Skocz do zawartości
Misio

Jaki alarm do passata b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się jaki alarm zamontować do passata B5, za jaka kwotę jakiej firmy, z domykaniem szyb i zeby dzialal pod fabrycznym pilotem. No i oczywiscie czy mocno skomplikowany jest montaz w B5. Montowalem alarm juz przy b3 i b4 to mysle ze i w b5 sobie poradze.Tylko co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tytana. Pod fabryczny pilot, domykanie wszystkich szyb, wszystko działa plus zamontuj sobie odcięcie. Wszystko pod CAN.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge dostac taki alarm i czy skomplikowany jest montaz no i oczywiscie czy mozna sobie poradzic z nim bez VAG-a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie podpowiem ponieważ montowała mi to firma ale myślę, że ktoś z tego forum wytłumaczy Ci jak to podłączyć. Podpowiem Ci jeszcze, że do tego zestawu możesz zamontować sobie tak jak u mnie czujnik grawitacyjny czyli jak ktoś by zechciał wziąć go na lawetę albo buchnąć felgi to też się załączy alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge znalezc tego alarmu. Zaznaczam ze mam passata B5 do 2000 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przyłaczam sie do wątku i mam pytanie czy ktoś kupowłą i montował alarmy z allegro np.

http://allegro.pl/item920960283_alarm_dedykowany_vw_audi_seat_skoda_2x_logo.html

 

 

czy jakieś inne dedykowane do passata

 

i czy jest problem z montażem ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czy jest problem z montażem ich

 

Passat to bardzo przyjazne auto jeśli chodzi o montaż. Nie ma żadnych problemów. Gdybyś miał jakieś pytanie odnośnie montażu to atakuj na GG- pomogę.

 

Co do alarmów z allegro to nie polecam. Tematu nie będę rozwijał, poczytaj moje post jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też podpinam sie pod temat.Co ciekawego wybrać.I jaki koszt???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na etapie wybierania "co wybrać" chodząc po sieci trafiłem na dosc ciekawa oferte tutaj http://alarmyzgierz.pl/ . Kumpel ostatnio zalozyl sobie alarm "sheriff" (alarm z powiadomieniem) i sobie chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego z allegro nie polecasz kupować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ogromnej i bezinteresownej pomocy kolegi Sterna jestem już po montażu zabezpieczeń. Polecam alarm Tytan DS-400 CAN.cena to ok 650zł + montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiechu i jak alarm śmiga????Ja jestem cały czas w kropce co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest ok...szczególnie polecam opcję z antynapadem...żona juz wypróbowała co znaczy zostać w aucie przy zapalonym silniku jak mąż idzie do sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poszukam u nas na ślasku jakiegoś dobrego gościa od alarmówi jak coś to sie podwiaduje conieco.Musze coś założyć bo nie mam nic.A nie chce żeby mi go gwizdneli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odezwij się do kolegi Sterna na gg.....nikt inny Ci tego chyba lepiej nie zrobi....a warsztat ma z tego co wiem w Gliwicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem do niego na gg.Jak coś to się z nim umówie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam zamontowany sterownik Noxon.

 

Coś takiego jak to:

http://allegro.pl/item904302685_sterowni_pilotowy_noxon_super_piloty_all_inclusive.html

 

W moim przypadku zapłaciłem 150 PLN z montażem i spisuje się znakomicie.

 

--

Pozdrawiam,

Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy podpięli ci jakaś syrenę czy pod klakson jak samochód daje znać ze co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noxon to sterownik centala a nie alarm. Nie posiada wyjścia na syrenkę a żeby ją podłączyć trzeba rzeźbić z kierunkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie chciałem alarmu. Jak mają "zabrać" to alarm nie pomoże, stąd też AC musss ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności