Skocz do zawartości
Gość bigkamil

przekaźnik numer 36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigkamil

od czego jest przekaznik numer 36 ten umieszczony wskrzynce z bespiecznikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to buzzer przypominający o włączonych światłach przy wyjętym kluczyku ze stacyjki i otwartych drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

acha dzieki

a niewiesz który przekaźnik jest od ABS-u. bo coś mi sie chszani abs raz działa a raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że masz dwa rzędy przekaźników w skrzynce. A jeśli tak to nie ma tam żadnego przekaźnika od ABS. Jeśli jest, to znajduje się on poza skrzynką. Może być za nią, nad nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

jafo masz racje mam dwa rzędy przekaźników. od absu jest chyba za konsolą z bespiecznikami. tylko niewiem jak się do niego dostać? widać tam za bespiecznikami przekaźnik numer 1 może to ten? jak się tam dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie spotkałem opisu przekaźnika z numerem 1.

Nie demontowałem również skrzynki z przekaźnikami/bezpiecznikami, więc i w tej materii nie mogę Tobie pomóc.

Ale skoro ABS raz działa, raz nie, to napewno zapisał się w sterowniku sporadyczny błąd, który można zczytać i zinterpretować.

Spróbuj diagnostyki VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bigkamil, dlaczego stawiasz na przekaźnik? Może któryś czujnik szwankuje tym bardziej że teraz jest pora deszczowa. Ja miałem taki sam problem zimą i na wiosnę, latem ani razu się nie zapalił a dzisiaj po raz pierwszy tego lata z ranća się zapalił po wjechaniu w kałużę. Przejrzyj czujniki, przeczyść i obserwuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

czujniki sprawdzałem już wiele razy i wszystkie są wporządku. kable terz są ok. jak kontrolka mi gaśnie to słychać w aucie wyrażny stuk a gdy kontrolka nie chce zgasnąc to tego stuku nie słychać. niewiem z kąd on pochodzi i co to jest. moze ten stuk to ten przekaźnik sam już niewiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nikt Tobie ze szklanej kuli nie wywróży.

Zdiagnozuj VAGiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigkamil

ale ja chciałbym się dowiedzieć z kąd pochodzi ten stuk słychać go wtedy gdy gaśnie kontrolka od absu. to chyba nie jest wruzenie z kuli jafo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wruzenie
z kąd

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wróżeniem ze szklanej kuli dla Ciebie, bo to jest Twój Passek i Ty jedynie masz do niego dostęp. Mało tego, to Ty możesz wsadzić tam ucho i posłuchać. My możemy się jedynie domyślać, co go boli.

Więc jak widzisz jest to wróżenie, bo nic więcej nie napisałeś. Nie potrafiłeś określić, skąd pochodzi ten dźwięk ani go opisać.

Może pochodzi on z bagażnika i przypomina uderzenie jego pokrywy o karoserię???

No pomyśl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten temat.

Jeśli nie masz gdzie podpiąć.............. Może masz.

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale coś mi się wydaje, że prawie każdy warsztat samochodowy w każdym mieście (i nie tylko w mieście) dysponujący komputerem ma możliwość podłączenia Twego auta i zdiagnozowania go.

Auta koncernu VAG są bardzo wdzięczne i łatwe w diagnozowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności