Skocz do zawartości
Blanko

Orientacyjne ceny_ wymiana sprezyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moze ktos podac orientacyjnie jakie sa ceny, ile mechanik moze sobie zaspiewac za wymiane sprezyn przod i tyl w passacie 3BG? (bez amorkow)

i czy dlugo zejdzie taka wymiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Nie wymieniałem tyłu, ale jestem po wymianie sprężyn przednich - zakupiłem HART-a za ok. 190zł za sztukę. Wymiana ich zajęła mechanikowi coś koło 2h - za robotę zaśpiewał 150zł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podjąłbym się roboty przodu za mniej niż 200zł zwłaszcza jeśli nigdy nikt nie rozkręcał zawieszenia w tym aucie i byłbym "tym pierwszym"

;)

a wymiana sprężyny z tyłu to już gratis do usługi: podnośnik, dwie śruby i 3 minuty roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie chcę zakładać nowego wątku więc napiszę w tym. Na ile by koledzy wycenili takie usługi mechanika jak:

1. wymiana tylnych tarcz i klocków;

2. wymiana osłony przegubu zewnętrznego;

3. wymiana oleju i wszytkich filtrów.

 

Wszytkie części moje. Ile mechnaik może "zaśpiewać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez tarcz i klocków mechanik wziął 120 pln tylko ze ja wymieniałem przegub a nie osłone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić osłonę trzeba i tak zdjąć przegub a więc jedna cena a tarcze to ok 80 pln, olej ok 20-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a samemu Ci sie nie chce wymienic?

ja własnie wczoraj i dziś wymieniałem sprężynki u siebie sam

z przodu w miare prosta robota, potrzebujesz tylko troche umiejętności i porządne ściskacze do sprężyn

a z tyłu to wogóle jest bajka - **** do góry i 2 śruby i po temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z przodu w miare prosta robota, potrzebujesz tylko troche umiejętności i porządne ściskacze do sprężyn

zależy czy i ile razy Twoje zawieszenie było rozkręcane. Czasem może pójść łatwo, a czasem nie obędzie się bez palnika i dodatkowego kompletu śrub od wahaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie. Już po bólu nawet nie bolało za bardzo. Wymieniłem tylne tarcze i klocki oraz wymieniłem olej i wszystkie filtry - wszytko poza osłona przegubu na który wystarczyło dać nową opaskę. Zapłaciłem 150 zł. Chyba ok. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności