Skocz do zawartości
rainman777

Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)

Rekomendowane odpowiedzi

Janek poszedłem prawie w twoje ślady. Opona do wyrzucenia. Zaś wydatki

Ja swoją gumę wysłałem na reklamację , znając życie coś wymyślą aby się wyślizgać , zbyt wiele nadziei nie pokładam zobaczymy ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jadę Janek. Zobaczymy co powiedzą. Tak czy tak muszę kupić jedną albo dwie nowe, bo te od lutego nakulały już ponad 15 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek parametry felgi ;) 19 x 9J ET 40

 

Dzięki :)) Właśnie o tą szerokości mi się rozchodziło :D ładnie naciągnęły się 235.35 :dance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh przez awarię nie dotarłem bo nie było czym... postaram się podjechać za miesiąc. Macie jakieś foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś foty?

 

to zakamuflowana impreza :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jeszcze trochę czasu jest ale już jestem ciekaw miejsca spota w tym miesiącu. Johny na ostatnim pod McDonald mówiłeś coś o Kopcu :-) trzymamy się tej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Johny na ostatnim pod McDonald mówiłeś coś o Kopcu :-) trzymamy się tej wersji ?

Myślę ze śmiało można powrócić do Spotów na Kopcu :ok:.

W miesiącu październiku Spot Cykliczny ( przedostatnia sobota miesiąca ) wypada 18 , w tym terminie organizowana jest również grubsza impreza w Poraju ;) : http://forum.vw-passat.pl/threads/142191-Spot-u-Zwierzaka-40-Johnego-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego , iż większość stałych bywalców Naszej grupy baluje jutro na Jankowych urodzinach jutrzejszy spot cykliczny jest odwołany , a każdego chętnego zapraszamy na kręgle do Poraja

:)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/142191-Spot-u-Zwierzaka-40-Johnego-)?p=2140023&viewfull=1#post2140023

 

P.S. Jak ktoś bardzo chce to nie ma problemu , tylko , żeby nie było , że ktoś przyjechał i zaliczył lipton ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam B5 FL AZM i mam dziwne objawy z silnikiem jestem z Katowic czy ktoś z okolić posiada jakieś sprytne urządzenie które można byłoby podpiąć i być może okazało by się co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam B5 FL AZM i mam dziwne objawy z silnikiem jestem z Katowic czy ktoś z okolić posiada jakieś sprytne urządzenie które można byłoby podpiąć i być może okazało by się co jest nie tak ?

Nie pisz wszędzie gdzie popadnie , poszukaj na forum i podepnij się pod wątek ( ewent. wątek podobny ) :ok:

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakiś spocik? Zwarty i gotowy do odwiedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... oto jest Pytanie :gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykują się już 2 opłatkowe w Grudniu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iedy jakiś spocik? Zwarty i gotowy do odwiedzenia
.. oto jest Pytanie

Spot Cykliczny w Rybniku : http://forum.vw-passat.pl/threads/110219-Spoty-Rybnik-i-okolice?p=2163728&viewfull=1#post2163728 , tydzień później Spot Cykliczny w Piekarach na Kopcu : http://forum.vw-passat.pl/threads/50622-%C5%9Al%C4%85ski-Cykliczny-Spot-(przedostatnia-sobota-15-30) .

 

Jak już jestem przy temacie o Kopcu , może kto był tam niedawno i zrelacjonuje jak się sprawy mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kopiec mozna wjechac ale jedynie na mniejszy parking ,wiekszy jest zagrodzony slupkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro Nasz cykliczny :kumple , wbijamy na mniejszy parking na Kopcu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro Nasz cykliczny :kumple , wbijamy na mniejszy parking na Kopcu :ok:
ok, tylko pamiętajcie, żeby nie skręcać na światłach z obwodnicy, tylko drogę wcześniej (lecąc od Katowic) bo inaczej zatrzymają Was słupki ;)

 

pozdrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro nasz cykliczny :kumple , wbijamy na mniejszy parking na kopcu :ok:

o 15.30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności