.

 

Marian jakby ludzie tak mysleli to wszyscy jeździli by b3-b4, mieszkali w jaskiniach itp. Trza życ z postępem. A, ze sztab ekonomów mysli nad zwiększeniem dochodów to robią tak telefony zeby go po roku-dwóch wymienic na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie szczęście, że nawet Nokia 6310i mi się popsuła;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marian jakby ludzie tak mysleli to wszyscy jeździli by b3-b4, mieszkali w jaskiniach itp. Trza życ z postępem. A, ze sztab ekonomów mysli nad zwiększeniem dochodów to robią tak telefony zeby go po roku-dwóch wymienic na nowy.

 

;) Mam LG KU 990 i niestety leży sobie na półce a wróciłem do nokii 6150 :) Taki mały a niezawodny ;)

 

Jest program NSU (Nokia Software Updater czy jakos tak). Macie go albo na stronie nokii albo na płytce w pudełku.

 

Dokładnie, aktualizowałem nokię żony 7XXX taki czarny rozsuwany ale co to to nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marian jakby ludzie tak mysleli to wszyscy jeździli by b3-b4, mieszkali w jaskiniach itp. Trza życ z postępem. A, ze sztab ekonomów mysli nad zwiększeniem dochodów to robią tak telefony zeby go po roku-dwóch wymienic na nowy.

 

Kwestia gustu, a o tym sie nie rozmawia.Jeżeli lubisz postęp techniczny to bardzo proszę.

Stwierdziłem jego wady,a to w trakcie użytkowania irytuje.Ja pracuje telefonem 12 h dziennie i takie urządzenie musi byc w 100% sprawne i bezawaryjne.Jeżeli uzywasz fonu w wiekszości do wysyłania esemesów i puszczania strzałek to e66 jest do tego idealny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam telefonu jako wszystkiego :) GG, mail, forum, filmy, gry, mp3, navi, a nawet poziomica :) Dlatego wybrałem N95-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności